Skocz do zawartości

Black friday- cyber monday, jaki laptop


Młody98

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio morele najpierw podnieśli ceny przed "black friday", by później było z czego "opuścić".

Poniżej przykład ze słuchawkami:

 

http://www.wykop.pl/artykul/4646843/morele-net-znowu-zawyza-ceny-przed-czarnym-piatkiem/

 

Cena 11 listopada -> 349 zł

5 dni temu -> 414,29 zł

 

Oficjalna wersja jest, że ich automat źle ustawił cenę. :) 

Pewnie źle ustawił też to:

 

comment_Fxbb2tWTEkUShDztBEGEZazAi90nW1Dl

 

Heh.

 

Jeszcze tutaj jest "obniżka" ceny dysku SSD.

 

comment_rlOqqqzk7XcJNb6cOuMewPenNj8hwDc0

 

W zeszłym roku wydałem u nich 4 tysiące pln i planowałem za jakiś czas zrobić upgrade kupując od nich części, ale po tym co obserwuję od dłuższego czasu i nie mam tu na myśli tylko tej akcji, ale

często olewcze podejście do klientów, problemy z reklamacjami itd. raczej daruję sobie.

 

Edytowane przez Dworzanin_Herzoga
  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się jednak wstrzymał do okresu "po świętach" - będzie wysyp nieudanych prezentów.

W Polsce nie ma okazji .... a już na 100% w sieciach - są tylko frajerzy - może to przykre, może zbyt radykalne, ale to niemiła prawda, bo tak wielkie sieci sklepowe - głównie "zachodnie" nas traktują.

Edytowane przez wojkr
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! Ten Black Week/Friday/Cyber Monday to ściema. Sam śledzę specjalnie kilka produktów na polskich portalach jak i zagranicznych (Ebay, amazon.de i .com, massdrop, globalcentral itp.) i na razie ceny na tym samym poziomie przecenione z jakiegoś fikcyjnego poziomu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.