Skocz do zawartości

Rolnik szuka żony.


Rekomendowane odpowiedzi

 

Jako że mam doświadczenie ze spotkaniami z Panami z portalów randkowych, informuje że Panowie także uciekają się do podobnych sztuczek, z tym ze u Panów górują:

- Dodawanie sobie wzrostu. 

- Fotki z czasów świetności z formą siłową i jeszcze w miarę okazałą czupryną. 

Na zdjęciach prawie że model, na żywo niewysokie łysiejące chucherko.

Tylko że ja mam resztki klasy i empatii i nie daję tym gościom odczuć np. rozczarowania czy wręcz w przeciwieństwie do tego rolnika odrazy, czy np. przerwania randki.

 

Chciałam jeszcze dodać, że przeważnie (chociaż oczywiście to nie jest 100% potwierdzająca się reguła) im mniej atrakcyjny facet (fizycznie, werbalnie, ekonomicznie) tym wyższe wymagania w stosunku co do kobiety

, tym częstsze opowiadanie histori z jakimi on to pasztetami nie miał do czynienia itp.

 

No i oczywiście klasyka wśród większości Panów

- Szpanowanie, udawanie bogatszych niż się faktycznie jest.

- Obiecywanie gruszek na wierzbie. 

 

Akurat ja nie mam pretensji bo i szybko potrafię rozszyfrowywać ludzi i ich intencje. Każdy gra tym na co jest największy biologiczny popyt. To w pewnym sensie zrozumiałe a nuż ta druga osoba da się nabrać i program rozrodczy zostanie zrealizowany.

 

Ciekawostka ze świata zwierząt: z tego co pamiętam jakiś tam gatunek samców udaje samiczki po to by zbliżyć się do innych z samiczek jak już zdobędzie ich "zaufanie" na szybkiego zapładnia.

Tego to nawet ludzie nie wymyślili. A może powinni? :D 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, deomi napisał:

Ciekawostka ze świata zwierząt: z tego co pamiętam jakiś tam gatunek samców udaje samiczki po to by zbliżyć się do innych z samiczek jak już zdobędzie ich "zaufanie" na szybkiego zapładnia.

Tego to nawet ludzie nie wymyślili. A może powinni? :D 

 

Niektórzy udają gejów. I jako geje mają ponoć większe powodzenie. :D

 

Na miejscu rolnika nie przywitała bym się w ogóle z tą grubą babą, a tej drugiej to chyba sprzedała kopy, on te idiotki przetrawił całkiem kulturalnie.

  • Like 5
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, deomi napisał:

No i oczywiście klasyka wśród większości Panów

- Szpanowanie, udawanie bogatszych niż się faktycznie jest.

- Obiecywanie gruszek na wierzbie. 

Ciekawe czemu udają bogatszych? :P

 

A co do obiecywania to ja uznaję zasadę, ze nigdy niczego nie obiecuję kobietom. Pomijam drobnostki. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co takiego ten rolnik powiedział szokującego, bo obejrzałem ten filmik i nic tam takiego nie widziałem? To bezczelność czysta była ze strony tej Pani, która wysłała mu fotki "30 kilogramów temu". Swoją drogą, piękne zaoranie. Myślała, że prawda nie wyjdzie na jaw? I tego zdegustowania na obliczu tego Pana nie dało się ukryć, chociaż IMO próbował. Atawizm : )

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jestem za trollowaniem kłamców. Można pokazać prawdę w przyjaznym świetle ale to wciąż prawda. Cały ten bulwers bo takie coś to oszustwo i strata czasu.

12 godzin temu, deomi napisał:

- Szpanowanie, udawanie bogatszych niż się faktycznie jest.

- Obiecywanie gruszek na wierzbie. 

Marzyć zawsze można ale trzeba akceptować stan obecny. Kłamstwo jest taktyką masową i może działać tylko w sieci w takiej postaci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam dużego doświadczenie z portalami randkowymi, ale na 2 spośród 3 randek, nie byłam w stanie rozpoznać mężczyzny, gdyby nie to, że sami do mnie podeszli to myślałabym, że zostałam wystawiona ? W przypadku pierwszego Pana, zdjęcie było zrobione od dołu i z korzystnej perspektywy, wzrost zawyżony 5-10 cm. Drugi Pan wysłał mi zdjęcie sprzed 6-7 lat i w tym czasie jego masa ciała wyraźnie się zwiększyła myślę, że jakieś 15 kg, a włosy przerzedziły.

Zastanawia mnie co kieruje takimi osobami, jaki jest sens tak oszukiwać, skoro na pierwszym spotkaniu to wszystko wychodzi. 

 

Druga sprawa, zauważyłam, że o ile na portalu byli rozmowni, wydawali się pewni siebie to podczas spotkania było zupełnie inaczej, miałam wrażenie, że zamiast skupić się na tym, żeby mnie poznać/ocenić to oni starali się zrobić jak najlepsze wrażenie na mnie, mogłam robić z siebie pustą, próżną, mówić kompromitujące mnie rzeczy, a oni byli na tyle skupieni na tym, żeby się podobać mi, że totalnie nie miało to znaczenia. Miałam pecha, czy to jest częste zjawisko?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Maarcin_05 napisał:

Czyli w internetach wszyscy walą w chuja. ?

Jeszcze kobiety mogę zrozumieć, podbiją sobie atencje, zjedzą/wypiją/pójdą do kina za friko... zwłaszcza jak takich randek jest kilka w tygodniu :PMężczyźni natomiast często płacą z własnej kieszeni za randkę, a jeszcze jak dochodzi do tego dojazd z innej miejscowości to tracą czas i paliwo. I to wszystko na własne życzenie.

 

Chociaż też raz dostałam wiadomość, że jestem oszustką i bawię się ludzkimi uczuciami, bo uwaga -> "na zdjęciu masz smutną minę, a w opisie, że jesteś wesoła jak widać na zdjęciu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.09.2018 o 01:51, Bruxa napisał:

Niektórzy udają gejów

Niektórzy udają feministki i aktywistów praw kobiet. Bardzo niebezpieczni mężczyźni, zazwyczaj jak nie dostają seksu, bo po to zaczęli udawać, to gwałcą/molestują.

 

Na zachodzie była afera zwaną #gamergate, a czołowi męscy aktywiści na rzecz feministek, którzy wyzywali drugą stronę od mizoginów, skończyli tak (w więzieniach za molestowania, gwałcenia):

https://ageofshitlords.com/men-accused-gamergate-misogyny-now-jail

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 9/12/2018 at 11:40 PM, deomi said:

Jako że mam doświadczenie ze spotkaniami z

No,no...

 

On 9/12/2018 at 11:40 PM, deomi said:

Fotki z czasów świetności z formą siłową i jeszcze w miarę okazałą czupryną. 

Na zdjęciach prawie że model, na żywo niewysokie łysiejące chucherko.

Tylko że ja mam resztki klasy i empatii i nie daję tym gościom odczuć np. rozczarowania czy wręcz w przeciwieństwie do tego rolnika odrazy, czy np. przerwania randki.

No ale w czym problem, przeciez wy nie patrzycie na wyglad tylko na wnetrze?

 

On 9/12/2018 at 11:40 PM, deomi said:

tym częstsze opowiadanie histori z jakimi on to pasztetami nie miał do czynienia itp.

To forma “chwalenia” sie, ze “on pasztetow nie bierze”.

 

On 9/12/2018 at 11:40 PM, deomi said:

udawanie bogatszych niż się faktycznie jest.

Dostosowuja sie do “wymagan rynku”.

 

On 9/12/2018 at 11:40 PM, deomi said:

Ciekawostka ze świata zwierząt: z tego co pamiętam jakiś tam gatunek samców udaje samiczki po to by zbliżyć się do innych z samiczek jak już zdobędzie ich "zaufanie" na szybkiego zapładnia.

Stad pewnie powstal “samiec metroseksualny”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam na obronę mężczyzn (nie usprawiedliwienie), że czasami taki delikwent może nie być świadom różnic.

 

Sam mam na fb zdjęcie w profilu sprzed kilku lat i nie czułem potrzeby zmiany, do póki nie odpaliłem zdjęcia zrobionego do paszportu. Zmiana jest ogromna, a ja uważałem, że nie ma. 

 

Oczywiście co innego gdy ktoś wgrywa zdjęcia sprzed lat, a co innego kiedy wstawione robią się nieaktualne z czasem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TheFlorator oczywiście, że wnętrze jest najważniejsze, jak się z kimś widujesz np. w szkole, na uczelni, w autobusie, pracy i w regularnej rozmowie dana osoba okazuje się w uproszczeniu mówiąc fajna to gdzieś tam zaczynasz się oswajać z wyglądem i nagle ta osoba zyskuje na atrakcyjności. Jednak co innego, jak poznajesz kogoś na portalu randkowym, speed dates, czy w rolniczka szuka męża, bo na co masz zwrócić uwagę jak nie na wygląd, skoro tej osoby praktycznie nie znasz. Poza tym jak zdjęcie nie odzwierciedla wyglądu to można wnioskować, że dana osoba ma skłonność do koloryzowania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.09.2018 o 11:24, TheFlorator napisał:

Stoi przed toba 2 facetow (nieznaanych) na zywo, jeden wizualnie 4/10 drugi 8/10. Chcesz zagadac/dac mu sygnal do “zagadania” to do ktorego zagadujesz lub mrugasz oczkiem ?

Z tego co zauważyłem kobiałki robią tak, że najpierw podbijają do "brzydala", żeby "przystojniak" mógł się wykazać swoim rycerstwem i podbił do loszki, która pozwala mu się zdobyć. Jak szybko (!!!) nie zareagujesz, to zawsze na ich twarzach rysuje się mina wkurwienia połączonego z zawodem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie samiczki z rezerwatu, hej.

 

Nazywam się Rinke Jan Maria Mścisław Rooyens. Jestem znanym, rdzennie polskim, producentem tv i robię castingi do cool'towych programów.

 

W sumie to mam tylko jedno pytanie, ale to pytanie kluczowe i od niego zależeć będzie wasza kariera. To jak macie na imię?

 

Kaśka, Gośka, Baśka, Iwona, Cześka, Wieśka, Marianna, Grażyna - nadajecie się do 5 serii elitarnego 'Rolnika'. Porządne, wierne, robotne, dobrze zbudowane, niektóre chodzą w cięższej wadze niż Tomasz Adamek. To są polskie dziołchy. Mile widziane jak dacie do programu nieaktualne zdjęcie  robione 30kg temu, a jakby co to powiecie że na fotce po prostu macie tylko inną fryzurę. Kandydat się momentalnie wkurwia na wizji, jest szoł i oglądalność idzie w górę. I o to chodzi, o to chodzi. Poza tym ci kandydaci będą pod krawatami, a klient w krawacie jest mniej awanturujący się.

 

Boneka, Roxi, Pati, Nati, Srati - fiu, fiu, same zbotoxowane, wytipsowane rakiety z wywalonym na wierzch cycem, z rozumkami na poziomie Kubusia Puchatka. Super. Zostajecie natychmiast przekierowane do Polsatu do 'Take me out'. Mile widziana elementarna nieznajomość globusa i notoryczne mylenie Kłodzka i Płocka. Publika oszaleje.

 

Lampka zgaszona, randka skończona. Hej.

Edytowane przez Magician
  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZdzisławBeton niekoniecznie, bo jest ryzyko, że 4/10 się przyczepi :) Nigdy nie robiłam tak jak mówisz, ale kilka razy zdarzyło mi się, że mało atrakcyjny facet się do mnie przyczepił i chodził krok w krok na imprezie, w zasadzie odganiając innych mężczyzn, a ja ze względu na małą asertywność i zbyt dużą empatię (wyobrażam sobie, że skopię mu samoocenę, albo na dobre zrażę go do kobiet) nie umiałam go spławić... 

 

@Magician wiadomo, że w telewizji to wszystko jest ustawione, ale jak widać problem nieadekwatnego zdjęcia do wyglądu jest dość powszechny na portalach randkowych i to zarówno w przypadku kobiet jak i mężczyzn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam gigantyczną 1-arową działkę rekreacyjną w środku dużego miasta, na której frywolnie rosną dzikie paskudne chwasty. Czy nadałbym się do programu jako rolnik?

 

No dobra, zdradzę wam swój wielki sekret. Od 2 tygodni jestem nieszczęśliwie zakochany. Tak, to prawda. Chodzę i chlipię i tęsknie wzdycham do swej wybranki serca. Bezustannie czuję mityczne motylki w brzuchu (mam IBS, więc w sumie to się zgadza). Maluje się skromnie, majętna (ma komplet zapasowych tipsów), rzęsy klejone chałupniczo na klej Kropelka, alabastrowa gładka cera jak papier ścierny o gradacji 40. Umie gotować, sprzątać, pisać i czytać. Podobno dużo czyta. Toż to anioł, nie kobieta. Brałbym jak rolnik dopłaty unijne. Dżesiko, zostań moją żoną. Ach, marzę tylko o jednym. Złapać ją za te kudły doczepy i porwać do najbliższego USC i zmusić ją brutalną zwierzęcą siłą do podpisania umowy cywilnoprawnej. To by nam dało prawdziwe szczęście.

 

25 minut temu, Masza napisał:

problem nieadekwatnego zdjęcia do wyglądu jest dość powszechny na portalach randkowych i to zarówno w przypadku kobiet jak i mężczyzn

Zgoda, ale żaden facet nie leci tak perfidnie w chuja jak ta gruba z programu. Na zdjęciu wyglądała na 55kg, a obecnie waży co najmniej 120. Na co ona liczyła? Że nikt nie zauważy tak drobnej zmiany jej wyglądu? I jeszcze pierdoli głupoty przed kamerą, że to tylko zmiana fryzury.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 9/15/2018 at 11:23 AM, Masza said:

@TheFlorator wygląda na to, że myślimy podobnie, w pierwszym kontakcie, wygląd>wnętrze ;)

 

Nie wiem czy podobnie.

Wolalbym zyc w swiecie gdzie kobiety przynajmniej nie pier@ola, ze nie patrza na wyglad tylko po prostu sie fo tego przyznaja bo tak jest i tyle.

 

Po cholere ta cala maskarada i robienie z siebie “glebokich istot”.

 

Facet przynajmniej mowi, ze wyglad jest mocno istotny i tyle.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.