Skocz do zawartości

Kilka zdań o mężczyznach obleśnych


Rekomendowane odpowiedzi

 

Każdy związek to wymiana i próba zaspokojenia naszych pragnień przez/przy udziale/z drugą osobą. Podobnie jak tęsknota - nie tęsknimy za kimś tylko za tym jak czuliśmy się będąc z tą osobą, tęsknimy za emocjami.

 

Autor filmu bardzo trafnie rozważa o miłości, materiał warty przesłuchania.

 

Kto czytał Marka doskonale zrozumie jakimi kryteriami wyborów i mechanizmami ich powstania kierują się kobiety. To wszystko składa się w logiczną całość i jest uwarunkowane.

Edytowane przez SennaRot
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, SennaRot napisał:

Każdy związek to wymiana i próba zaspokojenia naszych pragnień przez/przy udziale/z drugą osobą. Podobnie jak tęsknota - nie tęsknimy za kimś tylko za tym jak czuliśmy się będąc z tą osobą, tęsknimy za emocjami.

To idiotyczne rozumowanie. Jeśli tęskniłeś np. za rozmową z kobietą - zwykłą rozmową o kosmosie, a ja np. tak miałem i za tym czasem tęsknię - to to co powiedziałeś brzmi: nie tęsknisz za nią tylko za rozmawianiem z nią. Na tej zasadzie nie tęsknimy za psem tylko za chwilami z nim. Nie tęsknimy za dobrym jedzeniem tylko za przyjemnością w naszych kubkach smakowych jaką w nas wywołuje. To debilne rozumowanie, bo jest oczywiste, że ostatecznym receptorem który wpuszcza lub wypuszcza jakieś bodźce z zewnątrz są nasze zmysły. Stąd w ostatecznym rozrachunku zawsze tęsknimy za decybelami które do nas dochodzą (jej głosem czyli rozmową z nią), za zapachem jaki ona miała, za dotykiem, za endorfinami jakie mieliśmy gdy się do nas uśmiechała. I tak mogę wymieniać i wymieniać, a gdy poskładasz wszystkie te tęsknoty do kupy to wyjdzie, że tęsknisz po prostu ZA NIĄ. ZA TYM CZŁOWIEKIEM.

Edytowane przez strategia
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@strategiaBracie mógłbym z Tobą w tej kwestii podyskutować ponieważ nie zgadzam się z tym co napisałeś. Jednak z powodu używania obraźliwych określeń w Twojej wypowiedzi niebezpośrednich ale insynuowanych oraz bezapelacyjnie odbiegających przez to od poziomu Forum nie zrobię tego.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SennaRot napisał:

@Mistik MysteryDobrze ujęte - wirusy systemowe.

 

Hajs jest ważny, dobry i trzeba go mieć.  Nie dla kobiet czy innych - tylko dla własnego komfortu fizycznego i psychicznego. Hajs jest świętością tego świata i wszyscy ludzie oddają mu pokłon ponieważ po prostu muszą. Poświęcają czas, energię, życie aby go zdobywać. Nie ma w tym nic złego proszę nie bierzcie tego Bracia personalnie. Takie są zasady egzystencji na tej planecie w tym czasie.

 

Wszystkie wywody filozoficzne typu, że nie mam racji spuszczam w cynicznym uśmiechu. Spójrzcie na świat. Wszędzie, dosłownie wszędzie i zawsze liczy się hajs. Więc skąd to wielkie zdziwienie, że kobietom imponują pieniądze?

 

To normalne, takie są zasady tej planety. Ukryte zasady bo....

 

Matrix wpoił ludziom wirusy: miłości, związku, bycia na dobre i na złe razem i chuj wie czego jeszcze. To zwodnicze kłamstwa a zasady tego świata są inne.

 

Każdy lubi pieniądze i kobiety też. Co w tym złego? Za co je oskarżać? Są w dużo gorszej sytuacji niż my. Z jednego prostego względu - ich czas szybko mija wraz z gasnącą szybko urodą. Bardzo szybko. Same to wiedzą, z czasem nawet rozumieją, że ich uroda przeminie wraz z nią zniknie atrakcyjność. Ty jako facet z wiekiem możesz zdobywać zasoby, pieniądze. Starzejesz się, dużo, dużo wolniej. Jesteśmy w dużo, dużo lepszej pozycji.

 

A same pieniądze lubią wszyscy zarówno kobiety jak i faceci.

 

 

 

 

Ok ale jeśli nie bedziesz prowadził interesujacych rozmów z kobietami, podniecal je slowami (później czynami) to z kasą czy bez bedziesz nudny i tak jak pisałem odejdzie. No chyba że szukacie seksu bez miłości który po wszystkim zostawia pustkę emocjonalną to proszę bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mistik Mystery napisał:

Ok ale jeśli nie bedziesz prowadził interesujacych rozmów z kobietami, podniecal je slowami (później czynami) to z kasą czy bez bedziesz nudny i tak jak pisałem odejdzie. No chyba że szukacie seksu bez miłości który po wszystkim zostawia pustkę emocjonalną to proszę bardzo.

 

Co ma ten wniosek wspólnego z moją zacytowaną wyżej wypowiedzią?

 

Postaraj się Bracie pisać bez błędów tutaj tak ja i inni użytkownicy staramy się to robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, SennaRot napisał:

@strategiaBracie mógłbym z Tobą w tej kwestii podyskutować ponieważ nie zgadzam się z tym co napisałeś

Przyznam, że jestem ciekawy Twojego stanowiska, bo często spotykałem się na forum ze stwierdzeniem, że nie tęskni się tak naprawdę za kobietą tylko za odczuciami, które ona w nas wywołuje, za tą przyjemnością.

 

Idąc tym tokiem rozumowania faktycznie jest logika w tym co @strategia pisał w swoim poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, SennaRot napisał:

 

Co ma ten wniosek wspólnego z moją zacytowaną wyżej wypowiedzią?

 

Postaraj się Bracie pisać bez błędów tutaj tak ja i inni użytkownicy staramy się to robić.

Jakich błędów? Pisać tak jak inni i powielać to? 

Piszesz że matrix wpoił to i tamto a skąd to możesz wiedzieć co wpoił a co nie? 

Nie wierzysz w miłość, cały czas doszukiwanie się dziury w całym, dostrzeganie wyłącznie tego co negatywne zamiast pozytywne i rozwijające, przekleństwa. To wpoil system. 

Pieniądze są ważne ale nie najważniejsze. Zaczniesz jakiś projekt, pisanie książki i jeśli robisz to z  pasją aby powiedzmy coś przekazać ludziom, pomóc to mimochodem kasa sama przyjdzie. Też jest ważne na co pieniądze są wydawane. Ale pieniądz to nie Bóg.

A jeśli wszystko stracisz to wtedy co? Pętla na szyję?

 

 

Edytowane przez Mistik Mystery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mistik Mystery napisał:

Jakich błędów? Pisać tak jak inni i powielać to? 

Błędów ortograficznych, które dalej robisz.

 

11 minut temu, Mistik Mystery napisał:

Piszesz że matrix wpoil to i tamto a skąd to możesz wiedzieć co wpoil a co nie? 

Nie wierzysz w miłość, cały czas doszukiwanie się dziury w całym, dostrzeganie wyłącznie tego co negatywne zamiast pozytywne i rozwijające, przekleństwa. To wpoil system. 

Pieniądze są ważne ale nie najważniejsze.

Wyrażam i opisuje moje prywatne obserwacje, każdy ma prawo je kwestionować konstruktywną krytyką jednak ja nie zamierzam się z nich tłumaczyć. Wulgaryzmy są formą ekspresji aby nadać wypowiedzi odpowiedni ton i jak mam ochotę używam je. Forum w regulaminie zaznacza, że jest miejscem dla osób pełnoletnich. Dla mnie wszystko co dostrzegam jest bardzo rozwijające i pozytywne. To kwestia perspektywy postrzegania rzeczywistości. Jednak rozumiem, ze może to podłamywać paradygmaty innych osób. Jak wspomniałem każdy ma prawo do własnego zdania i własnych przekonań.

11 minut temu, Mistik Mystery napisał:

Zaczniesz jakiś projekt, pisanie książki i jeśli robisz to pasją aby powiedzmy coś przekazać ludziom to mimochodem kasa sama przyjdzie. Ale pieniądz to nie Bóg. 

Nie wiem o co chodzi?

Edytowane przez SennaRot
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mistik Mystery napisał:

Wygląd -jeśli jest mężczyzna zadbany, ładnie pachnie, w miarę dobrze się ubiera, uśmiecha się i czuć od niego pozytywną energie to większość kobiet takich chce.

 

Racja.

 

Myślę, że w Polsce na tle większości facetów można się w łatwy sposób wyróżnić się dobrym ubiorem (ładne buty, dobry zegarek itd) , być ostrzyżonym, ogolonym, dobre perfumy, zadbać o cerę, wybielić zęby, lekko pod pakować na siłowni, dbać o kondycję, dietę i już zyskujemy przewagę nad większością konkurentów. 

 

Przynajmniej ja po sobie odnoszę takie wrażenie, a z twarzy nie jestem jakieś ciacho, ale powyższe rzeczy naprawdę dają dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Niepowtarzalny napisał:

Napierdalać jak pojebany za kasą, pozycją kosztem wszystkiego innego. Pytanie czy na prawdę warto dla dziewczyn? Pojawi się inny typ i możesz to wszystko sobie wsadzić :) 

Święte słowa. Zapamiętać, przypomnieć sobie codziennie 10 razy zamiast zdrowaśki przed snem.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem za klasykiem : Kobiety pojda za kazdym ktory ma : wladze, slawe lub pieniadze. Kazda z tych kombinacji jest mozliwa.To sa ich afrodyzjaki. Nie miejcie zludzen, ale uwaznie sie kobietom z waszego otoczenia  przygladajcie jak reaguja. Nie miejmy panowie zludzen . Odejscia od tej zasady jej nie wywracaja .Nie ma takiej mozliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, SennaRot napisał:

Błędów ortograficznych, które dalej robisz.

 

Wyrażam i opisuje moje prywatne obserwacje, każdy ma prawo je kwestionować konstruktywną krytyką jednak ja nie zamierzam się z nich tłumaczyć. Wulgaryzmy są formą ekspresji aby nadać wypowiedzi odpowiedni ton i jak mam ochotę używam je. Forum w regulaminie zaznacza, że jest miejscem dla osób pełnoletnich. Dla mnie wszystko co dostrzegam jest bardzo rozwijające i pozytywne. To kwestia perspektywy postrzegania rzeczywistości. Jednak rozumiem, ze może to podłamywać paradygmaty innych osób. Jak wspomniałem każdy ma prawo do własnego zdania i własnych przekonań.

Nie wiem o co chodzi?

Ja tam nie widziałem błędów ortograficznych.

Chodzi o to że jeśli coś robisz nie głównie dla kasy tylko tworzysz coś dobrego, z pasją to ludzie to zobaczą. Powiedzmy że piszesz opowiadania, wysyłasz na jakieś strony i komuś się ono spodoba i zaproponuje ci kontrakt. A Tobie sprawia przyjemność samo ich pisanie a uznanie czytelników którzy o nich mówią jest ważniejsze niż pieniądze które są jakąś nagrodą ale nie priorytetem. I to można odnieść do innych rzeczy. O to mi chodziło. Oczywiście każdy widzi to inaczej.

Parafrazujac Marka, koleś będzie chciał robić coraz lepsze sedesy aby ludzie wygodnie siedzieli :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mistik Mystery napisał:

Z klubem to był mały przykład. Poza tym wyobraź sobie że laska poleci na te pieniądze ale czy ona będzie Cię kochać? czy korzystać z tego że Cię zmanipulowala. Jeśli rzeczywiście takiego kogoś pokocha to chocbys stracił wszystko, ona będzie przy tobie. Bo będziesz dobrym człowiekiem a kasa zejdzie na drugi plan. 

Nie musisz mieć nie wiadomo ile kasy aby za Tobą latały. Poza tym kobiety nie są w życiu najważniejsze, one są tylko dodatkiem. Ważne są Twoje pasje, zainteresowania. Jeśli będziesz ją stawiał na piedestale to ona zobaczy że nie traktujesz jej jak równego sobie i pójdzie w siną dal. 

PS. aha i żarty o bekaniu i pierdzeniu są obrzydliwe dla kobiet.

Nie wierzę co czytam.

Bez obrazy i hejtu ale piszesz jak kobieta albo masz na prawdę mało wiedzy.

Znasz taką?

Nawet jeśli Ci się wydaje, że tak to prawdopodobnie są inne czynniki które je trzymają przy facecie i na pewno to nie jest czysta, nieskazitelna ,,miłość". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jan III Wspaniały napisał:

Nie wierzę co czytam.

Bez obrazy i hejtu ale piszesz jak kobieta albo masz na prawdę mało wiedzy.

Znasz taką?

Nawet jeśli Ci się wydaje, że tak to prawdopodobnie są inne czynniki które je trzymają przy facecie i na pewno to nie jest czysta, nieskazitelna ,,miłość". 

Charakter i dopełnienie się nawzajem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mistik Mystery napisał:

Chodzi o to że jeśli coś robisz nie głównie dla kasy tylko tworzysz coś dobrego, z pasją to ludzie to zobaczą. Powiedzmy że piszesz opowiadania, wysyłasz na jakieś strony i komuś się ono spodoba i zaproponuje ci kontrakt. A Tobie sprawia przyjemność samo ich pisanie a uznanie czytelników którzy o nich mówią jest ważniejsze niż pieniądze które są jakąś nagrodą ale nie priorytetem. I to można odnieść do innych rzeczy. O to mi chodziło. Oczywiście każdy widzi to inaczej.

Parafrazujac Marka, koleś będzie chciał robić coraz lepsze sedesy aby ludzie wygodnie siedzieli :)

 

Nie rozumiem Twojej wypowiedzi? Jakie uznanie, jakie pieniądze, jacy czytelnicy? :D:D:D:D

 

To Forum gdzie wymieniamy się tylko spostrzeżeniami chcesz dorobić do tego swoją filozofię? :D:D:D

Edytowane przez SennaRot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.