Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zmarł "profesor" Władysław Bartoszewski.

To niepowetowana strata dla Wielkiego Syjonu, a dla naszej umęczonej Judeopolonii, dzisiaj jakby jaśniej świeciło słońce. Chwila wytchnienia. :)

Przyznam, że po takiej informacji, aż z miłą chęcią rozpoczynam ten dzień i jestem pełen zapału, gotów do nowych wyzwań.

 

Ah, gdyby tak codziennie odchodził w niebyt jeden przedstawiciel rządzącej żydokomuny...byłbym non stop cały w skowronkach. Rozmarzyłem się. :wub:

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zmarł "profesor" Władysław Bartoszewski.

To niepowetowana strata dla Wielkiego Syjonu, a dla naszej umęczonej Judeopolonii, dzisiaj jakby jaśniej świeciło słońce. Chwila wytchnienia. :)

Przyznam, ze po takiej informacji, aż z miłą chęcią rozpoczynam ten dzień i jestem pełen zapału, gotów do nowych wyzwań.

 

Ah, gdyby tak codziennie odchodził w niebyt jeden przedstawiciel rządzącej żydokomuny...byłbym non stop cały w skowronkach. Rozmarzyłem się. :wub:

kurwa aja pic nie moge :(:(:(

ale co sie odwlecze to nie uciecze%-)

ale teraz już nigdy sie nie dowiemy kto ukradł pieniądze w powstaniu warszawskim.kogo zakablował w auschwitz za wolność albo jak zły stan zdrowia musiał mieć że niemcy go zwolnili z obozu?i co trzeba robić zeby przezyć pare obozów smierci%-)

i już nigdy nie zostanie wydana ksiazka

"Sztuka survivalu w obozach śmierci"

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się odwlecze, to nie uciecze - mam nadzieję :)

 

Oby, bo ja już dawno straciłem nadzieję w mądrość Polactwa. może ten ciemny naród w końcu zobaczy co pachołki z Izraela z nimi zrobiły przez ostatnie 25 lat.

 

Cytat leminga z facebooka TVN24:

 

Krzysztof Wilczyński Przepraszam, ale muszę to napisać. Skąd tu na tym forum tylu skurwysynów i bydlaków oczerniających śp. Prof. Bartoszewskiego? Niedobrze się człowiekowi robi, jak się to czyta. Gdybyście coś w życiu przeczytali, to byście wiedzieli, że Władysław Bartoszewski złożył na ręce swojego promotora pracę magisterską, ale ówczesny rektor UW nie dopuścił do jej obrony. Oczywiście, ze względów politycznych, bo młody Władysław był w AK, Żegocie. Spędził kilka lat w stalinowskim więzieniu. Szanowny administratorze/-ko TVN 24, bardzo proszę o usuwanie tych kłamliwych wymiocin z Waszego forum.

 

Co myślicie o aż takim stopniu zindoktrynowania i ogłupienia? Mnie ogarnia istne przerażenie. Plują mu w mordę, oszukują, a on jeszcze uparcie broni "naczelnego autorytetu moralnego". Socjotechnika to jednak potężna broń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja go w pewien sposób podziwiam. Bo abstrahując od wątpliwych wyborów moralnych i politycznych to koleś miał niespożytą energię. Całe życie robił coś: pisał, publikował, działał w organizacjach, w partiach - praktycznie do ostatnich dni swojego życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja go w pewien sposób podziwiam. Bo abstrahując od wątpliwych wyborów moralnych i politycznych to koleś miał niespożytą energię. Całe życie robił coś: pisał, publikował, działał w organizacjach, w partiach - praktycznie do ostatnich dni swojego życia.

Wałęsa też wierzy w to ze obalił komune przeskakując płot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerzucili go ale mniejsza z tym.grupka sbeków wykorzystało mechanizm sterowania tłumem(prosty mechanizm jak chuj)i nagle bolek został wypromowany.

Na nieszczescie ludzkosci wiecej jest idiotów niż kumatych ludzi. Kiedyś starałem sie wytłumaczyc.ze hymn Polski jest o chuj rozbić,że Piłsudski to zdrajca dezerter kolaborant i sabotażysta.że 2 wojna swiatowa to nie było zaskoczenie a banda krypto komuchów sanacyjnych wiedziała co i jak.że szymborska z miłoszem nie sa tacy fajni i wi9ele wiele innych.no ALE KURWA SIE NIE DA,Dlatego nie lubie rozmawiac o polityce i religi bo kazdy kto ma odmienny punkt widzenia jest dlamnie uposledzony.a po co ja mam sie denerwować, niech lepiej taka osoba właczy sobie tvn24

Assasyn wrzucałem juz chyba tobie co i jak było z Karolem który został człowiekiem%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucałeś coś o aktach KGB...Podzielam Twoja opinie, ludzie od zawsze zabijali sie za swoje głupie poglady a jak z historii wiemy to tłum przeważnie sie mylił a jednostki które mówiły prawde były likwidowane. Miliony much nie może sie mylić ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.