Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, Yolo napisał:

Seks w tych czasach jest łatwy do osiągnięcia jak chyba jeszcze nigdy. Ludzie traktują go tak powierzchownie, że ociera się to o czynności fizjologiczne. 

Pal diabli, jeśli punkty widzenia są zbieżne, niech się każdy bawi jak chce.

Mam częściowo inne zdanie :) Dla kobiet, faktycznie - banalna kwestia. Uściślając - dla niektórych mężczyzn jest faktycznie bardzo łatwo dostępny.

 

@MalVina, co do tego flirtu nie dziwie się Twemu zdaniu. Korzystanie przez mężczyzn z kobiecych technik zawsze wywołuje furię i "błąd w Matrixie". Cóż - gra się tak, jak przeciwnik pozwala. W sumie to tylko flirt, pamiętaj.

Edytowane przez Obliteraror
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, MalVina said:
10 hours ago, wrotycz said:

Albo potępiasz flirtowanie zajętych partnerów w ogóle albo nie

Dokładnie to napisałam. Że dla mnie to nie do przyjęcia. Niezależnie kto to robi.

Tak? To dlaczego nie potępiłaś flirtowania kobiet?

10 hours ago, MalVina said:

Dziwnym trafem jednak ignorujesz niektóre moje wypowiedzi, które mówią o powyższym. 

Nie ignoruję tylko się czepiam. Tego co wskazuje na podwójną moralność.

 

Chciałem tylko zauważyć, że gdyby @Still była kobietą, to byś jej nie potępiała.

 

10 hours ago, MalVina said:

A Still nie został zaatakowany tak btw. Nikt go nie wyzywał. Zadałam pytania i wyraziłam swoje zdanie. Bez obrażania kogokolwiek. 

"Zaatakowany" w dyskusji.

 

--

10 hours ago, MalVina said:

Btw. Wiem, że mistrz a nie miszcz. Oczywistym jest, że był to żarcik ?

Podziękowałem za komplement. Medal chcesz za to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, wrotycz napisał:

Chciałem tylko zauważyć, że gdyby @Still była kobietą, to byś jej nie potępiała.

Na czym opierasz to zdanie? Będę się powtarzać, ale gdyby Still był kobietą zdanie miałabym takie samo. Dla mnie flirtowanie, testy i dziwne gierki są nie do przyjęcia i tak samo je potępiam u obu płci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło to słyszeć.

Wiesz wszakże, że to działa tylko w przypadku mężczyzn (nie wszystkich) i rzadkich wyjątków wśród kobiet? A i tak nawet te kobiety robią dziwne podjazdy i nieczyste gierki. Sam kiedyś byłem romantykiem i jednocześnie prawym pozytywistą i uważałem zasady za święte. I byłoby tak jeszcze długo gdyby mnie ludzie, którzy kochają zasady gdy inni ich przestrzegają a sami je łamią, mnie z tego nie wyleczyli. Dlatego wyrobiłem w sobie poszanowanie dla naukowej zasady zapisanej w biblii a w zasadzie w nowym testamencie: po owocach ich poznacie (Mt 7:20).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem co masz na myśli.

(chyba?)

Z tym, że jeśli o mnie chodzi to moje zasady się nie zmieniają pod wpływem tego, że ktoś swoje łamie, nawet jeśli to łamanie zasad uderza we mnie. I tak samo nie rzucam się o coś co sama robię, wtedy się wyłączam z dyskusji, coby nie walić po oczach hipokryzją. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wyraziłem się nieściśle w tym zdaniu: Sam kiedyś byłem romantykiem i jednocześnie prawym pozytywistą i uważałem zasady za święte.

Wciąż uważam zasady za święte, ale z innych przyczyn niż kiedyś i mam świadomość, że ludzie będą je łamać bo mało co jest bardziej dochodowe (i nie mam na myśli pieniędzy a zysk, ekonomiczny, nie finansowy profit) niż przekonać wszystkich do przestrzegania jakichś zasad podczas gdy samemu się je łamie. To się nazywa tragedia wspólnego pastwiska. Jest to koncepcja mikroekonomiczna omawiająca pułapkę społeczną, w której indywidualny zysk jednego z uczestników społeczności prowadzi do strat dla społeczności jako całości. Koncepcja prowadzi do wniosku, że nieograniczony dostęp do ograniczonych dóbr publicznych – np. pastwiska – prowadzi do ich wyeksploatowania. W konsekwencji wszyscy na tym tracą, choć początkowo łamiący zasady zyskuje. Dlatego właśnie przestrzeganie zasad jest opłacalne i dlatego znajdą się tacy, którzy będą chcieli je łamać dla krótkoterminowego zysku. Z tej koncepcji wynika też prosty wniosek, że kapitalizm nie może być całkowicie wolny i niekontrolowany, w sensie niepodlegający zasadom.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 15.11.2019 o 22:19, MalVina napisał:

Będąc z kimś w związku nie powinno się stosować głupich gierek, testów i przede wszystkim nie poniżać przy innych ludziach. Tak, flirtowanie przy swojej kobiecie z innymi nie motywuje do tego, by "się bardziej starać" tylko poniża tę kobietę w oczach innych ludzi, daje znak (zwłaszcza obiektom tych flirtów), że facet jej nie szanuje i ma ją w dupie. Ja bym takiego typa skreśliła po takich akcjach. 

Dokładnie tak jest. 

Miałam takiego chłopaka, był zbyt otwarty do ludzi, zawsze z nimi rozmawiał, a szczególnie z dziewczynami, ja zawsze trafiam na dziwnych ludzi, którzy zawsze sobie gadają do ludzi wokół nawet w drodze do sklepowej kasy.

Raz poirytowana byłam jedną sytuacją, w sumie wiele razy byłam. 

Pewne wakacje spędzaliśmy razem, była w hotelu taka recepcjonistka Hiszpanka. Oczywiście usłyszałam jaka to ona nie jest ładna. 

Pewnego wieczoru, jak się pokłóciliśmy i się przestałam do niego odzywać, to mi powiedział coś w stylu: "to ja może sobie pójdę".  

Wtedy rzekłam mu: "tak, idź i najlepiej nie zapomnij po drodze wstąpić do tej Hiszpanki z recepcji".  I poszedł, ale nie wiem gdzie. 

Kiedy wrócił po czasie, to aktualnie brałam kąpiel, zamknęłam się w łazience i włączyłam mu disco polo, wiem, że nie znosił disco polo, więc zrobiłam to celowo, żeby go dodatkowo wkurzyć.  Więc leżałam sobie tak w wannie, jadłam lody i słuchałam disco polo.  Oczywiście kazał mi wyłączyć muzykę i wyjść. 

Heh.  Śmiać mi się wtedy chciało, szczególnie, gdy widziałam jego wkurzenie na maksa,kiedy na spokojnie sobie w końcu wyszłam z ręcznikiem na głowie. 

 

A innym razem. 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.