Skocz do zawartości

Iwona spodziewała się dziecka. Kiedy powiedziała swojemu partnerowi, że ojcem jest ktoś inny - Zaatakował


o[-_-]o

Rekomendowane odpowiedzi

 

Tragedia przez dziecko innego Samca - polecam przeczytac, gdyz tak wiele zlych rzeczy opisuja o tym facecie hmmm i cos mi tu smierdzi ;/ jakby kobiety recenzentki prowadzily opis tej sprawy.

Jak w ogole prawie jednostronnie wyglada recenzja niczym wybielajac ta kobiete, jakby totalnie nie bylo problemu z jej strony, ze doszlo do takiej sytuacji ;/... czesto w takich sprawach tak czytam przedstawienie stron.

 

Mezczyzna ten najgorszy i w ogole nie ma tematu wiekszego o zdradzie i puszczeniu sie.

 

Co o tym sadzicie? czy ja jakis inny-zimny jestem w interpretacji takich artykolow.

 

"Iwona spodziewała się dziecka. Kiedy powiedziała swojemu partnerowi Zbigniewowi, że ojcem jest ktoś inny, zazdrosny mężczyzna nie zniósł tej wiadomości. Zaatakował. Najpierw zaczął dusić ją rękami, później chwycił za szalik i oplótł go wokół szyi kobiety. Za morderstwo skazany został na dożywocie, ale teraz sąd II instancji złagodził karę..."

 

Wiecej tu - zazdrosny mężczyzna nie zniósł tej wiadomości. Zaatakował

 

 

 

Edytowane przez o[-_-]o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś pamięta jak pisałem o zazdrości, że w czasach jaskiniowych samiec maczugą załatwiał takie sprawy po to żeby nie tracić zasobów na wychowanie cudzych genów.

 

Taka jest zazdrość i nie bez powodu natura obdarzyła nas tym uczuciem. Wiadomo, to co zrobił ów Pan jest niedopuszczalne w obowiązującym systemie społecznym.

 

Chcę tylko powiedzieć, że jeśli ktoś odczuwa zazdrość z powodu działań partnerki to lepiej niech nie udaje samca alfa i, że go to nie rusza tylko niech wymieni partnerkę na taką przy której tego uczucia nie będzie.

Edytowane przez Gr4nt
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, o[-_-]o napisał:

Co o tym sadzicie? czy ja jakis inny-zimny jestem w interpretacji takich artykolow

Moim zdaniem owszem, jesteś. Nie dajmy się zwariować. Tu jest sprawa prosta, gościu wziął i zabił. Każdy kto, zabija ma jakieś powody, co nie zmienia faktu, że zabija a o tych powodach się raczej nie wspomina i nie rozwodzi nad nimi, bo to nie są powody dla których zabijać się powinno. Jest wystarczająco dużo manipulacji i prokobiecego Matrixa, żeby nie doszukiwać się antymęskiej propagandy w artykule o tym, że gościu udusił kogoś gołymi rękami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem zabójstwo w obronie własnej, ale z takiego powodu czy z rozstania z kobietą to nie ma opcji ? 

 

Fakt faktem kobieta zaryzykowała mówiąc mu, gdy byli pod wpływem alkoholu i w trakcie kłótni, że to nie jego dziecko. Tym bardziej, że znała go i nie był to grzeczny misio... Zdradzając go też ryzykowała... 

 

Tak czy inaczej kobiety nie ma, a koleś siedzi... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tytuschrypus napisał:

Moim zdaniem owszem, jesteś. Nie dajmy się zwariować. Tu jest sprawa prosta, gościu wziął i zabił. Każdy kto, zabija ma jakieś powody, co nie zmienia faktu, że zabija a o tych powodach się raczej nie wspomina i nie rozwodzi nad nimi, bo to nie są powody dla których zabijać się powinno. Jest wystarczająco dużo manipulacji i prokobiecego Matrixa, żeby nie doszukiwać się antymęskiej propagandy w artykule o tym, że gościu udusił kogoś gołymi rękami. 

 

Witam

 

cos czuje ze chyba zbyt drastycznie i pochopnie oceniles moja powyzsza opinie :P tzn. ze nie zebym byl za i podzielal taki typ konczenia, stoczenia sie w strone zabojstwa ;/ tym bardziej, ze byla w ciazy... no bez jaj i spokojnie nie jestem czlowwiekiem bez serrca, empatii itd. bardziej chodzilo mi o to, ze wyczuwam kolejny raz czytajac tego typu historie jakby taka dyskryminacje, ze plec meska jest jakby szybciej wrecz skreslania raz dwa i drastyczniej ukazywana w tego typu historiach przez media czy w aktach sprawy w porownaniu do plci zenskiej.

 

Poza tym polecam poczytac sobie wiecej takich spraw, ale gdy kobieta jest w roli zabojcy, gdyz chyba wtedy jest wieksza szansa ze wczujesz sie bardziej w moje przeslanie, co nie oznacza ze zmienisz zdanie :P.

 

Do tego warto tez w tej sytuacji wspomniec, ze nie ma swiadkow wg artykulu, co dokladnie zaszlo, gdy byl inny obcy facet oraz byl w tym wszystkim alkohol i cios (mowa o info, ze dziecko jest innego samca), ktory z punktu psychologicznego moze powalic wielu nawet najtwardszych psychicznie itp. facetow, ktorzy nigdy nawet nie ruszyli partnerki i co moglo w duzym stopniu, ale nie musialo spowodowac ruch ku "działaniu afekcie"

 

"Obrona Zbigniewa K. zarówno przez zapadnięciem pierwszego wyroku, jak i przed sądem II instancji podnosiła kwestię działania w afekcie. Jednak oba składy sędziowskie wysłuchały opinii biegłych z zakresu psychiatrii oraz psychologii i wykluczyły takie działanie."

a pozniej juz zadzialal instynkt pierwotny-zwierzecy-homo i raczej tragedia na zawolanie.

 

Choc z mojej strony uwazam, ze popelnil ta zbrodnie wiedzac, co robi i takze ze wgledu na obce dziecko, aby policzyc sie takze z biologicznym ojcem (oczywiscie jesli nie klamala).

Koniec koncow wychodziloby tak jak jest tzn. ze zmnieszyli wyrok na 25lat z dozywocia, co poprawia wizerunek sadow ku lepszemu dla zbrodni przez Samcow.

 

Pozdrawiam i mam nadzieje, ze teraz lepiej zobrazowalem piszaco mysl przewodnia.
 

 

 

 

Edytowane przez o[-_-]o
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, o[-_-]o napisał:

cos czuje ze chyba zbyt drastycznie i pochopnie oceniles moja powyzsza opinie

Zapytałeś, czy coś z Tobą nie tak, odpowiedziałem ;)

 

27 minut temu, o[-_-]o napisał:

wyczuwam kolejny raz czytajac tego typu historie jakby taka dyskryminacje, 

Jest takie mądre, chińskie przysłowie: "Gdy masz w ręku młotek, wszystko wokół wygląda jak gwóźdź". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym gościowi nie obniżał wyroku jak to zrobiono, psychol i morderca, niech siedzi w pierdlu.

 

Natomiast Pani Iwona powinna dostać nagrodę Darwina - gość obsesyjnie zazdrosny, agresywny i gwałtowny, lejący ją, ciągle libacje alkoholowe, a kobieta mówi takiemu gościowi że go zdradziła i oszukała z innym mężczyzną... to tak jakbym zaatakował małe niedźwiadki przy ich 800kg matce gdzieś w głuszy.

 

Chciała go zranić, i słynna kobieca intuicja jej nie podpowiedziała co może się stać?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko okreslic na 100% na podstawie tych danych z artykolow czy dozywocie mu sie nalezy czy nie... jesli byla w ciazy z kims innym to wg mnie Jak rzadko kiedy Sad orzekl prawidlowo

a nawet jesli nie byla to nie powinno to miec wiekszego znaczenia dla niego/takiego Samca jak zinterpretowac taka postac rzeczy - do tego bedac  jeszcze przy tym na bani prosta droga do najgorszych czynow.

 

Poza tym to nie jest wcale odosobniony przypadek ;/ mam znajoma w wydziale zabojstw / tragedia za tragedia ;/ wzrost zabojstw wsrod mezczyzn tzn. ze sa sprawcami w zwiazkach od  8lat 20% do 35% multum zamiatanych pod dywan, skrywanych przed prasa-mediami, a sceny jak z honorow, co do pomyslowosci zabijania ;/ w tym czesto gina niewinne dzieci / doslownie  jak w swiecie zwierzat.

 

Wraca z jedna wielka masakra i miszmaszem w glowie ;/ po pracy, a Koszmary to codziennosc! sama mowi, ze moglaby zaczac pisac ksiazki.

 

Edytowane przez o[-_-]o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Les napisał:

Słuchajcie. Ten morderca, przemocowiec, alkoholik, kryminalista to nie aby alfa? I teraz jego kobieta zamiast go wielbic to wybrała innego?

A skąd wiesz że wybrała? Mogła skłamać, żeby zagrać mu na nerwach ? No i zagrała za mocno, i struna pękła.

 

Zresztą z przemocowcem jest jak z nałogiem - nienawidzisz go, ale coś Cię do niego ciągnie. To nie jest zero-jedynkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.