Skocz do zawartości

Turek zamordował polkę (kochankę) w Niemczech.


SławomirP

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Themotha napisał:

Wybicie bohaterów, inteligencji polskiej przez Niemców i Rosjan, reszta głąbów która została-skomunizowana, efekty widać.

może 10% społeczeństwa myśli samodzielnie, reszta to bezwonna masa co jest swego rodzaju przykrością dla mnie, jako dumnego Polaka...

Jak widać prawdziwych kobiet nie dali rady wybić, bo mam w Polsce je na każdym kroku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Themotha Nigdy nie wiadomo co tam naszym paniom w ich główkach się urodzi, to są tylko emocje. Sam już nieraz w swoim zakładzie pracy widziałem jak na sam widok Hiszpanów, konkretnie dwóch, Panie dostawały głupawki, a ci kolesie zatrudnieni na byli polskiej pensji (w tym wypadku, na tych stanowiskach daleko poniżej 10 tyś:P) i ze wzrostem poniżej 180 cm. W przypadku naszych lotników mógł też zadziałać element egzotyki, o którym wspomniałem. Nie jest to oczywiście decydujące, ale trzeba to też brać pod uwagę.

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może wyjdę na chuja, ale gdy czytam o każdym takim, bądź podobnym przypadku, gdzie niunia dostała wpierdol, bądź została zapierdolona przez araba, to jedynie mi się chce śmiać. Jak tu już wspomniano, one dobrze wiedzą jacy ciapaci są, wiedzą też czym "zabawa" z takim może poskutkować. Mimo to, świadomie, "bawią" się z nimi, bo egzotyczny, bo inny, et cetera, et cetera. Zachciewa się przygód to i się je dostaje, a to że finał nie zawsze z happy endem, cóż, życie ;) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maxis300

Potwierdzam Twoje słowa. Mieszkałem 2 i pół roku w DE i podtrzymuję to co napisałeś.

Edit:

Dodam jeszcze, że inne panie przyjezdne tez ciekawie "rozwinęły skrzydła"

@lxdead

Ja może wyjdę na chuja, ale gdy czytam o każdym takim, bądź podobnym przypadku, gdzie niunia dostała wpierdol, bądź została zapierdolona przez araba, to jedynie mi się chce śmiać.

 

Mam podobną postawę, na pewno mają na tyle IQ by wiedzieć w co się wplątują no ale, że bad boy i taki męski no i inna kultura...to cóż.

Gdyby facet wplątał się w identyczną sytuację, że na przykład Japonki mordują swoich facetów, to nikt by nawet nie zapłakał :) 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mourtala Madou, 33-letni nielegalny imigrant z Nigru, który na stacji metra w Niemczech pchnął nożem swoją byłą żonę Niemkę Sandrę (zmarła w szpitalu) oraz odciął głowę ich rocznej córeczce. Trzyletni synek kobiety był świadkiem masakry.

 

https://wolnosc24.pl/2018/07/09/niemieckie-wladze-znow-kazaly-mediom-tuszowac-brutalne-morderstwo-wiadomo-kto-byl-sprawca/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lxdead

Dodałbym jeszcze, że to nie ten mężczyzna był w zasadzie zły tylko kobieta głupia, że się z takim zadawała.

Jak ja prowokuję Kobrę, to ja jestem głupi czy kobra jest ta zła ?

@SławomirP

Szkoda gadać, zresztą w ogóle nie słychać o jakiś atakach imigrantów zbyt podejrzane to jest.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Szkoda gadać, zresztą w ogóle nie słychać o jakiś atakach imigrantów zbyt podejrzane to jest.

Doniesienia medialne były szczątkowe do momentu aż w sieci nie pojawiło się amatorskie nagranie ze stacji autorstwa Heinricha Kordewinera. Gdy je opublikował, niemieckie służby wkroczyły do mieszkania Heinricha w Hamburgu z nakazem rewizji. Zabrali mu cały sprzęt komputerowy.

Więcej przeczytacie wpisując "Mourtala Madou" w wyszukiwarkę. Na LiveLeak jest film. 

 

Może to by wyjaśniało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger jak byś czytał mi w myślach. W sumie ten rok u naszych sąsiadów wyszedł mi na dobre bo wiem co robią nasze rodaczki gdy nie są pod " obserwacją " otoczenia w którym takie życie jakie się wiedzie w Niemczech jest nie do przyjęcia. W zasadzie w Polsce jest podobnie chociaż bardziej się kryją :P

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ramaja Awantura

świetna rada ?

Ja jednak sądzę że odkąd zacząłem rozumieć to co się dzieje wokół mnie takie akcję jakie sam przeżyłem jak również widziałem stają się w tej chwili nawet zabawne :) Aczkolwiek nie zmienia to faktu że hebanowi panowie nie pieszczą się z kobitkami tak jak to robią nasi nie nowocześni panowie. Już w tej chwili w Hamburgu wieczorem bez noża i gazu nie ma co na miasto wychodzić.

Edytowane przez maxis300
Przez przypadek dodana odpowiedź bez wpisania tekstu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

@Themotha

 

Dokładnie, w umyśle kobiety działa wyobrażenie - czyli zakłamywanie rzeczywistości. Dawniej uważały za Polaków, za świetnych samców, dzielnych itp. A dziś uważa się za wysoki status mieć/być z dajmy na to Hiszpanem.

Kobieta w tym aspekcie nie myśli racjonalnie tylko wyobrażeniowo.

Nie wiem jak to inaczej ująć ale wiecie o co mi chodzi.

Typowy błąd atrybucji po tym jak podświadomość danej kobiety znajdzie pewne anaboliczne cechy fizyczne lub psychiczne danego samca, potem dopisuje inne i te świadome - gloryfikowane społeczne np ma hajs i znajomości - wow musi być "zaradny" :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maxis300

Powiadasz, że Polki w Hamburgu  też rezygnowały z długoletniego związku ? :D

Co ciekawe to nie tylko Polki, to jest jakiś efekt bycia obcym w danym społeczeństwie bo na przykład u mnie z lewej strony u dołu Niemiec Rumunki również szły w tango konkretnie. Generalnie Turyńczyki wykazywały największe przywiązanie do Turków ale to naprawdę takie konkretne może ze 5% do 10% szły w tango z kimś innym niż Muzułmaninem.

Samo to pokazuje pogardę w stronę Niemiec/ Europejczyków. Gwarantuje wam, że Turyńczyki byście nie wyrwali tak łatwo jak Polki/Rumunki/Niemki.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, AdamPogadam napisał:

nie czytaj internetu, we łbie się pierdoli od tego, jebać te kretynki, niech zdychają...

najgorszej że zawsze się znajdzie jakaś cipa co będzie chciała takiej pomóc XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, AdamPogadam napisał:

To też pokazuje bezideowość i pustotę duchową jaka stoi za porzucaniem chrześcijaństwa na rzecz islamu, który jest podróbką postbiblijną. Wszystko dla haju.

 

Kobiety nie mają po prostu "zakodowanej" wierności co do wartości narodowych, wyznaniowych i kulturalnych - tak było, jest i będzie. To, jak i to że kobieta potrafi bez problemu dogadać się i nawiązać kontakt z drugim osobnikiem swojej płci, tylko ze względu na to że obie mają waginę między nogami, ma ułatwić im po prostu "wpasowanie" się w nowy harem/stado, po tym jak jej poprzednie plemię, nacja, grupa, zostanie wymordowana ;)  Przystosuj się albo giń, a że KAŻDA kobieta jest zakodowana na niepodejmowanie ryzyka, cóż - natury nie oszukasz, można z nią jednak walczyć, co jest w chuj ciężkie, czasem wręcz nie do uniesienia. Tyle że i na to kobitki znajdą jakieś spierdolone argumenta i tłumaczenia, odwołując się właśnie na tak "wspaniałe" i "szlachetne" hasyła, jak miłość (no bo ona kochała), była zagubiona - ergo, co by się nie działo, czego nie zrobi - ona winna nie jest :D  Za dobrze to wszyscy znamy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, lxdead napisał:

Tyle że i na to kobitki znajdą jakieś spierdolone argumenta i tłumaczenia, odwołując się właśnie na tak "wspaniałe" i "szlachetne" hasyła, jak miłość (no bo ona kochała), była zagubiona - ergo, co by się nie działo, czego nie zrobi - ona winna nie jest :D  Za dobrze to wszyscy znamy.

Wiesz najgorsze jest w tym wszystkim to iż wmówiono nam, że panie takie nie są.

Ja to uważam za największe chamstwo - po prostu byliśmy perfidnie okłamywani, że kobiety to nawet qpala nie strzelają, a klocek się dematerializuje już w odbytnicy.

Ja z dnia dzień widzę jak wszystko co było mówione nam na temat kobiet jest dokładnie na odwrót w rzeczywistości.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Wiesz najgorsze jest w tym wszystkim to iż wmówiono nam, że panie takie nie są.

Ja to uważam za największe chamstwo - po prostu byliśmy perfidnie okłamywani, że kobiety to nawet qpala nie strzelają, a klocek się dematerializuje już w odbytnicy.

Ja z dnia dzień widzę jak wszystko co było mówione nam na temat kobiet jest dokładnie na odwrót w rzeczywistości.

Tak, nie miałeś szansy REALNIE zobaczyć świat, karmiono cię bajkami Disneya i komediami romantycznymi młodzieżowymi których scenariusze piszą spierdoliny XD
Mnie najbardziej śmieszą komedie gdzie najgorszy grubas/brzydal/popychle na końcu zdobywa najśliczniejszą laskę. I TY karmiony takim guwnem nabierasz tego kurwa syfu, NIE WIDZISZ REALNYCH SYTUACJI I ŻYCIA.

Jeżeli wychowujesz się wśród gangsterów - wyrośniesz na gangstera.

Gdy wychowujesz się wśród ciot albo twój ojciec to bierna ciota - wyrośniesz na ciotę.

A to dlatego że każdy z nas ma SWÓJE WŁASNE POSTRZEGANIE ŚWIAT.

Jeżeli ojciec był kobieciarzem i dba o los swojego syna - w wieku 13 lat weźmie go na dziwki i pokażę że seks to no big deal i żeby "chłopak się uczył".

Jak ojciec był lamus co się boi kłopotów to pierdolił by się nie bił, by ustępywał bo "mądrzejszy ma rację".

ITP

I najlepsze że wychowują nas kobiet które kurwa ni uja nie mają pojęcia o męskim świecie - c o nie broni ich od ciągłego gadania nam że " prawdziwy mężczyzna to to i tamto..."

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, Ramaja Awantura said:

" prawdziwy mężczyzna to to i tamto..."

Ja myśle, że takie powiedzienie powinno być karane grzywną od 200zł. Najgorszy tekst jaki w życiu kiedyś usłyszałem od matki pewnej dziewczyny z jaką się spotykałem. Sama nie grzeszyła inteligencją ani zarobkami, mam na myśli obie kobiety. 

 

Z posotałymi kwestiami jednak niestety się zgodzę. Przyjmujemy wzorce od środowiska w jakim się wychowujemy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.