Skocz do zawartości

Nic nowego. Rozstanie.


Rekomendowane odpowiedzi

@Ludzki - 35 krzyżyk na karku nie ma się co dziwić że natura gna nim się wyjałowi, swoją drogą jestem ciekawy od ilu lat ma te 35 lat :lol:  bo taka fantazja zazwyczaj rozwija się u pań grubo po czterdziestce lub przy 40 kilowej nadwadze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobie ćwiczę siłowo, jeżdżę na rowerze, takie tam własne zjawki. Pracuję nad sobą bo się zmisiowałem xD W dziennikach treningowych znajdziesz mój fan page xD

 

No ale nie odkrywaj moich następnych pytań, cycki i płodność i wagino-plastyka miały być później xD Z tym "OK" to uważaj, wszyscy mi tak mówili a ok nie było xD

W No jest ciemniej niż u nas, musisz się doświetlać na solarium jesień/zima/wiosna, a jak masz hajs do wydania to regularnie południe europy/afryka.

To jak wyglądają Twoje aktywności fizyczne w przeciągu tygodnia?

Wiesz to zależy, nie mam jakiegoś stałego planu. Łatwo się wkręcam w jakąś aktywność, ale krótko mnie ona interesuje. Staram się robić 'coś' trzy razy w tygodniu, ale miewam takie okresy kiedy codziennie jestem na basenie albo na siłowni i takie, kiedy trudno mi się zmusić do czegokolwiek. W tym tygodniu nie zrobiłam kompletnie nic. Przeżywam.

A na solarium nie chodzę bo to bardzo niszczy skórę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to jest piękne u kobiet, tydzień po "tragedii", stanie "gotowości do zakochania" już randki i szukanie nowej zdobyczy.

Nie ma co czas popędza.

 

Jeszcze pisze, że jest typem samotnika, no kurwa ręce opadają.

Taak, jasne.  A on w tym czasie siedzi i łyka łzy nad moim zdjęciem a nie obraca już jakąś nową pannę. Sorry, że nie sprostam Twoim oczekiwaniom, ale jeśli ktoś nie jest mną zainteresowany to doskonale to rozumiem i akceptuję.

 

Tak Cię interesuje moja waga? A jak napiszę że waże 59-61 kg to będziesz siedział i kombinował czy kłamię tak? Weź się lepiej zastanów co CIę we mnie tak wkurza, bo ewidentnie jest jakiś niezdiagnozowany problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natasz pytam ponieważ: jesteś sama, masz czas i praktycznie hajs Ciebie nie limituje w realizowanie zjawek, a w No ludzie mają hopla na punkcie aktywności. Jak to bywa, z kim się zadajesz takim się stajesz, wiec ciekawiło mnie czy się w coś wkręciłaś xD

 

Ooooo waga jest, to jeszcze wzrost xD

 

@red, @pikacz nie przypierdalać się do mnie misie kotisie xD

 

PS. @pikacz kryptonekrofil, to może jednak lalka? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej spotkań z panem nie będzie, bo chociaż miły to nic nie zaiskrzyło. A drogie i elitarne to są rajdy samochodowe a nie żeglarstwo, gdzie za parę stów możesz wynająć jacht nawet z kapitanem, jeśli zamierzasz się głównie opalać. :o

 

Moja Droga- żeglarstwo nie rozumiane przez Ciebie mylnie jako opalanie seksownych 4 liter na pokładzie z kapitanem, jest drogim i to bardzo drogim hobby. Podam własny przykład.

 

Razem z tatą zbudowaliśmy jacht klasy "omega" (zdjęcia na googlu bez problemu) z drewna. Pomijając koszty narzędzi samo zbudowanie kadłuba zajęło nam około 2 lata i pochłonęło około 10 tys zł. Warto było, ale co roku malowanie i poprawki, bo drewno to drewno i pracuje. Same żagle to koszt około 3-4 tys zł.- najtańsze, nowe. Samo malowanie co roku to koszt około 600 zł. Wrażenia niesamowite i koszty nie małe. Im wyższa klasa jachtu tym drożej. Zbudowanie takiego jachtu to około 20-23 tys złotych mimo, że to jedna z najprostszych konstrukcji. Remonty większych (nie budowa) idzie w dziesiątki jak nie setki tysięcy .

 

Masz marne pojęcie o żeglarstwie, za co nie winię- nie każdy ma taką pasję. Ale jeżeli chcesz porównywać do innych kwestii- to poznaj najpierw przybliżone koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie Twoja waga ale jak ktoś się dobrze czuje w swoim ciele to nie ma problemów z podawaniem swoich wymiarów.

A Irytuje mnie sporo rzeczy w Tobie ale nie jesteś z tego powodu wyjątkowa, jesteś po prostu kobietą.

 

A co za różnica co on robi? Musisz pokazać sobie randkami, że Ty też możesz bo nie przeżyłabyś jakby on coś teraz obracał a Ty nie?

A nie pomyślałaś żeby zmienić swoje podejście do związków i przeanalizować i przyswoić to co Ci tutaj pisali wszyscy?

Oczywiści, że nie, lepiej od razu ładować się w kolejne związki/randki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saint, nie mieszkam w Norwegii. Bywam tam służbowo. Lubię ich spokojne i rzeczowe podejście do życia ale nie lubię pogody i zimna.

Jestem sama, ale tak dużo wolnego czasu znowu nie mam :)

 

Arox, żeglarstwo to nie jest moja pasja, to sposób na rozrywkę i na pewnym etapie życia zajęcie zawodowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 NOK spoko, tyle że kupisz tam chleb i tracisz dziesiątki złotych w przeliczeniu, żeby sobie odłożyć trzeba być wiecznym ''słoikiem'', żywić się konserwami z Polandii-zarobki w przeliczeniu wielkie, ale i drożyzna też w przeliczeniu.

 

Co do tego, że latka lecą-milfy nie narzekają na brak adoratorów, a nawet mogą przebierać w młodych chłopakach, zgodnie z regułą, że na starej piczy itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie Twoja waga ale jak ktoś się dobrze czuje w swoim ciele to nie ma problemów z podawaniem swoich wymiarów.

A Irytuje mnie sporo rzeczy w Tobie ale nie jesteś z tego powodu wyjątkowa, jesteś po prostu kobietą.

 

A co za różnica co on robi? Musisz pokazać sobie randkami, że Ty też możesz bo nie przeżyłabyś jakby on coś teraz obracał a Ty nie?

A nie pomyślałaś żeby zmienić swoje podejście do związków i przeanalizować i przyswoić to co Ci tutaj pisali wszyscy?

Oczywiści, że nie, lepiej od razu ładować się w kolejne związki/randki :)

 

No widzisz, a mnie w Tobie nic nie irytuje. :)

To co on robi, to już jego prywatna sprawa. To co ja robię, również. Przeanalizowałam to co się stało, wnioski wyciągnęłam, nie czuję potrzeby okresu żałoby. Bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie, że gość z którym Natasza się spotkała ma teraz przerąbane, bo ona poszła żeby zrobić na złość byłemu, a nie zawierać nową przyjaźń.

Załóżmy że się spodobała i co ? Nic! Cokolwiek zrobiłby lub nie zrobił nie ma szans na zacieśnienie znajomości, a znając kobiety może jeszcze może zostać upokorzony w rewanżu za olanie jej przez faceta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się dziwisz Pikacz przecież nie od dziś wiadomo że na podstarzałe singielki lecą prawnicy, komandosi i astronauci. Są wykształcone, piszą prace w obcych językach, znają się na żeglarstwie i strzelectwie.  

 

Tak do końca co prawda nie jestem pewien czy ten komandos to nie imię jej kota.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.