Skocz do zawartości

Krótka historyjka


Rekomendowane odpowiedzi

Jechałem dzisiaj z dziewczyną autobusem przez miasto no i tak sobie siedzieliśmy i gadka szmatka.
Wspomniała mi o takiej lasce , u której byliśmy na weselu (wyszła za mąż w wieku 30 lat) .
I tu taki dialog :

 

Dz: Ale to życie jest czasami okrutne...

Ja: Co masz na myśli?

 

Dz: Pamiętasz tą Eweline co niedawno wyszła za mąż?

Ja: No tak , coś się jej stało?
Dz: Nie , chodzi mi o to , że ona kiedyś była z takim Markiem jakieś 5-6 lat 
Ja: No i czemu się rozstali ?
Dz: on zachorował bardzo , tak mocno , że podobno mógł wylądować na wózku , leżał w szpitalu długo i się rozstali... jakie to życie okrutne , straszne itd itp...
Ja: yhm , i ona go rzuciła jak był w szpitalu i jej najbardziej potrzebowal  - zajebiscie... Taka kobieta to skarb...
Moja Dama popatrzyła tylko na mnie przez chwile i dalszą drogę siedziała cicho , łeb w okno i tyle

Tak poza tym to ten facet podobno z tego wyszedł , a tamta Ewelina niedługo po tym znalazła jakiegoś typa i wyszła za niego .

TAKA ŻONA TO SKARB! CHOPY ŻEŃTA SIĘ ! :D
 
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażała sobie życia bez niego takim jakim był poprzednio - po zachorowaniu stał się innym człowiekiem, to już nie to samo co na początku, zmieniłeś się misiu... :P

 

Sytuacje, gdzie kobieta zostawia mężczyznę tracącego pracę, majątek, zdrowie to nie pierwszyzna. Znowu wychodzi na jaw ich prawdziwa natura nastawiona na branie czegoś przy zerowym dawaniu od siebie. Póki były pieniądze i wszystko inne bez wysiłku to była miłość, wszystko znikło i miłość prysła. Tym jest właśnie ich ''kochanie''.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno najbardziej wprawieni weterani słuchaja takiego brzeczenia przez 25-35 lat w małżenstwie...:)

Stąd mozna czesto zauwazyc panow w okolicach 50-60 lat samotnie spacerujacych, rózne samotne badz nie wypady na bilard i uciekanie z domu przed małżonką...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak byc w ciemnej dupie i na dobitke baba cie zostawia.to wspaniałe uczucie jest bezcenne%-)

 

Jechałem dzisiaj z dziewczyną autobusem przez miasto no i tak sobie siedzieliśmy i gadka szmatka.

Wspomniała mi o takiej lasce , u której byliśmy na weselu (wyszła za mąż w wieku 30 lat) .

I tu taki dialog :

 

Dz: Ale to życie jest czasami okrutne...

Ja: Co masz na myśli?

 

Dz: Pamiętasz tą Eweline co niedawno wyszła za mąż?

Ja: No tak , coś się jej stało?

Dz: Nie , chodzi mi o to , że ona kiedyś była z takim Markiem jakieś 5-6 lat 

Ja: No i czemu się rozstali ?

Dz: on zachorował bardzo , tak mocno , że podobno mógł wylądować na wózku , leżał w szpitalu długo i się rozstali... jakie to życie okrutne , straszne itd itp...

Ja: yhm , i ona go rzuciła jak był w szpitalu i jej najbardziej potrzebowal  - zajebiscie... Taka kobieta to skarb...

Moja Dama popatrzyła tylko na mnie przez chwile i dalszą drogę siedziała cicho , łeb w okno i tyle

Tak poza tym to ten facet podobno z tego wyszedł , a tamta Ewelina niedługo po tym znalazła jakiegoś typa i wyszła za niego .

TAKA ŻONA TO SKARB! CHOPY ŻEŃTA SIĘ ! :D

 

 

Kurewstwo to cecha charakteru niezależna od płci. W sumie zrobiła temu Markowi przysługę, że go zostawiła. Ja znam inną historię. Facet odszedł od żony do kochanki, pechowo dopadł go wylew. Od kochanki kop w d.Wzgardzona żona się nim zajmowała przez 15 lat, aż Pan go wezwał. Amen 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurewstwo to cecha charakteru niezależna od płci. W sumie zrobiła temu Markowi przysługę, że go zostawiła. Ja znam inną historię. Facet odszedł od żony do kochanki, pechowo dopadł go wylew. Od kochanki kop w d.Wzgardzona żona się nim zajmowała przez 15 lat, aż Pan go wezwał. Amen 

No i co na to Panowie? ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurewstwo to cecha charakteru niezależna od płci. W sumie zrobiła temu Markowi przysługę, że go zostawiła. Ja znam inną historię. Facet odszedł od żony do kochanki, pechowo dopadł go wylew. Od kochanki kop w d.Wzgardzona żona się nim zajmowała przez 15 lat, aż Pan go wezwał. Amen 

 

 

No i co na to Panowie? ;P

 

 

Też właśnie w przypływie nerwów miałem pomysły rozwodowe, ale kto zadba o mnie bardziej niż wierna żona :)  ?

o reda zadbałyby prywatne pielęgniarki bo go na to stać, ale pozostałych braci ?

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie w przypływie nerwów miałem pomysły rozwodowe, ale kto zadba o mnie bardziej niż wierna żona :)  ?

o reda zadbałyby prywatne pielęgniarki bo go na to stać, ale pozostałych braci ?

Wkręcasz się w przysłowiową "szklankę wody" . Jak chcesz liczyć licz na siebie :)

To powyższe to taki przypadek chyba kobiety - caregivera - są takie też na tym świecie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zony pozwalają do siebie wracać po zdradzie bo:

 

- nie ma alternatywnej gałęzi,

-facet ma zasoby i będzie pozwalał z nich korzystać.

-wiek skrzywdzonej, czyli przeważnie po 30stce,

-niech by bił ale by był,

-w główce roi się podstępny plan ujebania samca, jak kogoś znajdzie to da dupy na boku,

-sama siebie przekonuje że zdrada to nic wielkiego (kto wie czy wcześniej sama nie dała dupy na boku), na zasadzie, to się nie wymydli.

-

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurewstwo to cecha charakteru niezależna od płci. W sumie zrobiła temu Markowi przysługę, że go zostawiła. Ja znam inną historię. Facet odszedł od żony do kochanki, pechowo dopadł go wylew. Od kochanki kop w d.Wzgardzona żona się nim zajmowała przez 15 lat, aż Pan go wezwał. Amen

No i co na to Panowie? ;P

 

Pewnie miał wysoką rentę.

Edytowane przez Damian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie miał wysoką rentę.

 

Faktycznie rentę powinien dostać, a jako pół-warzywko to dużo nie potrzebował i może część kasy szła na potrzeby małżonki.

Chyba jeszcze osoba opiekująca dostaje coś gdy musi stale się opiekować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zony pozwalają do siebie wracać po zdradzie bo:

 

- nie ma alternatywnej gałęzi,

-facet ma zasoby i będzie pozwalał z nich korzystać.

-wiek skrzywdzonej, czyli przeważnie po 30stce,

-niech by bił ale by był,

-w główce roi się podstępny plan ujebania samca, jak kogoś znajdzie to da dupy na boku,

-sama siebie przekonuje że zdrada to nic wielkiego (kto wie czy wcześniej sama nie dała dupy na boku), na zasadzie, to się nie wymydli.

-

Tu dodałbym jeszcze, że taka żona ma jeszcze pewne poczucie winy, bo żaden z moich kumpli kurwiarzy łącznie ze mną nie pukałby na boku, gdyby mięli fajne bzykanie w domu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowiem wam historyjke.mniej dramatyczna.za górami za lasami gdzies nad morzem zył sobie pokemon majacy 47 w łapie.grożny zły i łysy,nie było na niego silnych.po prostu przechuj akrobata znany i lubiany oraz ceniony%-)Poznał niewiaste która poleciała na jego fejm.no ale pokemonek zachorował sobie no i lala uciekła.po paru latach do pokemonka odezwała sie piekna kolezanko/przyjaciółka.pokemonku idziemy na plaze.wpadniesz zemna przed plaza na trening na siłce?niestety nie moja niewiasto bo forma mi spadła.no i na plazy z planów smigniecia na nastepny dzień gdzies indziej wsio pizdło padło i przyszedł kononowicz i zlikwidował wszystko.Niestety wraz ze spadajaca forma pokemonek zauwazył tez ze juz niewiasty nie maja tego samego blasku w oku.ale za to maja blask jak pokemonek wyjmuje porefel%-)

Pokemonek tez zauwazył ze traci pozycje w stadzie a inne samce alfa tak jak by chciały pokemonkowi wejsc na łeb.wiec pokemonek czasem musiał pokazac ze jeszcze potrafi nie tylko w kuchni wpierdolic za dwuch ale i w realnym zyciu%-)

A teraz niemam zeba i wróce do formy i skręce kazdemu łeb%-)i znowu nastanie cisza ład i porzadek w pokemonlandzie%-)


Dobra troche podkoloryzowałem.bicie ludzi jest bebe.a Pani Pokemonica bedzie działała jako bezpiecznik%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.