Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

"Komediowy hit tej wiosny. Ekranizacja powieści amerykańskiej nastolatki, która stała się światowym bestsellerem. Nie łatwo jest być nastolatką, zwłaszcza jeśli dowiadujesz się, że twoje najlepsze przyjaciółki kumplują się z tobą dlatego, żeby na twoim tle zawsze wypadać lepiej."


co chwile to widze na ulicach%-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie :) Wszyscy jesteśmy piękni, atrakcyjni i pożądani..... :)

Niestety utrzymuje się to okropne przeświadczenie, że to my powinniśmy płacić co jest zwykłym świństwem, pomyłką oraz wynaturzeniem. Kiedyś funkcjonowało choćby takie pojęcie jak posag. Dziś to facet ma mieć. Hańba!

Kobiet po prostu (zwykle) nie stać na nasze towarzystwo i swoim zwyczajem odwracają kota ogonem.

 

Należy podjąć (ja podjąłem  B)  ) odpowiednie kroki aby przywrócić naturalny stan rzeczy i postawić sprawę jasno. Bulisz albo pozostaje ci wibrator lub koleżanka.

Bo Allah dobry jest i jest sprawiedliwy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety utrzymuje się to okropne przeświadczenie, że to my powinniśmy płacić co jest zwykłym świństwem, pomyłką oraz wynaturzeniem. Kiedyś funkcjonowało choćby takie pojęcie jak posag. Dziś to facet ma mieć. Hańba!

Kobiet po prostu (zwykle) nie stać na nasze towarzystwo i swoim zwyczajem odwracają kota ogonem.

 

Należy podjąć (ja podjąłem  B)  ) odpowiednie kroki aby przywrócić naturalny stan rzeczy i postawić sprawę jasno. Bulisz albo pozostaje ci wibrator lub koleżanka.

Bo Allah dobry jest i jest sprawiedliwy.

 

Punkt widzenia "żebraka"? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając repertuar sieci kin Multikino natknęłam się na taki oto zwiastun:D

 

http://multikino.pl/pl/filmy/the-duff-ta-brzydka-i-gruba

 

czy wśród mężczyzn również ma to zastosowanie?

 

Oczywiście że ma.

Zawsze w grupie mężczyzn mowie przy kontaktach z paniami co o nich i ich aktualnym zachowaniu myślę, by koledzy lepiej wyglądali na moim tle :-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 zacznę klasykiem

"no i jak tam biedne polskie kurhwy?"%-)

38250026682589155034.jpg

roli roli skurhwysyny

a dlaczego małpka siedzi obok mnie?bo mnie stac kurhwa%-)

 

 

Kto bogatemu zabroni? Kto? :D

 

Ps. Pika, coś Ci się przykleiło do oczu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.