Skocz do zawartości

Jak pijam alko w domu, aby nie drażnić za bardzo żony.


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Piter_1982 napisał:

Jeśli 85 to z nicku to rok urodzenia to jesteś w wieku Chrystusowym. Gość do dziś jest znany z podobnej przemiany.

W 82' mundial w Hiszpanii Polska 3 miejsce. 

1 minutę temu, Jorgen Svensson napisał:

Ta zapisz mnie też chcę tak umieć mam nie więcej niż 30 min drogi.

Fajnie, że jest ktoś z okolicy, może się nawet zaprzyjaźnimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minutes ago, AR2DI2 said:

Zajebisty system. A jak motywujesz prośbę o kasę na piwo? Czy zostawia ci 20 zł z wypłaty na drobne przyjemności?

 

Bierze kasę na wodę mineralną ale do butelek leje kranówkę, którą zresztą uzupełnia butelki po piwie. W ten sposób skroi żonę na 3 piwa tygodniowo.

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RealLife napisał:

 

Bierze kasę na wodę mineralną ale do butelek leje kranówkę, którą zresztą uzupełnia butelki po piwie. W ten sposób skroi żonę na 3 piwa tygodniowo.

Myślałem nad zakupem filterka Brita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam że kolega @brama85 robi sobie żarty z żony. Zna jego nick, zobaczyła wpis i odrazu pobiegła do lodówki otwierać piwo i sprawdzać czy to woda :D

 

Pewnie jeszcze przyjdzie z tym piwem do niego i zacznie mu mówić że robi z niej idiotkę, a on będzie je popijać na kanapie udając ze słucha.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, RealLife said:

W ten sposób skroi żonę na 3 piwa tygodniowo.

Butelki ma pożyczone od kumpla na 3 procent od wartości miału szklanego w skupie, nie gotowego wyrobu, więc tu kolejna oszczędność. Lodówka stoi na balkonie, to prądu nie zużywa. Zaś w kuchni ma atrapę lodówki, zrobiona z kartonów po butach, a kiedy żona chce iść po coś do lodówki, on biegnie pierwszy z krzykiem "ja ci przyniose kochanie".

Rachunek za prąd mniejszy, i cyk, kolejny darmowy browarek.

Piniondz to trza umić robić. 

Edytowane przez AR2DI2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, AR2DI2 napisał:

Butelki ma pożyczone od kumpla na 3 procent od wartości miału szklanego w skupie, nie gotowego wyrobu, więc tu kolejna oszczędność. Lodówka stoi na balkonie, to prądu nie zużywa. Zaś w kuchni ma atrapę lodówki, zrobiona z kartonów po butach, a kiedy żona chce iść po coś do lodówki, on biegnie pierwszy z krzykiem "ja ci przyniose kochanie".

Rachunek za prąd mniejszy, i cyk, kolejny darmowy browarek.

Piniondz to trza umić robić. 

Wszystko fajnie ale nie mam balkonu.

3 minuty temu, Jorgen Svensson napisał:

Na piwo możemy iść, ale to prawdziwe nie wodę. ?

Lubię Namysłów Pils.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jorgen Svensson napisał:

Gdzie i kiedy ?

Dam Ci znać. Muszę mieć zgodę żony. Haha.

14 minut temu, AR2DI2 napisał:

Butelki ma pożyczone od kumpla na 3 procent od wartości miału szklanego w skupie, nie gotowego wyrobu, więc tu kolejna oszczędność. Lodówka stoi na balkonie, to prądu nie zużywa. Zaś w kuchni ma atrapę lodówki, zrobiona z kartonów po butach, a kiedy żona chce iść po coś do lodówki, on biegnie pierwszy z krzykiem "ja ci przyniose kochanie".

Rachunek za prąd mniejszy, i cyk, kolejny darmowy browarek.

Piniondz to trza umić robić. 

Wszystko fajnie ale nie mam balkonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha! Nisko! Rozumiecie, to jest niedaleko Leżajska hehe bo to P-O-D-K-A-R-P-A-C-I-E, gdzie Marek mieszka! Niezłą aluzję wymyśliłeś @brama85. Jak na moje, dyskretnie chcesz ośmieszyć właściciela forum. Najpierw dajesz nam jakieś rady prawilnego mężczyzny, żeby większość je chwyciła, teraz kreujesz się na nieostrożną ciapę, która w chujowo zabawny sposób nawiazuje do okolic przebywania Marka, tłumacząc się „tradycją” autochtonów z okolicy.

 

”żona” to zwykły fejk. Gość gubi się w zeznaniach.

Edytowane przez koksownik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.