Skocz do zawartości

Z obserwacji stwierdzam że dziewczyny lubią cipełuszy


bassfreak

Rekomendowane odpowiedzi

@bassfreak Człowiek ma ponad 70 mieśni twarzy, myślisz, że dziewczyny czy niektórzy goście nie są w stanie po ich ruchach rozpoznać po tobie, że jesteś jednym wielkim kłębkiem frustracji? Tym emanujesz tu na forum i zapewne również w real life. To jest odpowiedz na twoje pytanie czemu oni, a nie Ty. 

Kolejną ważną rzeczą jest, że te dziewczyny to zupełnie inne pokolenie, sam nie jestem stary <30, ale dla mnie te dziewczyny to w większości jakieś kosmitki. 

@bassfreak mniej forum, więcej kontaktów z prawdziwymi ludzmi.

Nie wiem gdzie mieszkasz ale jak np w Warszawie to wejdź na https://waw4free.pl/ i w każdy dzień w którym masz wolne od pracy idz na jakiś event/ćwiczenia/pogadanki np w Empiku cokolwiek. Na każdej poznaj conajmniej 1 osobę. W miarę upływu czasu na pewno znajdziesz kilku zajebistych kumpli z podobnymi zajawkami do Cb. Zanim się obejrzysz będziesz miał grono fajnych przyjaciół, a na łóżku obok ciebie fajną laskę i sam będziesz się smiał z tego co tu piszesz. Tym sposobem życie nabierze smaku i koloru.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.08.2020 o 18:59, Caverado napisał:

Niesamowite jak będąc przystojnym można przebierać właściwie we wszystkich dziewczynach.  

Jak wy te studia kończycie, skoro tak oczywiste oczywistości są dla was niesamowite...

No panowie do kurwy nędzy nie bądźmy jebanymi hipokrytami, co jest takiego niesamowitego w tym, że ładna laska woli ładnego chłopca?

Każdy z nas ma ustalony próg atrakcyjności, poniżej którego nie schodzi i nie pierdolcie mi tu tylko że liczy się charakter i dobre serduszko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, marcopolozelmer napisał:

nie pierdolcie mi tu tylko że liczy się charakter

Pomijając deformacje, choroby genetyczne i inne takie?

Przecież wszystko to charakter. Wygląd? Charakter ?. Przecież sam się nie "zadbał", nawet z dobrymi genami. Siedząc w piwnicy, żrąc chipsy i narzekając na życie to nawet CHAD zostałby 30 letnim prawiczkiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za moich szkolnych czasów, z tym że to było wtedy jak ludzie jeszcze kamieniami w dinozaury rzucali, istniał podział na ładnych/ładne i całą resztę.

Ci ładni przeważnie pochodzili z bogatych domów, gdzie tata był taksówkarzem albo prywaciarzem, a mama ważną panią kierownik w jakimś urzędzie,

a tą całą resztą stanowili wszyscy pozostali, z mniej zamożnych rodzin i o mniej szlacheckich rysach, zdradzających pochodzenie z niższych warstw społecznych. 

Najbardziej dojrzali i męscy z wyglądu chłopcy, pochodzili przeważnie z okolicznych wioch lub patologicznych rodzin z tak zwanego marginesu,

stanowili wysokie zagrożenie podczas gier zespołowych, sportów siłowych czy szkolnych bójek, ale już żadnej konkurencji w podbijaniu do ładnych dziewcząt. 

Te gustowały zawsze w synkach bogatych tatusiów, a ci z kolei albo byli ładni po genach (ładni rodzice) albo doinwestowani przez starych w image i look,

albo było powszechnie wiadomo, że są nadziani z domu, czym roztaczali aurę zajebistości i mieli łatwiej nawet z wyglądem kuny skrzyżowanej z borsukiem.

 

Nie wiem czy coś się zmieniło do czasów obecnych, ale prowadzając młodego najpierw do przedszkola czy później do szkoły, gdzieś tam coś mi zawsze mówiło,

który dzieciak w grupie czy klasie ma starych z tej tak zwanej wyższej półki, bo te dzieci inaczej się zachowują, inaczej reagują na rówieśników, mają inną aurę

czy nie wiem jak to kurwa nazwać, ale wiem że skoro ja to wychwytuję będąc starym dziadem, to tym bardziej młode dziewczęta będą na to wyczulone.

Zresztą wystarczy wejść na fejsbuka i przejrzeć starych znajomych ze szkoły kto się z kim związał, to tylko potwierdza regułę, że te wszystkie placki i pizdusie 

pożenili się z topowymi w tamtych czasach pannami, które wyczuły hajs i od razu zabombelkowały kawalera, żeby jakiejś innej szmacie taki kąsek się nie trafił.

Za to ci co paliłem z nimi fajki za budą i razem rozstawialiśmy po kątach tych wszystkich przychlastów, to dzisiaj w większości skończone dziady po rozwodach,

albo wyrokowcy, albo pijaki, albo przyklepani dawno szpadlem na komunalnym cmentarzu, bo jakieś wrzody, rak czy inne chujstwo od życia w ciągłym stresie.

 

Gdzieś to wszystko się zazębia i układa już za młodu, że jednym z laskami będzie szło łatwo, a inni będą musieli się nakombinować.

Przede wszystkim hajsy muszą być ogarnięte, bo z tym się wiąże wszystko inne. Jak już choćby tylko rokujesz na łatwe wygodne życie, to laski same do ciebie lgną

i możesz sobie wtedy wyglądać nawet jak ostatnia pizda. Modny ciuch, ajfon za pięć klocka, wypchani sianem starzy i nic więcej nie musisz już robić.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bassfreak nie odbieraj tego jako osobisty atak, nic do Ciebie nie mam, ale praktycznie od początku, większość tematów założonych przez Ciebie, to jest wycie wilka do księżyca, dlaczego jest tak chujowo i tym podobne. Niemalże na jedno kopyto. Wybierz się do dobrego psychoterapeuty. Do najlepszego specjalisty jaki jest w okolicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cipeuszy, żeby tylko pobawić się, nie ulega wątpliwości, ze wiele kobiet woli prostych facetów. Potem strzeli sobie dzieciaka z takim przeciętniakiem, potem kłótnie wrzaski, wypominania, bo siostra ma męża, który właśnie kupił sobie nowego Passata, mieszkanie, a na wczasy jadą sobie do Tajlandii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.