Skocz do zawartości

Kobieta mnie bije emocjonalnie


Rekomendowane odpowiedzi

O kurwa nie wierzę @arch zrobi nam wykład z podrywania kobiet. XDDDDD

10 minut temu, zakiu napisał:

Panowie zwołałem Was tu po nickach na naradę, aby wyjaśnić Wam pewne kwestie bo błądzicie.

Ucz mnie mistrzu! @Still do tablicy i rozwiązuj zadania! 

10 minut temu, zakiu napisał:

Pierwsza rzecz - takie zachowania jak u autora zadziałają tylko na biedotę, patolę i stare kobiety, normalna 25-letnia studentka z większego miasta by go wyśmiała po takich odzywkach.

Haha ile studentek poderwałeś? Ja ci powiem, że zanim poznałem forum miałem już doświadczenia(seks tez) z laskami poniżej 25 z różnych grup od sklepowych do studentek politechniki. (już są paniami magister)

W zasadzie działają podobne rzeczy różni się tylko FORMA, w przypadku inteligentniejszych kobiet trzeba trzymać odpowiedni poziom werbalny. (choć to tez nie jest reguła laski lubią "egzotykę")

Nie chce mi się nad tym rozwodzić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zakiu napisał:

Nie podnieca tylko nie masz szans u normalnej kobiety. Żadnego mężczyznę nie podnieca stara kobieta, chyba, że sam sobie to wmówi, bo nie może mieć normalnej.

 

Wiek to tylko cyferki , nie raz widziałem takie czterdziechy że bym je zaruchał na śmierć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, zakiu napisał:

Dla studentek owszem, siła psychiczna zawsze w cenie, ale jak zrobisz postawę typu "żegnam" - większość z nich się już nie odezwie, nie licz na to, że będą za Tobą płakać jak ta bidna sklepikarka w temacie @Still.

Nie masz racji, jak jej powiesz spierdalaj i jebniesz liścia na odchodne to na drugi dzień przyjedzie w płaszczu i bieliźnie pod spodem z korkiem analnym w dupie. Juz w progu bedzie polerować berło. 

2 minuty temu, zakiu napisał:

Nie ma takiej możliwości. Zazwyczaj to są dziewczyny z pewną samooceną i jak będziesz bad boyował to jest po związku.

Jak będę bad boyem i będę ja zdradzał to będzie płakać i z płaczem wracać i polewać berło. 

2 minuty temu, zakiu napisał:

Tylko szacunek, wymienność, równowaga, choć oczywiście silna męska psychika jest w cenie, ale nie badboyowanie.

Miłość wierność i uczciwość małżeńska, oraz że cię nie opuszczę aż do śmierci.

 

5 minut temu, zakiu napisał:

Nie podnieca tylko nie masz szans u normalnej kobiety. Żadnego mężczyznę nie podnieca stara kobieta, chyba, że sam sobie to wmówi, bo nie może mieć normalnej.

Jak mam do wyboru dojrzałą kobietę i gówniarę 18 lat to wybiorę 50-latkę przynajmniej nie ugryzie jak poleruje berło. do tego jest wdzięczna, że chcę jej dać kutasa do ssania. 

5 minut temu, zakiu napisał:

Każda laska z jaką byłem była studentką. Nigdy nie byłem w związku z nie-studentką. Interesują mnie kobiety, a nie ciotki klotki.

Ta studentki pewnie jakieś turystyki i rekreacji albo administracji to maks dla ciebie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, zakiu napisał:

HAHAHHHH.

Na tym skończyłem czytać.

Za dużo znaków? Postaram się kompensować zdania, żebyś nie musiał się przemęczać. 

Teraz, zakiu napisał:

Ty chłopaku nie masz kompletnie żadnej wiedzy o normalnych kobietach - studentkach, po studiach, a nie patologii ze wsi i po zawodówce.

No to raczej ty nie masz kompletnie żadnej wiedzy a te twoje studentki to zdobywałeś w formacie .jpg

Teraz, zakiu napisał:

To co opisujesz to są doki i dresiarnia, nie istnieje coś takiego wśród normalnych kobiet z większych miast.

To co opisuję to studentki politechniki, medycyny, uniwerka warszawskiego i sgh. Ty pewnie znasz tylko studentki SGGW. 

Teraz, zakiu napisał:

Chłopcze - czym prędzej udaj się na leczenie psychiatryczne jeśli naprawdę wierzysz w te idiotyzmy które napisałeś.

Chłopcze a ty byleś na leczeniu? Ewidentnie masz problem z emocjami. Jak można mówić, że kobieta 35 lat jest gorsza od studentki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, zakiu napisał:

Chłopcze, po tekście, że studentka z większego miasta jak ją walniesz w twarz będzie za Tobą płakała nawet z Tobą nie rozmawiam.

Mówisz, że ze mną nie rozmawiasz a robisz coś odwrotnego. Jesteś kobietą?

Cytat

Swoje doświadczenia ze starymi kobiecinami desperatkami, sklepikarkami i innymi Paniami po zawodówce przenosisz na normalne dziewczyny.

Mówisz o sobie? 

Cytat

Wszystkie znajome ze studiów jakie miałem miały normalnych facetów szanujących je.

Beta-cucków, których zdradzają z facetem, który wie jak zadbać o kobietę, prawdziwym bad-boyem a nie bankomatem. 

Cytat

Historie z bad boyami to miały jak miały z 17-18 lat, ale jako 23-24 letnie młode kobiety wiedziały już czego chcą i taki lokalny bad boy to był przez nie najwyżej wyśmiany.

Wyśmiewany przy cucku, żeby się nie zorientował, ze na jego widok ma mokro. Oj tak te 18-latki mmmm...

Cytat

Znalazły normalnych facetów, niektóre już zamężne. Nazywaj to beta samcami czy innymi głupimi określeniami.

No tak ktoś musi wychować geny prawdziwego bad boya. Tacy "dojrzali i odpowiedzialni" mężczyźni jak ty idealnie się do tego nadają. 

Cytat

Nie przenoś doświadczeń z dresiarni i patologii na normalne kobiety.

W cale tego nie robię. 

Cytat

HAHHAHAHA. Ty to na poważnie???? No tak, śmierdząca 35-tka nie jest grosza od pachnącej studentki HAHAHAHAH.

Kobieta po 30 dopiero zaczyna PACHNIEĆ te młode 18-letnie laski to nie to. 

Cytat

Ty to jesteś jednak desperado. Jakim przegrywem trzeba być aby samego siebie tak oszukiwać.

Mów za siebie rucham też te 20-letnie studentki ale do związku tylko kobieta 30+

Cytat

Nie mogąc znalezć normalnej kobiety ruchasz babcie i wmawiasz sobie, że ten stary polonez to Lamborginhi.

HAHHAHHHHAHHHHA :Dnaprawdę wierzysz w te idiotyzmy które napisałeś.

Ja szukam tylko kobiet dojrzałych a nie gówniar na studiach. 

Nie ja w to nie wierzę ale za to Ty bierzesz to na poważnie. ? 

Edytowane przez SSydney
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, prośba podobnie jak @Tomko.

Przeglądam wątek, cytujecie i odpowiadacie na oczywiste jakiemuś trollowi, którego treść jest już dawno usunięta.

 

Dajecie się podpuszczać :D

Nie chcę się wymądrzać, bo sam się dzisiaj dałem podpuścić, no ale trochę czujności, pliz.

W dniu 8.02.2020 o 20:54, SSydney napisał:

chciałem go trochę potrollować, tak śmiesznie się denerwuje

Hihihi trollowany chciał potrollować trolla :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.