Skocz do zawartości

Wywiad z Sanderką


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety ja mam do czynienia z kilkoma takimi osobami w pracy, ciągle podteksty sexualne, nawet mnie to zaczyna wkurwiać, wieśniackie powiedzonka rodem z PGR-u...

Wąsiki i " bystrosc" w oczach i ta wszechobecna ciekawość...

Mówienie po polsku do wszystkich, zero obcego języka, az wstyd...

A jak juz cos po angielsku to oczywiscie nawiazanie do sexu itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ona ma 134 tysiące polubień!!!"

134 koła niedorozwojów jest na ich poziomie.reszta wirtualnych stworzeń jeszcze nie wie o ich istnieniu ale nie oszukujmy sie,ten sam poziom.Najgorsze jest to ze takie cos uwazane jest jako fajne i wogóle.Wspaniała jest ta inzynieria społeczna.Potem muły emocjonalne maja stworzyc podstawowa komórke społeczeństwa zwaną rodziną?


 
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co to w ogóle jest za układ?

 

Kurwa, odłączać takim neta. Masowo.

 

Patrz tutaj:

 

 

Zaraz się chyba zaczne turlać po podłodze ze śmiechu.

 

O tym wspominaliśmy w temacie pokolenia internetu. Nagrywanie byle gówna i wrzucanie do neta. Co za sobą niesie ten film? Czy to jest aż tak podniosłe wydarzenie, by to nagrywać i publikować w sieci?

 

Powiem szczerze i prosto z mostu: tym XXI-wiecznym pedałom internetowym już się do reszty popierdoliło w głowie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym nie łapię jak można się tak obnosić przed całym krajem tym o czym się gada z panną? Nawet w formie 'żartu' jak ten film wyżej (niesamowicie prześmieszne, poszczałem się trzykrotnie). Za nic nie pojmuję chociaż próbuję.

 

 

Nie zdziwiłbym się jakby za kilka(naście) lat na fb tego typu istoty z założenia ludzkie wrzucały zdjęcia albo nagrania jak się ruchają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym sposobem na trafną ocenę demokracji jest podjęcie dowolnej rozmowy z człowiekiem z ulicy.

Ochlokracja, rządy tłuszczy/hołoty/gminu/plebsu/bydła itd., jak zwał, tak zwał.

 

I takim ludziom powierza się decydowanie w sprawach ważnych.

 

Skoro nie ma nic ciekawszego niż info o tym, kto połknął pieroga, to życie musi być nudne i bezsensowne.

 

Jak powiedział pewien rabin, ''wszystko już było''. To krótkie zdanie przeczytałem kilka lat temu i do dziś uważam za rzecz genialną, byw tak skondensowany sposób zmieścić istotę ludzkiej egzystencji. Miłostki, zdrady, zarabianie kasy, przyjaźnie, ego itd. To już było, role są te same, tylko scena trochę inna. Kiedyś na deskach teatru życia role grały prawdziwe samce, dziś takie trochę mniej prawdziwe, ale nie ma się co oburzać, role są te same.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie czytałem dalszego wątku po zobaczeniu tej głupoty i ilości fanów przez co miałem odruchy wymiotne oraz wyrzuty sumienia na jakim świecie pozostało mi żyć.

Panna może i ładna, ale dla mnie nawet jako mięso sie nie nadaje. Za głupia.

Typ pewnie sie popisuje przed nią, bo zgrywa rycerzyka i zbiera fejm, lajki, myśli że jest kimś.

Właściwie ta większość rządzi czyli ta sama głupota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mogę powiedzieć na ten temat ? A to , że islam nas wyzwoli...dla czeczego a dlatego że jest męski. Jak sobie przypomnę mojego dziadka który jebnął talerzem dlatego , że zupa była za gorąca. ktoś sobie zada pytanie dlaczego ? A bo jebnął dlatego że wracał zapracowany z pola żeby dziatwa i "baba" miały co zjeść....

 

Proszę o hejt...."FEMISTEK"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym sposobem na trafną ocenę demokracji jest podjęcie dowolnej rozmowy z człowiekiem z ulicy.

Ochlokracja, rządy tłuszczy/hołoty/gminu/plebsu/bydła itd., jak zwał, tak zwał.

 

I takim ludziom powierza się decydowanie w sprawach ważnych.

 

Skoro nie ma nic ciekawszego niż info o tym, kto połknął pieroga, to życie musi być nudne i bezsensowne.

 

Jak powiedział pewien rabin, ''wszystko już było''. To krótkie zdanie przeczytałem kilka lat temu i do dziś uważam za rzecz genialną, byw tak skondensowany sposób zmieścić istotę ludzkiej egzystencji. Miłostki, zdrady, zarabianie kasy, przyjaźnie, ego itd. To już było, role są te same, tylko scena trochę inna. Kiedyś na deskach teatru życia role grały prawdziwe samce, dziś takie trochę mniej prawdziwe, ale nie ma się co oburzać, role są te same.

A jak bys spotkał ludzi jak w tym filmiku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak bys spotkał ludzi jak w tym filmiku

To bym do nich dołączył, z zastrzeżeniem, że przyjmujemy chętnych do pracy, ale trzeba jakoś  ich odsiać, a jak, to już zadanie dla przyszłego noblisty.

No i co do np. Pani Miriam Shaded, to bardzo chętnie niech takie zaludniają polskie miasta, bo coś mi się widzi, że pod względem delikatności i kobiecości polskie hieny powinny się od Niej uczyć. To żywy przykład mojego dawniejszego postu o tym, że imigracja arabskich kobiet to byłby dobry pomysł, a hieny do Arabii. Zobaczymy, kto na tym lepiej wyjdzie.

 

Ta Shaded, jaka Ona piękna...eh!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I krzyż wisi na szyi, i islamistów krytykuje, pomaga syryjskim chrześcijanom-Syria to nie jakieś islamskie zadupie, a kraj posiadający plusy tamtejszej częsci świata (kobiety, ale nie tylko) i bez minusów w postaci monoetniczego zajadłego islamu. Brać? Brać!

 

Zauważyłem, że na konferencjach prasowych Herr Wipla rozstawia nogi jak rasowy''kozak'', albo, mając na względzie nazwisko, rasowy...nie dokończę, bo samo słowo rasowy wskazuje na esesków:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój boshee.... Nieeee.... Ale dlaczego... Zniszczyliście mnie... To było straszne...

 

A filmik nr dwa- "Gdzie jest Sandra?", to powinien być film instruktażowy na temat "Białego Rycerstwa". Całość jego zachowań wszelakich na filmikach to "rycerzyk w pigułce".

 

Na początku odebrałem ten filmik jako zniszczenie swojej psychiki i zażenowanie typu "o ja pierdole... To coś takiego funkcjonuje i ma prawo rozmnażać się?", lecz gdy znieczuliłem się 4 piwkami, zrozumiałem, że jest smutny obraz młodych polskich samców.

 

Obserwując jego zachowanie doszedłem do zrozumienia, dlaczego MGTOW i inne ruchy prowadzące do zbudowania poprawnego zachowania mężczyzny są tak przez wszystkich demonizowanie. Ten młody człowiek, Nitro czy jak mu tam nawet nie zdaje sobie sprawy z autodestrukcji. Niestety, ale nie jest to wyjątek a raczej już norma. Są oni poddani takiemu praniu mózgu, że nasze zachowania i przemyślenia na forum- dążące do tego by żyć zgodnie ze swoja wolą, zbudować zdrową relację czy spełniać się w życiu jest odbierane na granicy patologii a na pewno jak dziwactwo.

 

Nastąpiło odwrócenie wartości i zasad wszelakich.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.