Skocz do zawartości

Wolicie słabe kobiety - moje obserwacje


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, PoProstuKobieta napisał:

Po latach zmienia się bardzo wiele, nie tylko wygląd. I to nie na lepsze. Kobiety stają się zimne, wymagające, obojętne, nudne lub zajete wylącznie macierzyństwem itp

To są rzeczy oczywiste.
Chociaż wierzę, że fajne kobiety to mogą utrzymać swój ciekawy charakter nawet i do 80-tki.
Lecz gdy kobieta z wiekiem się zmienia to przeważnie na gorsze - marudne, nudne, obojętne i sfrustrowane życiem.
Z facetem z goła jest na odwrót.
20-latkowie mogą być zbuntowani na porządek świata, który kłóci się z ich dotychczasowymi ideałami i światopoglądem.
Dopiero z wiekiem uczą się, rozwijają by wpasować się do świata, a nawet zmienić go trochę pod siebie.

 

 

7 minut temu, PoProstuKobieta napisał:

ja wyczuwam w Tobie 30latka a nie chlopaka 20letniego...

A ja wyczuwam tu sarkazm ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ragnar1777 napisał:

20-latkowie mogą być zbuntowani na porządek świata, który kłóci się z ich dotychczasowymi ideałami i światopoglądem.
Dopiero z wiekiem uczą się, rozwijają by wpasować się do świata, a nawet zmienić go trochę pod siebie.

Z tym się całkiem zgadzam, podobno kto nie buntuje się za młodu ten na starość będzie świnią :D 

Szkoda, że u Ciebie ten bunt poszedł nie w te stronę co trzeba :P 

 

A mężczyźni z wiekiem wpadają w nałogi, stają się agresywni, mniej przebojowi, zalegają na kanapie, są mniej ambitni. Serio przemyśl co piszesz czasem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ragnar1777 to nie sarkazm, po prostu mam syna w Twoim wieku i Ty wydajesz mi sie bardzo dojrzaly.

A co do zmian wygladu to- @Free Woman - ja wierzę że gdy mężczyzna ma prawdziwy DOM to zazwyczaj do niego wroci nawet gdy zapatrzy sie na mlode cialko po drodze

Edytowane przez PoProstuKobieta
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Ragnar1777 napisał:

Dziwne, bo punkty inteligencji też są oczywiście na korzyść mężczyzn.
Men Power! ?


Jeśli brać pod uwagę skrajne wartosi z osi to tam jest więcej mężczyzn, u kobiet to rozkład normalny, więc szanse na spotkanie w randomowej sytuacji, o na forum na przykład, kobiety o wyższym ilorazie od mężczyzny jest większe.

 

 

Edytowane przez emrata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On ‎1‎/‎26‎/‎2019 at 8:18 PM, Szninkielka said:

Jakie macie na ten temat przemyślenia? 

9 stron lepiej niż w tematach o ruchaniu mężatek.  A zanosi się na więcej, gratuluje.

 

On ‎1‎/‎26‎/‎2019 at 8:18 PM, Szninkielka said:

Od roku czytam tutaj to i owo

 

On ‎1‎/‎26‎/‎2019 at 8:18 PM, Szninkielka said:

dochodzę do wniosku, że ze świecą szukać na naszym forum mężczyzny

 

On ‎1‎/‎26‎/‎2019 at 8:18 PM, Szninkielka said:

Oczywiście są i tacy, jednak przeważająca większość

 

On ‎1‎/‎26‎/‎2019 at 8:18 PM, Szninkielka said:

bo akurat zebrało się dużo patologicznych przypadków w jednym miejscu

 

On ‎1‎/‎26‎/‎2019 at 8:18 PM, Szninkielka said:

Nie piszę aby krytykować, ale raczej skłonić do refleksji.

Jestem pod wrażeniem wzorowo napisany post ukazujący logikę silnej kobiety. Coś tam czytam więc postawię tezę - następnie poprowadzę wywód kilkukrotnie sama sobie zaprzeczając a na koniec jeb torpeda. Jestem dobrą ciocią i chciałabym Wam doradzić.

 

Gary i okna umyła? Jesteś już fit? Odsiedzenia przed kompem kilogramy same nie ubyją.

Nie krytykuję po prostu po koleżeńsku chciałbym skłonić siostrę do refleksji.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, emrata napisał:

Jeśli brać pod uwagę skrajne wartosi z osi to tam jest więcej mężczyzn, u kobiet to rozkład normalny, więc szanse na spotkanie w randomowej sytuacji, o na forum na przykład, kobiety o wyższym ilorazie od mężczyzny jest większe.

 

 

No właśnie. Geniuszy jest kilka %, a oni tak o tym mówią jakby każdy z nich już co najmniej dostał Nobla. Wśród większości populacji większych różnic nie ma, a właśnie przez to, że więcej jest mężczyzn o niskim ilorazie większa szansa spotkać bardziej inteligentną kobietę. Bo średnio różnica jest naprawdę niewielka. 

A nawet ów Janusz powiedział, że feministki są inteligentniejsze od przeciętnego mężczyzny, taka ciekawostka :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Free Woman napisał:

A mężczyźni z wiekiem wpadają w nałogi, stają się agresywni, mniej przebojowi, zalegają na kanapie, są mniej ambitni. Serio przemyśl co piszesz czasem. 

No gdzie?
Mężczyzna 20-letni żyje od pon do piątku, no chyba, że ma wsparcie starszych.
Ja np. mam, więc nie narzekam.
Aczkolwiek no jest ciężko, nawet STAŁĄ pracę znaleźć bez żadnych(jeszcze) umiejętności.

Do tego zaraz studia, dużo nauki i praktyka przede wszystkim praktyka, jeśli chcę robić w upatrzonym zawodzie.
Nie ma czasu moim zdaniem na życie, ale jest nadzieja na LEPSZE życie.
Poza tym wieczna WALKA O POZYCJĘ W MĘSKIM TOWARZYSTWIE(niezależnie od wieku MUSIMY WALCZYĆ).
Użeranie się z januszami, którzy próbują udawać alfę.
Użeranie się z niewiernymi babami zapatrzonymi w srebrne mercedesy(!)
Dobija ta magiczna 30-tka czy może nawet przed 30-tką, gdzie facet już jakiś hajs ma i robi CO CHCE.
Chciał podróżować? To podróżuje(nie mówię, że co weekend), chciał spróbować tego, tamtego i owego, ale wcześniej brakło kasy - teraz próbuje, znajduje NOWE HOBBY.
On ROZWIJA dopiero SKRZYDŁA.
Staje się też ciekawszą osobą.
Ale NADAL WALCZY O PRZETRWANIE z żeńskimi harpiami, męskimi januszami itp. etc.
NIKT ZA NIEGO NIE PŁACI
NIKT MU NIE CHCE POMÓC ZA DARMO
Mężczyzna musi być NIEZALEŻNY W 100%
Inaczej jest nikim.

Co ma kobieta 20-letnia?
Atencja
Atencja
ATENCJA
DARMOWA POMOC - wszyscy chcą jej pomóc!
LIZANIE rowa CODZIENNIE - wszyscy patrzą, życzą miłego dnia, uśmiechają się, rzucają komplementy.
DARMOWE RANDKI z masą atrakcyjnych, bogatszych starszych gości.
Łatwe nawiązywanie kontaktów i wyrobienie sobie tzw. "pleców"
ZNIŻKI W KLUBACH(każda niezależnie od wieku)
ZNIŻKI I ATENCJA W DZIEŃ KOBIET(to akurat każda pańcia niezależnie od wieku)
POBŁAŻANIE przez mężczyzn w razie gdy owa pańcia odpierdoli jakąś głupotę
SILNIEJSZA POZYCJA W SĄDACH.
SILNIEJSZA POZYCJA SPOŁECZNA(kobieta nie musi walczyć o pozycję jak mężćzyźni).

No, po jakimś czasie oczywiście przychodzi "sprawiedliwość biologiczna" i ta błazenada zwana przywilejami się stopniowo kończy po 30-stce, ale wciąż są, tylko że z roku na rok coraz słabsze.
Kobieta ma wsio za free na samym starcie, a mężczyzna na starcie jest zmieszany z gównem, z którego musi SAM WYJŚĆ.
Dlatego mnie śmieszy jak jakaś j*bana feministka śmie obrażać nas mężczyzn i mówić jak nam k*rwa łatwo się żyje!
Przepraszam uniosłem się, ale te rozpieszczenie i błazenada oraz NIEWDZIĘCZNOŚĆ kobiet SIĘGNĘŁA APOGEUM.
 

Edytowane przez Ragnar1777
  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ragnar1777 Widziałam np taką zniżkę dla kobiet, że w dzień bez stanika przyjdą bez, ale barman ma prawo sprawdzić, no super naprawdę. 

A skąd ta atencja? Bo mają obsesję na punkcie wyglądu i seksualności nie wymagając nic więcej. To jest chore. Kobieta jest dla Was wartościowa jak nic nie robi tylko wygląda. Do kogo macie pretensje? Możecie mieć tylko do siebie...

 

To co Ty nazywasz sprawiedliwością jest właśnie niesprawiedliwością, przedmiotowe traktowanie, większe zarobki, utrzymywanie stereotypy, że mężczyzna jest panem domu, a większość młodych kobiet nie chce być uległa. Jak mężczyzna osiągnie sukces to już zawsze będzie kimś, a kobieta? Jak przestanie być atrakcyjną samicą to traci wartość, bo nie ważne kim jest , co osiągnęła. Ważne jak wygląda. 

 

@PoProstuKobieta Niektórzy Panowie uważają, że Ty jesteś trollem xD A czytałam, że podobno nie korzystasz z kobiecych for. To ciekawe zagadnienie :D

Zresztą zablokowałam Cię nie chce mi się dyskutować z kobietą, która nie szanuje innych kobiet i je obraża. 

Edytowane przez Free Woman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Free Woman mam w głębokim powazaniu Twoje blokowanie.

Jestes trolem i ciągle zmieniasz nicki.

I obrabiasz to forum na innych forach. 

Ale dzieki Twoim obraźliwym postom pod adresem Bracia Samcy które zamieścilas na innych forach tu sie znalazlam.

Nie dyskutuje na babskich forach, czesto jednak czytam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, emrata napisał:

@Ragnar1777

Ale zalisz się teraz, że tak mężczyźni świat skonstruowali czy co?

To skonstruowała akurat natura.
I się nie żalę, tylko mówię jak jest ;)

Wy sobie żyjecie jak pączek w maśle często naszym kosztem, a to MY zapierdalamy.
I nie byłoby w tym nic irytującego.
Gdyby nie fakt, że znajdzie się stado niedoruchany bab, które będą najeżdżać na nas, że my jesteśmy źli, Ci najgorsi.
Mało tego - my zapierdalamy, a one się jeszcze WSTYDZĄ, gdy ich facet NIE ZAPIERDALA jako PREZES FIRMY, a np. w warsztacie samochodowym.
Rozpieszczenie, roszczeniowość, brak jakiegokolwiek szacunku do mężczyzny, do wartości pracy i pieniądza, brak jakiejkolwiek wdzięczności.

To wszystko sięgnęło APOGEUM - powtarzam jeszcze raz.
W dupach, od dobrobytu i dobroci mężczyzn, się wam poprzewracało.
W USA Amerykanki są już niezaspokajane(brak ślubu, brak dziecka, brak faceta), bo mężczyźni pokazali im faka i pojechali w ciepłe kraje.
Jeden tutaj z braci zresztą nam polecał zrobić to samo.
Tam się wszystko zaczęło - stamtąd przyszło spierdolenie i stamtąd także powstał bunt mężczyzn przeciwko tej pladze.
I to idzie szybkim krokiem do nas  - ba, już przyszło.


 

16 minut temu, Free Woman napisał:

większe zarobki,

Bo pracujemy w lepiej płatnych posadach i tyle.
Mało kobiet jest np. w IT, więc teraz proszę nie płakać.
To zależy tylko od Ciebie ile zarabiasz, a nie od tego jaką masz płeć.
 

Edytowane przez Ragnar1777
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, PoProstuKobieta napisał:

Ale dzieki Twoim obraźliwym postom pod adresem Bracia Samcy które zamieścilas na innych forach tu sie znalazlam.

Widzicie jaką Wam reklamę robię, a Wy jeszcze narzekacie :P 

 

A Ty robisz to samo tylko w druga stronę, kobiece fora obrażasz tu.

A ja pisałam dlatego, iż tamte panie przeczyły temu co mówiłam o mężczyznach, a tu jest potwierdzenie tego wszystkiego. 

Zmieniłam trochę zdanie jeśli chodzi o to co było w styczniu zeszłego roku, ale to Wam napiszę w swoim czasie. Bo podjęłam pewną decyzję, ale o tym kiedyś indziej. 

 

@Ragnar1777 Cały rynek pracy jest pod mężczyzn, a nawet na tych samych stanowiskach panowie zarabiają więcej. 

Edytowane przez Free Woman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ragnar1777 napisał:

Co ma kobieta 20-letnia?
Atencja
Atencja
ATENCJA
DARMOWA POMOC - wszyscy chcą jej pomóc!
LIZANIE rowa CODZIENNIE - wszyscy patrzą, życzą miłego dnia, uśmiechają się, rzucają komplementy.
DARMOWE RANDKI z masą atrakcyjnych, bogatszych starszych gości.
Łatwe nawiązywanie kontaktów i wyrobienie sobie tzw. "pleców"
ZNIŻKI W KLUBACH(każda niezależnie od wieku)
ZNIŻKI I ATENCJA W DZIEŃ KOBIET(to akurat każda pańcia niezależnie od wieku)
POBŁAŻANIE przez mężczyzn w razie gdy owa pańcia odpierdoli jakąś głupotę
SILNIEJSZA POZYCJA W SĄDACH.
SILNIEJSZA POZYCJA SPOŁECZNA(kobieta nie musi walczyć o pozycję jak mężćzyźni).

Wszystko to by było prawdą gdybyś Brachu zaznaczył SMV od 7++.

Tak to niestety jest kupa bzdur i propaganda.

Nawet w domu rodzinnym laski konkurują.

Ech...

Słyszałeś kiedyś o synchronizacji PMS pomiędzy samicami?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Free Woman napisał:

Cały rynek pracy jest pod mężczyzn, a nawet na tych samych stanowiskach panowie zarabiają więcej. 

Mi się wydaję, że to pracodawca ustala zarobki kto ile zarabia.
Jeżeli jako kobieta widzisz, że ktoś na tym samym stanowisku zarabia więcej, bo jest mężczyzną, to idziesz do sądu pracy czy innej instytucji, która zajmuje się dyskryminowaniem.
 

 

9 minut temu, Tornado napisał:

Wszystko to by było prawdą gdybyś Brachu zaznaczył SMV od 7++.

Ja bym powiedział, że od 6+.
Chociaż 5-tka też nie ma jeszcze najgorzej.
Dużo fajnych mężczyzn ma średniej jakości kobiety, bo te mogły kiedyś dostać po dupie i spokornieć lub naiwnie mężczyźni tak myślą :) 
Aczkolwiek... ktoś na forum pisał, że miał doświadczenie z brzydkimi i te również j*bały schematem.

 

 

9 minut temu, Tornado napisał:

Nawet w domu rodzinnym laski konkurują.

Ech...

Słyszałeś kiedyś o synchronizacji PMS pomiędzy samicami?

Hmm... nie :D 
Oświeć mnie.

Tia... laski konkurują.
Każdy człowiek jakby nie patrzeć konkuruje - tak samo byznes łymyn konkuruje ze swoim facetem przez co niszczy związek - znam takie przypadki.
Nikt mnie nie przekona, że polskie karyny, które mają pełno przywilejów nie tylko społecznych, ale także i prawnych, są wieeelce uciemiężone.
Może te brzydkie 4 i niżej/10, ale to jest promil społeczeństwa.

Choć też zależy, bo np. dla mnie dopiero co 5 Polka jest ładna, ale to może dlatego, że nigdy mi się uroda zachodnio-słowiańska nie podobała.
Czeszki czy Słowaczki też mi się nie podobają.
Dopiero na wschodzie czy na południu mamy o czym rozmawiać :) 

 

Edytowane przez Ragnar1777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa, a było tyle spokoju. Jak nie Arch do Sara znowu z tymi samymi gówno-obserwacjami. Stań na wadze, pokaż zdjęcie i wypier...laj. Bo to, że nigdy nie dotrzymujesz słowa już wiemy. 

Edytowane przez Tomko
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Free Woman napisał:

Nie chodzi teraz, że wolą słabe, ale patrzą głównie na cielesność i seksualność

Jak patrzą na cielesność, to chyba dobrze? Takiej jego ilości jak u Ciebie przynajmniej nie przegapią :D

 

EDIT: drogie dziecko, zdecydowana większość zarobków jest jawnych, klauzula zabraniająca ujawnić pracownikowi jego własne zarobki jest klauzulą abuzywną, pomijając to, że martwą. Pójdziesz do pracy, zrozumiesz. 

 

Edytowane przez tytuschrypus
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, tytuschrypus napisał:

Jak patrzą na cielesność, to chyba dobrze? Takiej jego ilości jak u Ciebie przynajmniej nie przegapią :D

No dziękuję bardzo, wolę, żeby widzieli coś innego :D

 

@Tomko A to się jeszcze okaże. I nie porównuj mnie z Archem, ja się przynajmniej lepiej maskuje xD Ale w sumie niektórzy uważają, że to moje alterego ?

Przed chwilą, dobryziomek napisał:

Osobiście wolę na to nie patrzeć :)

A to dlaczego? Coś nie pasuje w równości płci? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.