Skocz do zawartości

Historia pewnej pani


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.02.2020 o 15:41, StatusQuo napisał:

większość ludzi w opisie psychopaty widzi większość kobiet jakie spotkała, więc dokładna granica

pomiędzy kobietą, a psychopatą, jest bardzo trudna w ustaleniu i bardzo subtelna

Niestety racja i strasznie mnie to przeraża!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak odejść od kobiety, której powiedziałem we własnym domu, że chcę sie rozstać po próbie manipulacji i odmówienia seksu. Kazałem jej pójść na pociąg wyjść z mieszkania, ale jak grochem o ścianę. Zaczęła płakać,  przepraszać i gadać ciągle, że kocha. Jak odciąć takie coś? Nie jest łatwo. Miałem ja siłą z mieszkania wyciągnąć? Też sie obawiam tej karuzeli spierdolenia bo emocjonalnie za długo chyba nie pociągnie. A teraz po nieudanym rozstaniu czuję, że będzie gorzej, chociaż narazie jest cud malina, ale pewnie to czasu. Gdyby się ona ze mna rozstał to pewnie nie miałaby żadnych skrupułow. Jak doprowadzić do takiej sytuacji?

Edytowane przez rejdi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2020 o 07:11, rejdi napisał:

A jak odejść od kobiety, której powiedziałem we własnym domu, że chcę sie rozstać po próbie manipulacji i odmówienia seksu. Kazałem jej pójść na pociąg wyjść z mieszkania, ale jak grochem o ścianę. Zaczęła płakać,  przepraszać i gadać ciągle, że kocha. Jak odciąć takie coś? Nie jest łatwo. Miałem ja siłą z mieszkania wyciągnąć? Też sie obawiam tej karuzeli spierdolenia bo emocjonalnie za długo chyba nie pociągnie. A teraz po nieudanym rozstaniu czuję, że będzie gorzej, chociaż narazie jest cud malina, ale pewnie to czasu. Gdyby się ona ze mna rozstał to pewnie nie miałaby żadnych skrupułow. Jak doprowadzić do takiej sytuacji?

Jest pewien sposób, jednak trochę bolesny...

 

Po prostu sam stań się nieznośny, stawiaj się już dla zasady, zobaczysz a po 2 tygodniach sama odejdzie, bo zobaczy, że nie da się "misia" wychować.

Minusy tej metody to:

- opowieści wszystkich koleżankom jaki jest zły

- wymyślanie i przekoloryzowanie faktów, żeby pokazać Cię w jak najgorszym świetle

 

Jednak... bez tego i tak by tak było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.