Skocz do zawartości

Witajcie Bracia


rusti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was wszystkich.

 

Cieszę się, że w końcu znalazłem w internecie miejsce na poziomie i o sprawach, które czasami nie dają mi spać po nocach.

Przeczytałem już Kobietopedię i Stosunkowo dobry.

Dostałem w tych książkach odpowiedzi na wiele dręczących mnie kwestii, które obserwowałem w moich relacjach z kobietami, a także relacjach osób z mojego otoczenia. 

Do niektórych z tych wniosków doszedłem już wcześniej a książki jedynie utwierdziły mnie w przekonaniu o ich słuszności. 

Wielka szkoda, że nie mogłem zapoznać się z nimi już w wieku osiemnastu lat.

Jestem już po trzydziestce i nie musiałbym doświadczać tak wielu rozczarować wynikających z błędnych przekonań jakie aktualnie panują.

Dostałem tu wiedzę, której nie przekazał mi żaden youtubowy "instruktor uwodzenia".

Odzyskałem wiarę w siebie i zacząłem się cieszyć z bycia w położeniu singla, tudzież starego kawalera jak od niektórych miałem już okazję słyszeć. 

Myślę, że wkrótce następne kroki skieruję do działu "świeżakownia", aby opisać ku przestrodze moją ostatnią i zamkniętą na szczęście już historię relacji z pewną panią.

 

Z panem Bogiem ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.