Skocz do zawartości

Podsłuchiwanie i podniecenie


flopez

Rekomendowane odpowiedzi

Piszę drugi raz podobny temat, ponieważ będzie o czymś innym. 

Dużo dzisiaj myślałem o tej sytuacji i przyznałem przed sobą, że mnie to podniecało jak oni byli przy tych drzwiach i wszystko słyszeli. Jak moja dziewczyna jęczy, jak się obijam o nią i te wszystkie sprawy. 

Przyznam się szczerze, że kilka razy podczas tej akcji musiałem powstrzymywać się przez wytryskiem przedwczesnym bo mnie to nakręciło. Po orgazmie mojej dziewczyny z czystą premedytacją powiedziałem do niej: klęknij, żebym mógł spuścić Ci się na twarz. Takim tonem głosu, żeby oni to usłyszeli. Dawno nie miałem tak silnego i intensywnego orgazmu. 

Czy to, że podnieciła mnie 'widownia' znaczy, że mam nierówno pod kopułą? :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@flopez

Żartowałem sobie. 

 

Nie mamy wpływu na to co nas podnieca i mogą to być przeróżne rzeczy, od niewinnych po takie, które doprowadzają do tragedii.

 

Nie ma sensu oceniać tego, na co nie masz wpływu.

 

Wplyw masz na to, co zrobisz z tym bodźcem. Jak pogodzisz to atawistyczne, instynktowne  odczucie ze swoją cywilizowaną częścią.

Edytowane przez Yolo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Egregor Zeta napisał:

Mnie na samo wyobrażenie tej historii w głowie podnosi się pałka...

No ja czułem mega duże podniecenie. A co lepsze to moja laska też, wprawdzie jej o to nie pytałem, ale jak już wiedziała, że mamy 'gości' to stała się bardzo, bardzo mokra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, flopez napisał:

No ja czułem mega duże podniecenie. A co lepsze to moja laska też, wprawdzie jej o to nie pytałem, ale jak już wiedziała, że mamy 'gości' to stała się bardzo, bardzo mokra. 

Łamanie tabu. Ryzyko mocno podkręca nastrój. To co w łóżku jest meh, na ławce w parku może doprowadzić do wrzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, flopez napisał:

Czy to, że podnieciła mnie 'widownia' znaczy, że mam nierówno pod kopułą?

Jakby to Tyler z Fight Clubu powiedział: "jesteś krok bliżej dna" :P 

 

a na poważnie, to życie zaserwowało Ci shittesta, miałeś dwa konkretne wyjścia:

1) potraktować to jako przeszkodę w byciu tu i teraz z kobietą (efekt: wstyd, zdenerwowanie bo ktoś podsłuchuje) - zmierzyć się z tym (spróbować to ignorować lub nie dopuścić, aby przełożyło się to negatywnie) lub okazać dominację i zjechać podsłuchiwaczy

lub

2) potraktować to jako element napędzający (pozyskiwanie atencji, odpowiedź na atawistyczną potrzebę bycia "lepszym/dominującym")

 

Wybrałeś i tak całkiem nieźle, bo gdyby sytuacja wpłynęła na Ciebie negatywnie (poczułbyś się na tyle niekomfortowo, aby przerwać) - to gdzieś tam mógłby powstać uraz, powód do lęków w przyszłości. Albo obniżenie swojego statusu w oczach kobiety (że przejąłbyś się takimi rzeczami, one to wyczuwają).

 

Jeśli wybrana opcja nie zaburzy Ci przyszłych igraszek to spoko, shittest zdany ale otrzymałeś do swojego mindsetowego inwentarza rzecz, która będzie miała na Ciebie wpływ (możesz pójść w stronę coraz to mocniejszych bodźców, a wtedy różnie bywa...).

7 godzin temu, flopez napisał:

No ja czułem mega duże podniecenie. A co lepsze to moja laska też, wprawdzie jej o to nie pytałem, ale jak już wiedziała, że mamy 'gości' to stała się bardzo, bardzo mokra. 

Gadzi mózg. Równie dobrze mogła stać się mokra, bo wiedziała, że się tym nie przejmujesz (w sensie - nie widać tego po Tobie). Tryb samca alfa - to i jej się udzieliło :)

 

Gdyby popatrzeć na to jak na grę, to byłeś na jakimś levelu i go przeszedłeś. Teraz jesteś na kolejnym i tu zagwozdką nie jest lęk, czy będzie to problem, lecz to jak bardzo będziesz potrafił opanować "nagrodę" jaką dostałeś przechodząc na ten level.

 

Edytowane przez lync
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lync napisał:

Jeśli wybrana opcja nie zaburzy Ci przyszłych igraszek to spoko, shittest zdany ale otrzymałeś do swojego mindsetowego inwentarza rzecz, która będzie miała na Ciebie wpływ (możesz pójść w stronę coraz to mocniejszych bodźców, a wtedy różnie bywa...).

 

Gadzi mózg. Równie dobrze mogła stać się mokra, bo wiedziała, że się tym nie przejmujesz (w sensie - nie widać tego po Tobie). Tryb samca alfa - to i jej się udzieliło :)

 

Co masz na myśli pisząc "zaburzy"? 

 

Odnośnie jej podniecenia zapytałem ją wczoraj o tą akcję i powiedziała mi wprost, że podnieciła ją ta sytuacja. Wytłumaczyła to w taki sposób, że zawsze jedną z jej fantazji było to, żeby ktoś ją podglądał w czasie seksu, a to było coś podobnego. Więcej dodała, że była do tego stopnia nakręcona, że po swoim orgazmie miała ochotę zabrać mnie pod te drzwi, żebym się o nie oparł, i tam chciała mi dokończyć robiąc loda. Bylibyśmy od nich pewnie ok metra, ale dalej z bezpieczna barierą drzwi. 

Coś czuję, że będziemy częściej do hoteli chodzić :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, flopez napisał:

Co masz na myśli pisząc "zaburzy"? 

 

Odnośnie jej podniecenia zapytałem ją wczoraj o tą akcję i powiedziała mi wprost, że podnieciła ją ta sytuacja. Wytłumaczyła to w taki sposób, że zawsze jedną z jej fantazji było to, żeby ktoś ją podglądał w czasie seksu, a to było coś podobnego. Więcej dodała, że była do tego stopnia nakręcona, że po swoim orgazmie miała ochotę zabrać mnie pod te drzwi, żebym się o nie oparł, i tam chciała mi dokończyć robiąc loda. Bylibyśmy od nich pewnie ok metra, ale dalej z bezpieczna barierą drzwi. 

Coś czuję, że będziemy częściej do hoteli chodzić :D 

Myślę, że zaserwowała Ci łagodną stronę dlaczego była podniecona :) Jak to kobieta potrzebuje atencji. Swoimi jękami i zachowaniem przyciągnęła te zainteresowanie. Myślę, że w jej fantazji - każda z nich wszedł do tego pokoju i ją zerżnął, dlatego jej cipka była na to gotowa większą ilością soku. Jest duża szansa, że w jej myślach i głowie to oni ją ruchali, a Twój penis był narzędziem. Dowodem jest lodzik przy drzwiach - im bliżej ich, tym fantazja bardziej realna bo jeszcze bardziej ich by to podniecało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.