Skocz do zawartości

Witam


Rafelson

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim. Mój wiek - 32 lata, a trafiłem tutaj z Samczego Runa. Od dawna interesuje się wieloma rzeczami, w tym m. in. psychologią i od dawna też często zadawałem i zadaje sobie pytania dlaczego ludzie zachowują się tak a nie inaczej oraz jakie są ich prawdziwe, a nie te pozorne, motywy ich postępowania. Jedną z dziedzin, która szczególnie mnie ciekawi, są oczywiście relację męsko-damskie oraz sama psychologia kobiety. Jakieś 3 lata temu, w trakcie kolejnych  poszukiwań na nurtujące mnie zagadnienie związane z kobietami, natrafiłem na felieton Marka na forum Men’s Health. Zaintrygowany tym co napisał tam tajemniczy „samiec”, klikałem dalej, aż natrafiłem właśnie na Samcze Runo, gdzie ujrzałem całą masę jego ciekawych felietonów. Po tym przyszedł czas na trzy książki Marka, które pozwoliły mi uświadomić mi sobie jeszcze dobitniej w ile bajek, kłamstw, manipulacji i półprawd człowiek wierzył niepotrzebnie całymi latami, a także pozwoliły poukładać pewne brakujące elementy w całej tej psychologiczno-socjologiczno-antropologicznej układance. Niektóre rzeczy znałem już z innych źródeł, niektóre tylko częściowo, a była też część dla mnie całkiem nowa, która momentami wręcz w pewien sposób szokowała, ale tak właśnie jest kiedy w końcu powoli otwierają się oczy, a prawda razi w nie niczym słońce w samo południe na pustyni.  Po książkach Marka, poza śledzeniem na bieżąco jego nowych felietonów, zacząłem obserwować, a potem przeglądać niniejsze forum i już po krótkim czasie byłem pozytywnie zaskoczony ogólnie wysokim poziomem oraz tym jakie budujące miejsce udało się Wam tutaj stworzyć, za co gratuluje wszystkim, którzy mieli i mają w tym udział.
Jako że moim głównym celem jest znalezienie swojego miejsce na ziemi i ostateczne poznanie najlepszej wersji samego siebie, dlatego właśnie duże ilości prawdy demaskującej to co nam „autorytety” wpajały od urodzenia, są do tego bardzo potrzebne i tutaj Marek, oraz to co tworzycie tutaj na forum, odwala kawał świetnej roboty.
Ogólnie czuję, że jeszcze długa droga przede mną, a prawdziwa walka o lepsze jutro i samego siebie dopiero się rozpoczyna, ale wiem również, że o co jak o co, ale o to na pewno warto.

 

W każdym razie – witam i pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Edytowane przez Brzytwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.