Skocz do zawartości

Wybory 2018 czyżby Rosja to był pikuś przy tym cyrku?


realista

Rekomendowane odpowiedzi

TYLKO U NAS: Cyrk podczas wyborów w Warszawie! W trzech komisjach frekwencja wyniosła 100 procent. W innych wyjęto więcej ważnych kart do głosowania niż wydano.

Obwód nr 610 na Ursynowie – w tej komisji frekwencja wyniosła równo 100 procent, uprawnionych do głosowania było 1355 osób i tyle też otrzymało kartę do głosowania.

Obwód nr 390 na Pradze Północ – w tej komisji frekwencja wyniosła równo 100 procent. Uprawnionych do głosowania było 706 osób i wydano 706 kart, jest tylko jeden problem. Z urny wyjęto 708 kart, tyle że 6 z nich było nieważnych.

Obwód nr 675 na Bemowie – charakteryzuje się niezwykłą różnorodnością. Uprawnionych do głosowania było 918 osób i tyle też wzięło udział w głosowaniu, z tym że z urny wyjęto już 921 kart, a 919 z nich było ważnych. Można powiedzieć, że w tej komisji frekwencja nawet przekroczyła 100 procent.

Obwód nr 754 na Bemowie – w tej komisji wydano 1142 kart do głosowania, a z urny wyjęto ich 1177. W tym przypadku mamy do czynienia z większym cyrkiem niż na Ursynowie, bowiem liczba kart uznanych za ważne wynosi 1149 i także przekracza liczbę kart wydanych.

https://nczas.com/2018/10/22/tylko-u-nas-cyrk-podczas-wyborow-w-warszawie-w-trzech-komisjach-frekwencja-wyniosla-100-procent-w-innych-wyjeto-wiecej-waznych-kart-do-glosowania-niz-wydano/

 

Ciekawi mnie czy takie akcje to prawda? 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby ci ludzie poświęcili tyle energii na robienie pożytecznych rzeczy co na te machlojki... ehhh.

 

Co ta władza i pieniądze robią z ludzi... Czy naprawdę warto?

 

Jaki w ogóle jest sens chodzenia na jakiekolwiek wybory jeśli non stop dzieją się takie akcje... A o ilu z takich akcji w ogóle się nie dowiemy?

 

Za komuny większość wiedziała, że wybory to tylko ściema a teraz mało kto o tym wie. A nawet ci co widzą i wiedzą to myślą, że tak ma być, bo tak wszyscy robią.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@realista na wyrost to odbierasz.

Byłem przewodniczącym komisji i uwierz mi,  jak się stoi z boku wygląda to na pikuś. Paru moich znajomych, też było w innych komisjach. Cyrki się działy, ale nie z powodu ingerowania w wybory a z powodu stresu i niedowiadczenia ludzi w komiajach. Szkolenie przed wyborami, 4 godziny ze slajdów wola o pomstę do nieba. Ludzie sobie nawzajem wysyłali materiały szkoleniowe, bo urzędy mimo zapewnień nie wysłały materiałów na e-mail.

Jeżeli siedzi komisja składająca się zazwyczaj z 6-7 osob i żadne z nich nie miało doświadczenia z wyborami, to o czym tu gadać ??? 

Nigdy więcej, nie będę siedział w komisji. 380 zł płacą , w sobotę 7 godzin, niedziela 6-22(jak ogarnięta komisja) jak nie to i do 24 siedzieli. W nocy musiałem się wracać, bo ktoś coś zle wpisał i moja prawka musiala być.

Cieszymy się, że komisji było dwie. Pierwsza od zbierania głosów druga nocna od liczenia. 

Gdyby było po staremu, jak 4 lata temu, że dzienna komisja liczyła w nocy to by były cyrki !!!

Edytowane przez Still
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still Potwierdzam to co piszesz. Te wybory były straszliwie źle zorganizowane. Okrojona liczba komisji, zamieszanie z kartami (u nas gmina wydała 300 więcej niż było policzone). Mało miejsc do głosowania. Zwracałem ludziom uwagę żeby nie głosowali na urnie. 30 sekund nieuwagi i już starsze babcie chciały wynosić karty z sali, a przy urnie dzieciaki kręciły śrubami. Zwracasz uwage rodzicom a tam już kolejna osoba chce wychodzić z kartą. Te wybory to była komedia i porażka. Niektóre komisje ds. ustalenia wyników siedziały dzisiaj do godziny 17 a to u mnie tylko gdzie gmina ma 30 tys. mieszkanców. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@realista po tematyce strony już wiedziałem, że to fake news. Od kiedy protokoły są podane na stronie PKW???

Przypominam ci, że obwodowa komisja, która liczy glosy w nocy na sam koniec ma obowiazek wywiesić protokół na drzwiach z wynikami do wiadomości publicznej. A uwierz mi, jeżeli było by tak, jak pokazali na stronce, życzliwa osoba zrobiła by zdjęcie z drzwi wejściowych do Komisji obwodowej ;)

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.