Skocz do zawartości

"Moja mama jest inna niż wszystkie" - trochę smutny temat.


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. 

Pisząc na forum z pewną dobrze wam znaną osobą przypomniała mi się sytuacja, która miała miejsce bodajże 2 dni temu, kiedy to grała Argentyna chyba z Nigerią.

Siedzę sobie w salonie i oglądam mecz a tam pokazują Diego Almando Maradonę.

Imię te jest znane praktycznie wszystkim, a tym co go nie znają dodam tylko krótko iż jest to piłkarz legenda.

Piłkarz świetny osobowość już nie bardzo:

images?q=tbn:ANd9GcQ5IUEV96589pJ5Am_rthk

 

Maradona coś tam robił i go pokazywali oraz o nim mówili ale do rzeczy.

Oglądam sobie mecz, moja mama obok siedzi i nagle wtrąca się mniej więcej takimi słowami :

"Widzisz Tomek, gdy jesteś takim facetem bez emocji i idziesz po trupach do celu to wtedy wszyscy o Tobie mówią, wtedy jesteś znany i najsilniejszy i tez się nikim nie przejmujesz"

Mniej więcej takich słów użyła plus minus, szczerze mówiąc odebrało mi mowę na chwilę...

 

Moja mama użyła na mnie manipulacji oraz jakiegoś shit testu specjalnego dla syna by przedstawić mu jak wygląda najsilniejszy facet i co ciekawe MA RACJĘ w jakimś sensie. Moja własna Mama lub jej instynkt nie wiem jak to nazwać powiedziała, że mam stać się bezwzględnym skurwysynem, który nie szanuje innych patrzy na nich z góry, innymi słowy MAM STAĆ SIĘ SAMCEM ALFA. Co ciekawe w zasadzie jest to miłość do syna bo chce dla mnie jak najlepiej, teoretycznie.

Pamiętam jak oglądałem anime Hunter x Hunter i matka głównego bohatera opowiada, że chce by ich syn Killua był bezwzględny i jeśli dobrze pamiętam, gdyby on ją zabił bez skrupułów ona była by najszczęśliwsza z tego powodu! Bo to by pokazało, że stał się samcem alfa prawdziwym bezwzględnym bez emocji człowiekiem !

Tak wygląda Killua w tym anime :

image

ZEzGY0D.png

Ciekawa jest też wstawka z napisem w pierwszym zdjęciu" Zabójcy nie sądziłem, że mogą być tak seksi"

Reasumując po przemyśleniach.

Czy ukrytym marzeniem naszym mam może być to byśmy byli bezwzględni, silni, bezlitośni dla naszych wrogów i w ten sposób stali się alfami ?

Czy natura kobiet i ich wychowanie chce byśmy stali się niepowstrzymani ? I czy człowiek nie powstrzymany to faktycznie ten, który zabija bez wyrzutów sumienia, ma setki kobiet, nie interesuje się co się stanie z dzieckiem po zapłodnieniu ?

Jaki wy macie pogląd na taką tezę

Uważam, że to świetny materiał na audycję @Marek Kotoński

Pozdrawiam serdecznie i dziękuje z góry wszystkim za dyskusję.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, wrotycz napisał:

Gdzie tu jest "shit test"? Pokaz palcem bo go nie widzę.

Gdzie tu jest manipulacja? Pokaż palcem bo jej nie widzę.

"Widzisz Tomek, gdy jesteś takim facetem bez emocji i idziesz po trupach do celu to wtedy wszyscy o Tobie mówią, wtedy jesteś znany i najsilniejszy i tez się nikim nie przejmujesz"

Sugestia to forma manipulacji szczególnia taka przykryta pod płaszczykiem prawdy.

"Shit test" czy się z nią nie zgodzę przy tym co ona powiedziała, raczej to miałem na myśli.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzejkNaftowy

 

Pewnie masz rację, zresztą staram się obserwować bardzo uważnie co kobiety mówią i w tym najbliższe mi kobiety, jak siostra czy własna matka.

 

I spokojnie możesz mówić co chcesz, ja się nie obrażam interesuje mnie tylko informacja i prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na "Moja mama jest inna niż wszystkie" - trochę smutny temat.

Kobiety mówią co myślą i robią co czują. Twoja matka powiedziała co myślała.

 

3 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

Sugestia to forma manipulacji szczególnia taka przykryta pod płaszczykiem prawdy. 

"Shit test" czy się z nią nie zgodzę przy tym co ona powiedziała, raczej to miałem na myśli.

@SzatanKrieger, ludzie, nie dajmy się zwariować. Nie wszystko jest shit testem, tym bardziej ze strony matki. Chwila szczerości i tyle. Każdemu się zdarza coś palnąć co mu ślina na język przyniesie. To nie znaczy, że to akurat już od razu manipulacja. Jeśli masz rozsądny układ z matką to żadnej manipulacji w tym nie ma. Pełno było na forum jak matki ostrzegały braci przed kobiecymi sztuczkami. Już od razu manipulacja. Cui bono? Czy ona coś na tym zyskała, chciała uzyskać? Bo ja tu nic takiego nie widzę, a skoro nie ma motywu do zbrodni to i samej zbrodni nie będzie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.