Skocz do zawartości

Kobieta mnie bije emocjonalnie


Rekomendowane odpowiedzi

Historia Stilla, jeśli nie koloryzowana na potrzeby fejmu, to tak naprawdę książkowy, sfabularyzowany przykład teorii walkowanych tutaj od dawna. Jeśli masz odpowiednią genetykę (szeroko rzecz ujmując) to tak jak było tu cytowane "nawet twoje spierdalaj" wywołuje napięcie horminalno-seksulane.

 

P.S. żeby nie było zbyt różowo, dwa słowa o wspomnianej genetyce. Nie wiem jak Still wygląda, coś o charakterze już można powiedzieć znając jego forumowy profil, ale na pewno wychudzonym informatykiem z koprem imitującym zarost nie jest. Dlaczego o tym pisze? Ku przestrodze młodym, niedoświadczonym którzy zaraz na ślepo próbowaliby wdrażać pewne schematy i na siłę strugać czada. Niestety brutalna prawda jest taka, że genetyki nie nadrobisz w większości aspektów.

 

Niechże zatem kolejny przypadek kolegi Stilla będzie raczej studium kobiecej psychy, a niżeli gotowcem do kopiowania rodem ze szkoleń PUAsów.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczułem się wywołany do tablicy ?. Gadka z wczoraj. Kobieta lekko po 20-tce.

Znamy od kilku lat... dla mnie cichodajka i zepsuta. P prostu lubi się pi34dolić ale wizualnie jest 4/10.

 

Ja już nawet nie analizuję tego co mówi/pisze, jest zawsze chętna bo nie ma na nią popytu.

 

0_61.jpg1_7595.jpg2_4987.jpg3_2897.jpg4_1525.jpg5_932.jpg7_508.jpg

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Kim Un Jest? napisał:

Historia Stilla, jeśli nie koloryzowana na potrzeby fejmu

IMG-20200207-204127.jpg

IMG-20200207-204442.jpg

 

Masz tu kontynuację :)

12 minut temu, Kim Un Jest? napisał:

, ale na pewno wychudzonym informatykiem z koprem imitującym zarost nie jest.

 

Szczupły jestem, zarost obfity. Na Chada nie wyglądam, staram się być słodki wobec kobiet, aczkolwiek potrafię przyjbac słowem czy pięścią w stół. Jeżeli wymaga tego sytuacja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o szeroko pojętej genetyce czyli wygląd, odpowiednie cechy osobowości, styl bycia, obycie z kobietami, w pewnym stopniu być może do wykształcenia, ale w większości to dar zapisany w DNA. Poza tym kobiety doskonale wyczuwają biologiczne uwarunkowania a pozerstwo. Brutalne, ale prawdziwe. Ty masz widać dobry flow w relacjach z sikorkami.

 

Dobrze się czyta Twoje "Still invades Poland" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still lubisz się nad nimi znęcać? 

Jak teraz nie odpiszesz (a zgaduję, że tak będzie) to zaraz będą deklaracje miłości i zdjęcia cycków i cipy. ?? 

Oj boli obojętność, Pańcia w swoim peaku atrakcyjności i nie ogarnia, że ktoś może ją olać. 

 

A @Still wyrywa muszce  skrzydełka i nóżki. ?

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Still napisał:

Grała tyłkiem. Z tym, że próbowała mnie traktować jak misia, na słodkie słowa. Jesteś wyjątkowy etc... Albo traktujemy się poważnie, albo się żegnamy.

Czy nie uważasz, że dyskutowanie z nią teraz jest niejako zaprzeczeniem rozstania i pewnej postawy? Ja wiem, że możesz obserwować sobie schemat ale czy to takie interesujące, zwłaszcza, że to nie pierwszy raz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.