Skocz do zawartości

Sami sobie winni


WoLe

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, od jakiegoś czasu mam już dość słuchania od stulejarzach oraz o ich metodzie podrywania, metodzie która sprawia, że EGO kobiet wypierdziela w górę na pułap ,,burj khalifa" .

Pierwszy raz z podbudowaniem pewności siebie samicy miałem nieprzyjemność poznania podczas romansu przyjaciela. Pan X poznał kobietę w pracy, jego pierwsze myśli kiedy ją zobaczył nie były zbyt pochlebne typu "Jak Maciek może być z taką tłustą piz*ą", Maciek był teamleaderem Pana X lecz nie przez długi czas. Po zwolnieniu przełożonego Kolegi owa "piękność" zaczęła wprowadzać krótkie rozmowy w relacje zawodowe. Po pewnym czasie zaczęły się wypady itd skończyło się wiadomo na czym, po czym tłusta zerwała kontakt bo jak stwierdziła ona nie może zostawić chłopaka bo nie będzie gdzie miała mieszkać czy coś w tym stylu, na końcu rozmowy dodając, że może się odezwie jak jednak jej związek nie wypali. Po pewnym czasie okazało się, że to nie pierwsza jej akcja.

 

 

Przechodzę do meritum, bracia co my możemy zrobić w erze SPERMIARZY którzy sami sobie i przy okazji nam rzucają kłody pod nogi.

Większość osób odradzała wiązania się w takie relacje, bez skutku czy istnieje jakaś szansa dla takich dżentelmenów którzy na wieść o smutku kobiety wsiadają na białego konia i starają się poprawić im humor 

Czy zależne jest to od wychowania? Czy jest to uwarunkowane od czegoś innego? 

 

 

 

Co radzicie. Czeba jakoś rozwiązać ten problem!

 

*(zbieżność imion jest przypadkowa[maciek])

Edytowane przez WoLe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy zaliczają, tylko nie ja ! Ot stulejarze i spermiarze zakichani ! :D

 

Problem ?! Przecież to oni są stulejarzami, nie ja, ja trzepie góra trzy razy w tygodniu :D

 

Posłuchaj mądrego człowieka i sprawdź czy widzisz analogie;

 

 

 

Edytowane przez Spartan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WoLe 

Po 1) Kobiecie nigdy nie dogodzisz.

2) Białorycerstwo jeszcze nikomu nie wyszlo na dobre.

3) U kobiet liczą się emocje - jesteś nudny to nie pomoże ci że jesteś  10 na 10 z wyglądu a 1 na 10 z ,,emocji" jak laska wybierze typa z 1 na 10 urodą a 10 na 10 ze zdolnością wywołania emocji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spartan

 

po przeczytaniu tego co sam wyskrobałem doszedłem do wniosku, że wiele osób tego nie zrozumie (mam coś w głowie ale nie wiem jak to opisać innym)

 

 

czasy tindera. instagrama, youtuba. ogólnie czasy w których życie wirtualne jest ważniejsze według większości ludzi gdzie "lajki" stanowią o statusie człowieka

jest wykorzystywane w większości przez kobiety (odsłonie kawałek dupy to łapki się będą zgadzać) bo wiedzą, że faceci z jęzorem na wierzchu będą aktywni pod tym zwiększając zasięgi w skutek czego wiele dziewczyn ma zawyżoną samo ocenę. 

 

Przykład który podałem też może być źle przez innych zrozumiany w sumie nawet nie tyle, że źle tylko inaczej niż ja na niego patrze.

Poprzez temat chciałem opisać sytuację gdzie kobita stara udowodnić sobie własną atrakcyjność poprzez zdobycie kilku mężczyzn nie zważając na ich strefę emocjonalną.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje tu generalnie ładu i składu, ale na mój chłopski i łysy rozum domniemam, że jesteś zazdrosny o tą "tłustą pizdę" bo wybrała sobie innego. Tylko tym razem starałeś się usilnie ubrać to ładniej w słowa. To już w sumie nie chodzi o to, że ów "bohaterka" wybrała innego - masz pretensje albo zazdrościsz innym, że mają "matche", randkują/ tinderują sobie po kątach, spotykają się z kobietami i od czasu do czasu zamoczą. A Ty siedzisz sobie w jaskini i wszystkich "lepszych" od siebie, ale "lepszych" tylko według Twoich wypaczonych kryteriów krytykujesz. Taka typowa reakcja - sprowadzić go do "swojego" poziomu, zwyzywać od stulejarzy - a każdy, który wychyli się poza krąg Twoich własnych wartości, staję się w myśl tych wartości wrogiem - mam tu na myśli te wszystkie epitety, które tak malowniczo użyłeś do przedstawienia sytuacji :)

 

A kobiety już takie są, będą walczyć o każdą atencję, w postaci lajków, matchów, komciów, serduszek i wszystkich tych social mediowych wygibasów. Pogódź się z tym, albo obróć to na swoją korzyść. Albo skasuj fejsa :D

Edytowane przez Spartan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spartan:D

 

kobiety nigdy nie spotkałem a Pana X bardzo mi szkoda, bo przez brak wiedzy, obycia (rodzice stanowią dobry przykład szczęśliwego małżeństwa) nie spodziewał się, że może zostać wykorzystany.

 

Strasznie szybko stworzyłeś mój portret... 

Ja twój odbieram teraz jako osobę która tak robi :P i walczy z moim pytaniem tam jakby adoracja miała wyglądać w ten sposób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, WoLe napisał:

Strasznie szybko stworzyłeś mój portret... 

Ja twój odbieram teraz jako osobę która tak robi :P i walczy z moim pytaniem tam jakby adoracja miała wyglądać w ten sposób

Stary, masz racje ! Pisząc tego posta, smyram sobie gwoździa do zdjęć Gabourey Sidibe, narzekając w duchu, że wszystkie ładne kobiety to panie lekkich obyczajów a Ci którzy z nimi sypiają to stulejarze :)

Edytowane przez Spartan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.