Skocz do zawartości

Zaginięcie Pani Ewy Tylman


Rekomendowane odpowiedzi

Za każdym razem gdy miałem kontakt z policją w dosyć w sumie błahych sprawach to skutkowało jednym z niżej wymienionych:

 

straszenie mnie, podnoszenie głosu, przetrzymanie na dołku, wyzwiska, namawianie do podpisania obciążających dokumentów,

pokazanie materiału ze mną w telewizji w godzinach największej oglądalności.

 

Na szczęście przemoc fizyczna mnie ominęła, jeszcze tego by brakowało. 

Moim zdaniem mają zbyt dużą samowolę już w tej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Za każdym razem gdy miałem kontakt z policją w dosyć w sumie błahych sprawach to skutkowało jednym z niżej wymienionych:

straszenie mnie, podnoszenie głosu, przetrzymanie na dołku, wyzwiska''-a z kim mają na co dzień do czynienia? Z hołotą, i to tępą, która nie rozumie, jak się prosi po dobroci, dopiero, jak dostanie jeden z drugim ostrzegawczy plask na ryj, więc niestety-albo nie byłeś chętny do dialogu, albo z automatu potraktowali Cię jak innych-ale powiedzmy jasno-wielka krzywda Ci się nie stała, postaw się na ich miejscu i spróbuj samemu dzień w dzień wydobywać prawdę z wykolejonych kryminalistów.

 

 

 

''Moim zdaniem niezależnie od przypadku policjant używający przemocy fizycznej w sytuacji gdy podejrzany mu nie zagraża powinien być surowo ukarany''.

 

To jest tak głupie, że aż lewackie, w stylu brońmy praw przestępców. Ludzie-powtarzam setny raz-trafia się cwaniak-np. porywacz/gwałciciel/morderca-zwykłe metody nic nie dają, czas leci, a stawką jest życie/zdrowie, możliwość zatarcia śladów itd. Nie napiszę więcej, bo kogoś zwyzywam, naprawdę, a nie chcę. Nie wierzę, że czytam takie herezje i że zwykli ludzie są po stronie bydlaków. Obejrzyjcie Pitbull i zacznijcie myśleć, a nie bujać w różowych-lewackich-pro-przestępczych-obłokach.

 

Zaczynam dostrzegać skutki zgubnego wpływu lewackiej ideologii na ludzi-zniewieścienie, źle pojmowany pacyfizm, tolerancja dla bydlaków.

 

Muslimy we Francji powiedzą-w to nam graj! Należy pieścić się z przestępcami. Poza tym, ta wredna Policja bije ludzi. Za komuny mówiono, że w USA biją murzynów.

 

Na koniec-w USA właśnie murzyni buntują się przeciw rzekomej niebywałej agresji Policji...a ja powiem Wam-to jak utrzymać naćpaną hołotę w ryzach? Wypieścić ich w imię praw i wolności....''Życzenie śmierci'', Pan Callahan, a mniej naiwnego pacyfizmu sugeruję.

 

I bez bulwersu, odnoszę się do poglądów, a nie Was osobiście. Nie spinać się :)

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Moim zdaniem niezależnie od przypadku policjant używający przemocy fizycznej w sytuacji gdy podejrzany mu nie zagraża powinien być surowo ukarany''.

 

To jest tak głupie, ze aż lewackie, w stylu brońmy praw przestępców. 

 

Nadinterpretacja i przekręcenie sensu tego cytatu jest tak głupia, że aż lewacka.

 

Oczywiście, że bez spiny. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim zaczniesz nazywać ludzi "naćpaną hołotą" odstaw twardy narkotyk jakim jest alkohol na przynajmniej 10 lat. Mnie, "pro-przestępczy element", legalność nie obchodzi.

Fakty i owszem.

 

Bez spiny polecam zainteresować się tematyką "kryminalizacji zachowań" oraz tym czemu owa kryminalizacja służy.

Edytowane przez wroński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alkohol narkotykiem? Jakoś się od niego nie uzależniłem.

 

''Bez spiny polecam zainteresować się tematyką "kryminalizacji zachowań" oraz tym czemu owa kryminalizacja służy''-może coś szerzej?

 

''Moim zdaniem niezależnie od przypadku policjant używający przemocy fizycznej w sytuacji gdy podejrzany mu nie zagraża powinien być surowo ukarany''.

 

To zdanie powinno być w notesiku każdego muslima, biorącego udział w zamieszkach/gwałciciela/mordercy/porywacza itd. Powiesić to nad miejscem przesłuchań terrorystów.

 

To jest po prostu bezdennie, totalnie durne. Nie rozumiesz? Powiem inaczej-to esencja patrzenia na świat przez różowe okulary, gdy rodziny zamordowanych słyszą takie lewackie herezje-to otwiera im się nóż w kieszeni.

 

Dalej nie rozumiesz-więc do 3 razy sztuka-porwali Ci dziecko, liczą się minuty i sekundy, a sprawca bimba sobie z Ciebie....rozumiesz teraz?

 

Powiem tyle-byłbyś-abstrahując od poglądów gospodarczych-jako Amerykanin dobrym i wiernym wyborcą demokratów....a to nie jest pochwała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przesłuchujący policjant to nie powinien być inteligent, a wzbudzający strach facet. Czemu? Bo w dupokracji nie do każdego dochodzi prośba o uczciwe i pełne zeznania, a JEDYNĄ metodą na chama jest chamstwo.

 

Nie pisałem o wpierdolu ''dla zasady''-a o umiejętnym wydobywaniu zeznań, doświadczony glina pozna, czy ktoś kłamie, może puścić delikwenta wolno, ale jak się okaże, że ten łgał, to powinno się zastosować metody ZOMO.

 

A jak taki policjant przesadzi z perswazją, to zawsze można domniemanego przestępcę wyrzucić z bagażnika koło tamy we włocławku 670184e548c6a.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszła na eksport, takich porwań są rocznie tysiące, media mają tematy zastępcze pod ręką cały czas, jeśli trzeba to biorą jakiś w miare ciekawy przypadek i go tuningują np. rutkowskim, w ciągu 2.5 roku w mojej okolicy porwano 3 osoby w tym chłopaka znaleziona 100km dalej w śmietniku bez narządów, to jest mega rynek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak jak napisałem wcześniej, poczekamy, zobaczymy.

Jak za śledztwo sie bierze Rutkowski to pisałem, że to nic dobrego nie wróży ;) .

I już mamy w miarę istotne informację:

 

"Dziś wieczorem policjanci z wydziału kryminalnego w Poznaniu zatrzymali detektywa Krzysztofa Rutkowskiego" - zarzut "utrudnianie śledztwa". :)

 

https://www.facebook.com/KrzysztofRutkowskiDetektyw/posts/1043697748997554:0

 

oraz

 

https://www.facebook.com/KrzysztofRutkowskiDetektyw/posts/1043713908995938:0

 

Ciekawe, nieprawdaż.

Ot naczelny detektyw III RP zabiera sie za sprawę "zwykłej Kowalskiej" , czyz nie pisałem, że to smierdzące :( .

Poczekajmy dłużej , może coś ciekawszego wypłynie.

Houk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie medialne przypadki, można w ramach ćwiczenia stawiania hipotez i ich weryfikacji, traktować jako swego rodzaju "grę video".

Choć w tym przypadku, mam wrażenie, że prawdy się nie dowiemy, ale za to będzie można porównać zbieżność własnej hipotezy ze ściemą sprzedaną publicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przeczytajcie co pisze Rutkowski:

 

PRZERAŻAJĄCE FAKTY...

Moi ludzie zaczynają badać jedną z wersji, którą być może będziemy musieli brać pod uwagę. Adam Z. może być opętanym satanistą, który mógł wykonać rytualną egzekucję na Ewie!

Oto zdjęcie przedstawiające Adama Z. jako fascynata satanizmu i okultyzmu. Na koszulce ma starogermańskiego kozła ofiarnego, ale to nie wszystko...

Pojawiły się informacje, że może być on fanatykiem fatalizmu i okultyzmu, którego alkohol, narkotyki i homoseksualizm są dopełnieniem. (Internet).

Ludzie, którzy prześwietlają jego internetową historię wskazują na to, że może być na tyle zaznajomiony z historią obrzędów satanistycznych by złożyć Ewę w ofierze tuż przed pełnią księżyca. Jako biblijny Adam za wyrzucenie z Raju..

Wskazują, że 23 i 11 to okultystyczne liczby. 
A sam Adam często w Internecie dopisywał sobie szatańskie liczby 666.

Trzeba natychmiast zbadać osobowość i fascynację zatrzymanego Adama Z. Może być to człowiek chory, opętany satanizmem i w jego umyśle mógł się zrodzić chory plan.

http://www.patriot24.net/rutkowski-adam-z-moze-byc-opetanym…

 

 

 

I faktycznie, na zdjęciach w sieci miał sweterki z kozłem, znak satana pokazywany palcami, adam i ewa - data i godzina (ok. 3.33) zaginięcia. Bardzo ciekawe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przeczytajcie co pisze Rutkowski:

 

PRZERAŻAJĄCE FAKTY... itd,

 

Marek, popełniasz jeden z zasadniczych błędów. TY naprawde myślisz, że Rutkowski to prywatny detektyw któremu zależy na odnalezieniu Ewy.

Podchodzisz zbyt emocjonalnie  - to zrozumiałe. Przeczytaj proszę po raz wtóry moje wpisy, to moze ochłoniesz.

Dlaczego kryminalna go zatrzymała pod zarzutem utrudniania sledztwa ???

Myslisz że PSY to kompletne durnie i nie wiedzą kto to jest Rutkowski ;) .

P.S. Jesli np. poszła na narządy, to moim zdaniem Rutkowski jako agent do wynajęcia ma tak namieszać jak to tylko możliwe.

       No i temat zastepczy mamy - przede wszystkim ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesujący wątek z tym satanizmem.

 

Na tym zdjęciu po prawej przypomina mi Rafała Cieszyńskiego.

 

Coś może być w tym wyglądzie, bo Cieszyńśki grał szatana w "świece wg kiepskich" i jeszcze jakimś innym serialu.

 

:lol:

 

No i sądząc po fotkach był trochę narcystyczny - wysunięta szczęka i wessane policzki z delikatnym dziubkiem

mają dawać złudzenie lepszej struktury twarzy.

Edytowane przez Pogromca_wdów_i_sierot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek, popełniasz jeden z zasadniczych błędów. TY naprawde myślisz, że Rutkowski to prywatny detektyw któremu zależy na odnalezieniu Ewy.

Podchodzisz zbyt emocjonalnie  - to zrozumiałe. Przeczytaj proszę po raz wtóry moje wpisy, to moze ochłoniesz.

Dlaczego kryminalna go zatrzymała pod zarzutem utrudniania sledztwa ???

Myslisz że PSY to kompletne durnie i nie wiedzą kto to jest Rutkowski ;) .

P.S. Jesli np. poszła na narządy, to moim zdaniem Rutkowski jako agent do wynajęcia ma tak namieszać jak to tylko możliwe.

       No i temat zastepczy mamy - przede wszystkim ;)

 

Nie mój drogi, to Ty popełniłeś jeden błąd, który wpłynął na Twoją mylną ocenę sytuacji.

 

"PRZERAŻAJĄCE FAKTY" nie są moim sformułowaniem, a częścią cytatu ze strony Rutkowskiego. I nie, nie emocjonuję się tą sprawą, nie czczę Rutkowskiego itd. Czy widzisz jak jeden błąd wynikający z pośpiechu zmienia sens całego zdarzenia? :)

 

 

Pogromca - no ale chłopak przystojny, nie ma co.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aja robie neonazistowskie kebsy,wpizde nie koszerne bo z karkówą.w dodatku jestem antysyjonistą i kebsy nie sa na czasie bo nie sa halam%-)

59206737815561498924.jpg

w dodatku wczoraj byłem podrywany przez fajna blondyne która świrowała mnie że mam ładne zęby i ładny uśmiech%-)chyba brała lekcje u pua dlatego sie jej nie udało%-)



Wiśniewscy skit byli wilkołakami.teraz satanista robi czary mary i niunia znika.prosze państwa kto bedzie bardziej orginalny.czy satanista dostanie mieszkanie.kto lepsze czy rutowski zgodzi sie wynajac sataniście czesc koscioła lub plebani%-)nate i na inne pytania z odpowiedziami przyjdzie czas%-)

Edytowane przez Pikaczu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.