Skocz do zawartości

Rolnik szuka żony.


Rekomendowane odpowiedzi

@deomi Powiem Ci że mam tak wysoką samoocenę że tita i powiewa mi coś takiego ;), reakcje dziewczyn w łóżku czy podczas rozmów sprawiły sztucznie czy też nie, ale że jestem dość pewny siebie. Kiedy słyszysz w łóżku od partnerki " jesteś moim bogiem " to podświadomość mimo wszystko koduje to i nawet jeśli było to kłamstwo to programujemy w sobie wysokie ego.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, rybaskryba napisał:

. Nie wiedziałem jednak, że poprzez 'fuck-friends' rozumiesz spotkania na seks z 40-letnimi starowinkami... No cóż, co kto lubi...

Fakt. Jedna ma 40 lat ale inne dużo młodsze :) 

 

@rybaskryba

Przekroczysz wiek magicznych 35 lat to zrozumiesz co to dobry Milf ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, Masza said:

chętnie się dowiem jak w elegancki i w miarę delikatny sposób powiedzieć "sajonara".

Nie wiem w sumie.

Mówisz, że "nie ma chemii" albo , że "przepraszasz, ale nie chcesz iść na 2 randkę bo nie czujesz zauroczenia".

 

21 minutes ago, Masza said:

jakby trochę przytył

Wystarczy się ochajtać. :)

22 minutes ago, Masza said:

że spotkam się z nim drugi raz

Czekamy na relację.

Wg mnie informatycy to spoko faceci generalnie.

 

 

46 minutes ago, deomi said:

Czyli radzicie mi się nie patyczkować z chłopami?

Jak przyjdzie inny niż na zdjeciu, to z obrzydzeniem i rozczarowaniem podziękować za spotkanie?

A tam.

Pozostajesz uprzejma, wrzucasz do friendzone'a, a później wykorzystujesz go do odrabiania zadania domowego z matematyki lub fizyki do szkoły.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czysta ciekawość sprawiła że dzisiaj postanowiłem obejrzeć Rolnika no i powiem że jestem załamany tym co się dzieje z dziewczynami, Wy widzieliście te dziewczyny 20-29 ?, 3/4 totalne habasy ( pewnie wina tarczycy ) a reszta jakby przez maszynkę przecisnęli, wulkany na twarzy po syfach i inne dziwactwa, nie wiem czy to mój gust jest zbyt wyrafinowany, jednak ta edycja to jakaś tragedia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, Masza said:

Żonatego bym nie chciała

Nie rozumiem.

Chodziło mi o to, że jak sie ochajtacie to napewno przytyje jedno z was lub oboje.

 

10 minutes ago, Masza said:

Może być co opowiadać, bo zaproponował monster jam.

Co to?

 

 

7 minutes ago, deomi said:

Myślę, że kandydatki były dostosowane wizualnie do tych rolników. Chyba nie spodziewasz się, że na wieś do tych przecietnych wizualnie chłopów przyjadą jakieś seksbomby?

Tu się mylisz.

 

Oglądałem parę razy ten program poza PL i przyjeżdżały całkiem ładne kandydatki:

1) Chciały po prostu zamieszkać na wsi

2) Wywodziły się ze wsi i chciały "wrócić"

3) Były też dorobione "managerki/biznesmenki" chcące po prostu zmienić zupełnie swoje życie. Coprawda na liczniku miały juz swoje ale rolnik tez miał w sumie.

4) Rolnik jest jednak pewnym synonimem bogactwa w oczach kobiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, TheFlorator napisał:

Nie rozumiem.

Chodziło mi o to, że jak sie ochajtacie to na pewno przytyje jedno z was lub oboje.

Może być co opowiadać, bo zaproponował monster jam.

Wiem, o co Ci chodziło, żartowałam ;)

Zajmuję się dietetyką, więc jest szansa, że nie, ale jestem w stanie go utuczyć, w razie gdyby coś tam się poważniejszego rozwinęło.

Monster jam, to znane z USA pokazy jazdy wielkich samochodów.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa mać, gruba odpadła z programu. Ale do końca twierdziła, że była uczciwa!!! Nadal uważa, że jej się tylko zmienił makijaż i fryzura. Szapo ba, taka spontaniczna szczerość.

 

Spodobała mi się inna przyszła rolniczka: 'nie po to dojarki wynaleźli, żebym teraz jakieś krowy doiła!'

 

Dżesika nadal w grze.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, deomi napisał:

Myślę, że kandydatki były dostosowane wizualnie do tych rolników. Chyba nie spodziewasz się, że na wieś do tych przecietnych wizualnie chłopów przyjadą jakieś seksbomby?

Nie zgadzam się. Ten bodajże Grzegorz, gdyby zrzucił parę kilo smalcu z bębna, to byłby siódemką. A gdyby miał ze 100 hektarów poletka to urósłby do dobrej ósemki.

 

deomi, wiemy, że Ty jesteś sexbomba. Wyślesz nam jakąś fotkie, byśmy trochę popodziwiali wdzięki Twe boskie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Magician Ale nie zrzucił? To samo można powiedzieć o tej babce która przyjechała z 30 kg nadwagą. Co to takiego? Gdyby schudła byłaby 7. Może i by była. Ale co z tego skoro nie jest? Tak samo ten gościu.

Ja wiem Panowie, że Wam się wydaje że tylko kobiety mozecie obrażać i krytykować.

Ale to tak nie działa. 

Chamstwo, zwalczam chamstwem jeszcze większym. 

Rolnicy z tej edycji wcale nie są bardziej atrakcyjni od kandydatek, które do nich przyjechały

Jeden stary, drugi niski, trzeci jak śmierć, czwarty z nadwagą, a piatego nie pamietam.

I dla mnie akurat wygląd nie jest priorytetowy, i nawet jeden z tych rolników mnie ujął i jest w moim targecie.

To jeśli wy się nabijacie z płci przeciwnej to ja też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.