Skocz do zawartości

Dla tych co twierdzą że żona jest tańsza od dziwki


Rekomendowane odpowiedzi

Red - faktycznie przykład z Łyżwińskim chybiony, coś mi się poplątało. Pozostanę jednak na stanowisku, że wiara w sędziów jest jak wiara w św. Mikołaja - nie w kraju gdzie za jazdę bez biletu czy za kradzież batonika idzie się siedzieć do kicia.

 

A co do Teda - http://killer.radom.net/~sermord/New/zbrodnia.php-dzial=mordercy&dane=BundyTed.htm  Zauważcie dziwną zmianę - on nie był psychopatą, był nieśmiały i zakochany. Psychopaci nieśmiali nie są, raczej też nie są obiektem ataków i drwin w szkole. Kukliński jak mu dokuczali pod jego domem czy blokiem, skatował jakimś metalowym dragiem kilku drabów. Ted się później zmienił, odzyskał dzięki mocy psychiki laskę która go nie chciała znać, stał demoniczny i czarujący. Dokładnie jak z tekstów o "krokodylach"... https://swiatducha.wordpress.com/obciazenia-duchowe/krokodyle/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.eamore.com.pl/356818

 

Sekretarka + maszynka do lodów. 3k miesięcznie. generalnie jak ktoś ma biznes wkłada w koszta ;)

 

http://www.eamore.com.pl/311205

 

to samo 4k , i niezła prezencja

 

Tak zostawiam wam to do rozkminy. Dodam że to dość drogie opcje. Kolega ma dwie studentki w Lublinie na podobnych zasadach. Jednej płaci czesne, telefon + czasem jakiś ciuch, kosmetyk. Drugiej wynajmuje kawalerke. Za dwie panienki wychodzi mu 3 - 3,5 k pln miesięcznie. Młode, ładne, nie opierdalają się w łóżku.

 

Nie ma fochów, roszczeń itp... i bez konsekwencji można wymienić na inny model.  

 

No i RED ;)  nie trafione, tak jak się spodziewałem.

Ja juz tłumaczyc :) ;

Wziąłem sobie kilka ze swoich okolic tzn. 4 najbardziej aktualne, i najwczesniej edytowane.

Na dwa adresy e-mail, oba były fałszywe - dla mnie łatwo sprawdzić ;) .

Jedna nie odpisała wogóle,  nie było nawet jej adresu, trzeba było przez stronkę zagaić ;) .

A jedna miała telefon - z racji tego, że jestem "paranoikiem" :blink: na punkcie bezpieczeństwa, to nigdy nie dzwonie ze swojego numeru.

Dałem go kolesiowi z dochodzenówki, juz na 2 dzień wiedziałem że nie nalezy nawet do niej . Tylko do jej alfonsa i lala jest powiązana ze zorgonizowaną :angry: .

To tyle, a pisałem że czuję smród :P .

Houk

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to dałem jako przykład poglądowy i zagajenie tematu, wiadomo że na portalach są ogłoszenia i dziwek (zawodowych) i tych co szukają sponsora i dyskrecji (powiedzmy mniej zawodowych choć jak dla mnie jeden chuj). Trzeba robić selekcję i szukać , wiadomo.

 

Co do telefonu oczywiście że do takich akcji trzeba mieć oddzielny numer, nawet jak masz utrzymankę to im mniej o tobie wie tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ RED

 

Dlatego najlepiej korzystać z portali sprawdzonych, typu; Roksa.pl; Odloty.pl - to jest takich na których lala sama musi zapłacić za swoje ogłoszenie.

Jak nie opłaca, to wylatuje z portalu. Tam też się zdażają, oszustki - np. zupełnie inna dziewczyna na zdjęciu itd.

Ale strona ma administratora, który za to bierzę niezłą kapuchę i można mu takie numery zgłosić. Sam kilka razy się sparzyłem  i napisałem do nich, że w ogłoszeniu lecą fhója ;) , i coś tam zadziałali. Trochę weryfikują - bo inaczej by stracili wiarygodność ;) .

Ja korzystam z Roksy + Garsoniera, aby trochę zweryfikować to co w ogłoszeniu, nieraz garsoniera mi pomogła przed wtopą totalną oraz naprowadziła mnie w moich okolicach na DIVE z górnej półki za przyzwoite pieniądze. Nawet bym sie nie domyślił, że tak niepozorna lala jest tak "zajebistą " dziwką :D .

Byłem jej stałym klientem przez 2 lata :D .

 

A od takich stron jak "eamore" to bym się trzymał z daleka. Dziwna strona , jak wysyłam zapytanie do potencjalnej kandydatki, to od razu wyswietla mi sie komunikat, że "wysyłanie spamu zabronione i karalne" i moje IP zostało zapisane. Co to kurwa jest :o . Przekręt fhój.

Oczywiście jako "paranoik" na punkcie bezpieczeństwa, moje IP było ukryte i moga sobie szukac "jelenia" w Mozambiku :D .

Dla mnie ta strona - to coś w rodzaju - pobieraczek i plikostrada. Szukaja "jeleni" aby im póxniej wysłac rachunek za to że skorzystałeś z ich strony :D .

Kto nie kumaty, da się nabrać :P .

Houk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz, łatwo rozpoznać ogłoszenie pro i amatorki, amatorki najczęściej foty kiepskiej jakości (lub brak), ceny niższe, bardzo podkreślana potrzeba zachowania dyskrecji....

 

Jasne przekręty się zdarzają, ale tak jest w każdym serwisie. 

 

 

moje IP zostało zapisane. Co to kurwa jest :o . Przekręt fhój

 

 

- żeby napalona gimbaza nie wysyłała po 50 maili na 1 ogłoszenie ? :P

 

Strona nie pobiera opłat, nie naciąga (chyba że sam zamieszczasz ogłoszenie wtedy płatność sms +/- 10 pln i bardzo dobrze jak ludzie płacą, to nie płacą za robienie żartów). rachunków nigdy nie dostałem, gdyby tak było sam wiesz że głośno by było w internetach, a serwis działa od lat.

 

Faktycznie jesteś paranoikiem na punkcie bezpieczeństwa :P

 

Roksa.pl  znam, z garsoniery nie korzystałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jesteś paranoikiem na punkcie bezpieczeństwa :P

 

 

 

Dzięki RED - to dla mnie komplement :D , to takie skrzywienie zawodowe ;) - po prostu za duzo o tym wiem (inwigilacja przez net).

Dlatego nie trzymam phona w łapie i nie jestem ciąglę na "czuwaniu" na tym piknym forum :D .

 

Dobra, to się nie zrażam i spróbuje później ;) .

Houk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.