Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż, może mały offtopik, ale moim zdaniem najbardziej płodym miejscem jest Brudstock. Moje trzy znajome tam pojechały i o tym jak owocny był ten wyjazd przekonali się wszyscy 9 miesięcy później. :lol::D

 

No to teraz kolejne rozprawy o ojcostwo, gdzie kilkunastu "podejrzanych". Ach to uczucie, wygrać w takiej grupie, decyzją sądu swoje nazwisko na akcie urodzenia ;-)

 

Wracając do tematu.

1/ Bank z plemniczkami może się wygiąć.

2/ Nie robić z siebie kalek.

3/ Dupczyć z wyobraźnią, a w razie "W" być wszędzie na nie, nie, nie - ew. zmiana kraju ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, może mały offtopik, ale moim zdaniem najbardziej płodym miejscem jest Brudstock. Moje trzy znajome tam pojechały i o tym jak owocny był ten wyjazd przekonali się wszyscy 9 miesięcy później. :lol::D

 

No to teraz kolejne rozprawy o ojcostwo, gdzie kilkunastu "podejrzanych". Ach to uczucie, wygrać w takiej grupie, decyzją sądu swoje nazwisko na akcie urodzenia ;-)

 

-Jak wyglądał?

- Nie pamiętam, pijana byłam. Zresztą nie wiem czy to on, było nas tam kilkadziesiąt tysięcy :)

- A wiek?

- Młody był...

:D

 

A co do spiralki to pewnie nawet nie poczujesz. Wbić się pewnie też nie wbija. Znaczy chyba.

Do metod antykoncepcji można dodać podgrzewanie jajek suszarką do włosów. Gotowania nie polecam bo skórka złazi z moszny :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zastanawiałem się nad tym głębiej. Po poczytaniu wielu for na angielskich stronach o temacie Post-vasectomy pain syndrome zrezygnowałem

Chodzi o to, że w normalnym organizmie jest obieg. Plemniki się tworzą i plądrują świat zewnętrzny (czy to dzięki ręce czy samoczynnej polucji nocnej)

Jeżeli ten obieg zamknąć to może stworzyć się niezły kipisz np. zwiększone ciśnienie w pewnych miejscach co uszkadza także i uciska nerwy, potrafią się zrobić wypływy z jądra do moszny, grudki ze starego "materiału" i wiele wiele więcej ciekawych rzeczy...

Pomimo, że miałem pieniądze to zrezygnowałem i teraz stosuje tylko gumeczki skyn + wyjmuję przed końcem. Od czasu do czasu w dupkę pannie włożę, jest fajowo i bez przypałowo :D.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad tym głębiej. Po poczytaniu wielu for na angielskich stronach o temacie Post-vasectomy pain syndrome zrezygnowałem

Chodzi o to, że w normalnym organizmie jest obieg. Plemniki się tworzą i plądrują świat zewnętrzny (czy to dzięki ręce czy samoczynnej polucji nocnej)

Jeżeli ten obieg zamknąć to może stworzyć się niezły kipisz np. zwiększone ciśnienie w pewnych miejscach co uszkadza także i uciska nerwy, potrafią się zrobić wypływy z jądra do moszny, grudki ze starego "materiału" i wiele wiele więcej ciekawych rzeczy...

Pomimo, że miałem pieniądze to zrezygnowałem i teraz stosuje tylko gumeczki skyn + wyjmuję przed końcem. Od czasu do czasu w dupkę pannie włożę, jest fajowo i bez przypałowo :D.

 

Plemniki po około 3 tygodniach się "utylizują" zwracając do organizmu zabrane mikroelementy. Dasz jakieś źródła gdzieś się powyższych pierdół naczytał? Ew. może jakieś cytaty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

 In available studies, a wide range of incidence from 14-33% is reported for any testicular pain after vasectomy. A smaller group of patients, 1-5%, have severe pain that affects quality of life or sexual function. A conservative estimate for chronic PVPS of 1-5% of vasectomized men may be warranted based on available data, but the overall incidence may be higher.

http://www.vasectomy-information.com/post-vasectomy-pain-syndrome-scientific-review/

 

 

There is a noticeable increase in pressure within the vas deferens on the testicular side following vasectomy. The epididymides of vasectomized men are often swollen and distended from backpressure effects. The efferent ducts and seminiferous tubules of the testes are also impacted by backpressure, leading to an increase in area and thickness.  Backpressure from blockage of the vas deferens causes a rupture in the epididymis, called an "epididymal blowout", in over half of vasectomy patients.   Sperm sometimes leak from the vas deferens of vasectomized men, forming lesions in the scrotum known as sperm granulomas. Some sperm granulomas can be painful.  Paradoxically, the presence of a sperm granuloma at the vasectomy site prevents epididymal pressure build-up, perforation, and the formation of an epididymal sperm granuloma. It thus lessens the likelihood of epididymal discomfort.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Post-vasectomy_pain_syndrome

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.