Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Yalgor

Serwus wszystkim

Recommended Posts

Serwus wszystkim użytkownikom. Mam na imię Jakub, 29 lat, mieszkam za granicą Polski, w południowych Niemczech. Od kilku miesięcy książki Marka i forum pomagają mi dojść do siebie po długoletnim związku. Moje zainteresowania to: wiedzą o kawie, wspinaczka, budowle hydrotechniczne (z zawodu i pasji) oraz muzyka. Jestem uzależniony od słuchania Trójki - Polskie Radio i szukam takich osób. Kiedyś paliłem, rzuciłem. Dużo piłem,  rzuciłem. Jestem introwertykiem, więc niechętnie wychodzę do ludzi. 

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aloha !

Fajnie widzieć tak obszerne przywitanie :).

 

PS Jak na taki tekst, to zaskakująco sporo nas łączy, piąteczka :).

Edited by Xin
 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mniej więcej cały proces od owocu kawy po filiżankę naparu. Pochodzenie, odmiana, obróbka, palenie, mielenie, zaparzenie. A na koniec delektowanie się napojem 😋

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Xin napisał:

Aloha !

Fajnie widzieć tak obszerne przywitanie :).

 

PS Jak na taki tekst, to zaskakująco sporo nas łączy, piąteczka :).

Piąteczka. Co dokładnie? Można zawsze się czegoś od siebie nawzajem dowiedzieć, podzielić doświadczeniem.  

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 28.12.2019 o 12:12, Yalgor napisał:

Piąteczka. Co dokładnie?

Życie za granicą, wspinaczka, skończenie z chlaniem, uzależnienie od słuchania audycji (Radio Na Fali/Paranormalium i oczywiście Marka :) ), introwertyzm, muzyka (gram na fortepianie). No i pracowałem jako barista :p.

Edited by Xin
 • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Similar Content

  • By MoszeKortuxy
   https://apynews.pl/pozdro-z-krld-vexxed-odpowiedz
   Są na Ziemii takie miejsca, gdzie nie można się zbyt łatwo dostać. Jednym z nich jest Korea Północna. Chyba każdy YouTuber który się tam wybiera, robi relacje z takiej podróży. Podobnie było w przypadku zagranicznego twórcy z kanału Vexxed. Wybrał się on do tego azjatyckiego państwa, jak sam uważa... nielegalnie. Jego film postanowił skomentować Emil - prowadzący kanału Pozdro z KRLD.

   Emil na co dzień prowadzi bloga poświęconego podróżom po Korei Północnej. Na jego kanale możemy również zobaczyć filmy o Japonii, czyli miejscu, w którym mieszka. Trzeba przyznać, że o azjatyckim państwie i podróżowaniu do niego wie całkiem sporo. Był tam już kilka razy oraz sam organizuje wycieczki do KRLD. 

   Emil sprawą zainteresował się poprzez tytuł filmu Vexxeda, który mówi o tym, że rzekomo nielegalnie dostał się do Korei. Jako znawca KRLD już po kilku minutach filmu mógł stwierdzić, że Vexxed zarówno przebywał jak i dostał się do Korei Północnej legalnie. Zresztą sam zainteresowany pokazał na filmie paszport z koreańską wizą turystyczną, oraz filmy z lotniska w Pjongjang, gdzie trudno jest się dostać nielegalnie. 

   Według Vexxeda niezgodne z prawem było to, że w specjalnym formularzu, który każdy turysta musi wypełnić przed wyjazdem do KRLD, zaznaczył, że nie jest dziennikarzem.  Tutaj z wyjaśnieniami przychodzi Emil. Jak mówi, każdy zaznacza tę opcję mimo to, że później publikuje zdjęcia bądź filmy z KRLD, co nie niesie ze sobą żadnych konsekwencji. Tłumaczy również, że nielegalnie granice można przekroczyć gdzieś poza przejściami granicznymi, na przykład pokonując w nocy rzekę, a nie poprzez lot samolotem z Pekinu do Pjongjang.
    
    
   W swoim filmie Emil wytyka i stara się naprostować inne błędy merytoryczne Vexxeda, które pokazują Koreę w bardzo nieprzychylny sposób. Nie oszukujmy się, relacja Vexxeda nie jest dobrym materiałem na poznanie KRLD. Jeśli chcecie poznać Koreę taką, jaką jest, to lepiej sprawdźcie kanał Emila, gdzie znajdziecie wiele ciekawych i rzetelnych treści na temat azjatyckiego państwa.
  • By Tamerlan
   Trafilem tu po wlasnych obserwacjach i doswiadczeniach. Czulem ze zyje w matrixie.
    
   Pozdrawiam swiadomych
  • By Dario
   http://www.sadistic.pl/prawdziwa-kobieta-vt336635.htm
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.