Skocz do zawartości

Nic nowego. Rozstanie.


Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście wolę ręce trzymać na cyckach, bo w palcówkach nie jestem szczególnie dobry. Mam od tego inny sprzęt xD

 

A właśnie, trochę mnie bolą cycki, wiec nie zaczynać bo PMS w trakcie xD Uprzedzałem xD

 

Panowie zobaczcie jak się temat rozdął. A filozofia np. na forum leży. Nie może tak być. Wy tu pierdoły pociskacie, a ja muszę się wziąc za naprawę tego stanu rzeczy.

 

Nic nie musisz. A już na 100% mówić białym mężczyznom że mają coś robić xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vincent , a ty tylko Nietzsche i Nietzsche. Same górnolotne teorie, a nad losem biednej samicy dobijającej do czterdziestki to już nie ma kto się pochylić, co?

To są prawdziwe problemy , a nie dyskusje dajmy na to o spacerowaniu po krawędzi wszechświata w bezczasie.

 

Jakaś z dehumanizowana ta twoja ciągota do filozofii.  :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się rozchodzi o poziom forum Saint. Trzeba nieustannie go zawyżać. Praca u podstaw.

 

To ucz się i podciąg się do nas xD Cały czas podajemy Tobie rękę, a Ty nie i nie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vincent , a ty tylko Nietzsche i Nietzsche. Same górnolotne teorie, a nad losem biednej samicy dobijającej do czterdziestki to już nie ma kto się pochylić, co?

To są prawdziwe problemy , a nie dyskusje dajmy na to o spacerowaniu po krawędzi wszechświata w bezczasie.

 

Jakaś z dehumanizowana ta twoja ciągota do filozofii.  :P

 

Nie tylko Nietzsche. Kant, Schopenhauer, Hegel, Freud, Heidegger również. Ostatnio Kierkegaard.

 

red negujesz dorobek germańskiej filozofii? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vox populi to hasło socjalistów-dla mnie vox populi to vox ochli:) czyli głos ochlokracji.

 

Vincent-z tą filozofią jest ten problem, co z religią-są różne szkoły i skąd wiadomo, która ma rację? Czemu akurat jeden Nicze ma wiedzę a miliony nie? Z drugiej strony warto czytać filozofów, bo od każdego można przyjąć jakąś myśl.

 

I rzeczywiście-pisać i gadać można o filozofii, więc Vincent ma rację, co do dymania-trzeba to po prostu robić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vox populi to hasło socjalistów-dla mnie vox populi to vox ochli:) czyli głos ochlokracji.

 

Chyba dupokracji ;)

 

Vincent-z tą filozofią jest ten problem, co z religią-są różne szkoły i skąd wiadomo, która ma rację? Czemu akurat jeden Nicze ma wiedzę a miliony nie? Z drugiej strony warto czytać filozofów, bo od każdego można przyjąć jakąś myśl.

 

Odpowiedź jest prosta. Akumulacja mocy i wykorzystanie jej w postaci kapitału czystej twórczości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli pisząc o akumulacji mocy itd.?

 

U źródeł życia, u jego korzeni, leży to, co nazywane jest "wolą ku mocy", tj. bezustanne dążenie do przywłaszczania, opanowywania, przewagi, wzrostu, akumulacji mocy, przełamywania oporu, chęci stania się silniejszym. Jest to nadrzędne prawo bytu. Oczywiście wg. Nietzsche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.