Skocz do zawartości

MŚ 2018


Mloda

Rekomendowane odpowiedzi

Polska za chwilę poza turniejem, więc z czystym sercem można się skupić na ciekawszych drużynach. 

 

Komu kibicujecie? Kogo będziecie obserwować? 

Do tej pory z poważnych kandydatów na wyjście z grupy nie widziałam Rosji i Chorwacji.

Wydaje mi się, że świetnie wyglądają Belgia (kreatywność w ofensywie to magia, do defensywy opieszale schodzą, ale poziom przeciwnika robi swoje) i Meksyk.

Z przedmundialowych kandydatów żaden mnie nie przekonał - Brazylia, Hiszpania ledwo przepychają zwycięstwa, Niemcy są mimo wszystko mentalnie w lesie, Francja nic szczególnego nie pokazuje.

 

Z drugiej strony warto mieć na uwadze, że można przez cały turniej grać umiarkowanie, tak, byle awansować, a na końcu zrobić co trzeba (tak jak dwa ostatnie ME pokazały). Na razie Brazylia, Hiszpania, Niemcy czy Francja nie pokazują nic szczególnego, ale jakość i potencjał bezwzględnie widać. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście byłam za Polakami, bo jeżeli i tak ta karuzela kasy się kręci, to fajnie, żeby chociaż reprezentanci naszego kraju wygrali mistrzostwa. Po ich pierwszym meczu z Senegalem odechciało mi się, nie kibicuję już nikomu :) Tyle reklam jacy to oni nie są świetnie przygotowani i wyszło co wyszło, czyli zero zaangażowania, zgrania, walki. 

 

Najbardziej nie rozumiem niektórych ludzi na FB i instagramie, którzy na jakiekolwiek słowa krytyki odpowiadają: "To idź i graj za nich", "Jeżeli nie stać was na wsparcie, kiedy przegrywamy - nie macie prawa wspierać nas kiedy wygrywamy" - serio? A co Ci wielcy kibicie zrobiliby, gdyby np. dentysta zepsuł im leczenie zęba? Powiedzieliby "Nic się nie stało"? Wątpię. To dlaczego tak bardzo bronią piłkarzy i starają się utrzymywać swoim wsparciem tę uprzywilejowaną grupę milionerów? Kopanie piłki to ich praca i obowiązek i za takie pieniądze powinni pokazać o wiele więcej, bo gdyby zwykły człowiek tak pracował na co dzień to zostałby zwolniony. Ostatnie minuty dzisiejszego meczu Polska - Japonia to żenada, obie drużyny pokazały całkowity brak szacunku wobec kibiców. Za bilety płaci się po to, żeby oglądać prawdziwy sport, a nie aktorstwo, znudzenie i wyrachowanie.

 

Poza tym strasznie denerwuje mnie, że za kopanie piłki po boisku dostaje się tyle pieniędzy, to dla mnie nienormalne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.