Skocz do zawartości

Rolnik szuka żony.


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, deomi napisał:

Jeden stary, drugi niski, trzeci jak śmierć, czwarty z nadwagą, a piatego nie pamietam.

Twój target to młody bóg, wysoki, tętniący życiem, zbudowany jak Adonis, bez nadwagi, którego zawsze będziesz pamiętać. Jakże by inaczej?

 

deomi, jesteś dziesiątka czy jedenastka? No nie bądź taka, przyznaj się, nie duś dłużej tego w sobie.

 

I kiedy wyślesz fotkę? My, wygłodniali bracia samce, chcemy zobaczyć prawdziwą sexbombę. Spoko, nikomu nie powiemy i nikomu nie pokażemy Twoich zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.09.2018 o 00:40, deomi napisał:

Szpanowanie, udawanie bogatszych niż się faktycznie jest.

Mój facet takiego zgrywał. Na początku biegał ze mną po galeriach, kupował sobie perfumy za 300zł albo buty za 600zł, mnie na siłę stawiał obiady, kawy, i inne rzeczy, a potem wyszło, że jest niezłym sknerą i w sumie to tak kupował, bo chciał tylko zaszpanować i mi się przypodobać. Teraz to już mi nawet kawy nie chce postawić jak gdzieś z nim wychodzę. :) A buty i perfumy to kupuje najtańsze, w sumie wszystko kupuje najtańsze i ciągle oblicza, co ile kosztuje i co się bardziej opłaca. Czasami biegamy po setkach restauracji bo tu za drogo, tam za drogo. Najlepiej iść na kebsa, bo tanio. Ja osobiście wolę, jeśli facet od samego początku jest sobą, bo potem doznaję swego rodzaju "szoku", kiedy po czasie osoba się zmienia, tzn. staje się sobą. I okazuje się, że to prawdziwe oblicze jest jednak dosyć wadliwe. Facet miał szczęście, że mnie nie przestraszył takim zachowaniem i że trafiła mu się wyrozumiała (albo naiwna) samica.

Edytowane przez QueenCreole
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Byłybiałyrycerz nie ma co wspominać swoich ex. Bladzie przebrzydłe. Lepiej się zakręcić koło nowej foczki/suczki. Do tej pory kochałem się na zabój w Dżesice, ale chyba zaraz będę miał nowy obiekt. Przed chwilą dowiedziałem się, że po tej ziemi chodzą dwudziestki (mimo że skala jest tylko do dziesięciu). Chciałbym ją poznać bliżej, już wiem, że jest osobą skromną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Magician Dlaczego mam nie wspominać skoro są to już wspomnienia bez większych emocji, było minęło i już. Skoro zdarzyło się jej powiedzieć coś śmiesznego czy mądrego można przypomnieć sobie ;)

 

@deomi Właśnie mam kilkudniowy szorstki zarost, jak coś mogę wpaść do Ciebie skoro lubisz jak smyra ?

Edytowane przez Byłybiałyrycerz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, deomi napisał:

Tylko gdzie i kiedy? Ja proponuje: tu, jutro, o tej samej godzinie 

Nie tu, tylko na ubitej ziemi. Nie o tej porze, tylko w samo południe. I moi przyboczni poślą Ci dwa nagie miecze, gdyby wam waszych zabrakło. I mów mi Władek, taki tam wielki książę litewski. I na baczność mi tu stać kiedy ja mówię! No, spocznij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi, Ty to jesteś tylko w gębie mocna. Lepiej Ty może tak z nami nie fikaj. Nie drażnij lwów. Sam zaraz zgłoszę Cię do 6 edycji Rolnika i będziesz wtedy cienko śpiewać. No i wreszcie zobaczymy jaka Ty jesteś supermodelka na fotkach i na żywca. Cała naga prawda wyjdzie na jaw.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.