Skocz do zawartości

Leszno - kierowca z Porsche chciał zabić na pasach, następnie uderzył w twarz. Czyli hur dur damę biją!


Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, Jan III Wspaniały napisał:

Zajac co ma białorycerstwo do tej sytuacji? Możesz mi wyjaśnić?

Chciałem pokazać mechanizm medialnej manipulacji polegający na pominięciu bardzo istotnych w sprawie kwestii. Cała Polska już chłopa skazała a jak widać sprawa nie jest taka oczywista. 

 

Chciałem też pokazać totslny brak szacunku tej kobiety do tego mężczyzny tzn. plucie. Sorry ale żeby opluc kogoś to trzeba mieć tupet.Kobieta zrobiła to bo była pewna że jako kobiecie nic jej za to nie grozi a tutaj jednak dostała za swoje. 

 

Dziwię się jeszcze ze nie ruszyła na tego faceta chorągwia bialorycerskiej husarii w obronie niewiasty. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można w takiej sytuacji zachowywać się jak jak ta pani idąc zmienia kierunek, nie myśląc o zagrożeniach. Rowerzysta prowadzi rower bierze pod uwagę zagrożenia w tej sytuacji. To że ma ktoś pierwszeństwo to nie znaczy że może robić coś bez myślenia. Jeżeli w tej sytuacji  ona widziała a on jej nie zauważył to jej wina. On też bez winy w tej sytuacji nie jest, powinien się upewnić czy nie stwarza zagrożenia. Później to już  emocje.

On powinien podnieść rękę gest przeproszenia jest gitara. A tak to jedno mundrzejsze od drugiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Obliteraror Zobacz sobie w streetview jak to wygląda. To jest skrzyżowanie Krasińskiego i Słowiańskiej. Widoczny w tle budynek poczty stoi bardzo blisko krawędzi jezdni, chodnik ma tam raptem kilkadziesiąt centymetrów szerokości. Jakby te pasy były dalej od skrzyżowania, to nie dałoby się przejść tym chodnikiem, jeżeli ktoś by czekał przed przejściem. Poza tym wchodziłoby się jakby 'w ścianę' budynku. Wybrano mniejsze zło.

Edytowane przez Jerzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Obliteraror napisał:

Swoją drogą, co za kretyn namalował pasy w miejscu, w którym musisz na nich stanąć by sprawdzić co dzieje się na skrzyżowaniu?

Do dziś nie mogę wyjść z podziwu jak ''świetnie'' zostały zaprojektowane studzienki kanalizacyjne na ulicach, nie dość że każda w innym miejscu, to są tak mocno wyeksponowane że zawieszenie siada, dlaczego w takim UK, potrafili zrobić to tak że studzienki są ułożone jak po sznurku, i przejechanie po nich jest nieodczuwalne?

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, The Motha napisał:

dlaczego w takim UK, potrafili zrobić to tak że studzienki są ułożone jak po sznurku, i przejechanie po nich jest nieodczuwalne?

W Polsce też umieją, ale wtedy takie studzienki nie dostarczają emocji.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.