Skocz do zawartości

Wykształcone kobiety


romi99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakładam taki temat gdyż zauważyłem na social mediach bardzo niedobre znaki na przyszłość. Ten tytuł powinienem dać w cudzysłowiu. Patrząc na facebooka widzę teraz całę masę kobiet które mają w zdjęciu głównym albo piekło kobiet irównocześnie na innych zdjęciach trzaskowski. Jakie wartości mają te kobiety młode jakieś wymyślne lgbt, które jest sponsorowane przez różne władze aby upodlić katolików i narzucić prawa mniejszości większości. Te lewactwo asz się szerzy. Przeraża mnie to. 

  • Like 5
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbyś, żeby twoja, żona dziewczyna, po badaniach prenatalnych wyszło, ze dziecko będzie mocno zdeformowane, z ciężkimi wadami ciała, bez mózgu i twoja kobieta będzie musiała urodzić, jak się sprzeciwi to ma urodzić i koniec, słyszę taki argument, ze może oddać po tym jak urodzi, to pomyśl sobie o społeczeństwu tam gdzie mieszka, czy nie zostanie zaszczuta, nikt nie będzie się z was śmiał, ze małego potworka cyklopa twoja kobieta urodziła. Czy nie pójdzie wam na psyche, ze oddaliście dziecko na wychowanie, albo, ze umrze po porodzie, albo po kilku latach, pooglądaj sobie zdjęcia zdeformowanych płodów, które przyszły na świat. Nikomu czegoś takiego nie życzę

 

 

Kolejna rzecz, jak wygląda sprawa badań prenatalnych, gdzie wychodzą fakty, że zabijane są zdrowe dzieci, a miały być chore. Tak samo sprawa środków antykoncepcyjnych, czy powodują uszkodzenia DNA, przyszłego płodu. I czy nasi kochani Niemieccy bracia prócz braku spłaty reparacji wojennych, sprzedawania żarcia 2 kategorii, nie oddania wszystkich zrabowanych dzieł sztuki w czasie II wojny światowej. Nie sprzedają Polsce, polskim kobietom środków antykoncepcyjnych 2 kategorii.

Godzinę temu, romi99 napisał:

całę masę kobiet które mają w zdjęciu głównym albo piekło kobiet

 

Godzinę temu, romi99 napisał:

na innych zdjęciach trzaskowski.

8 lat gnojenia Polski i polaków przez PO PSL widać jednak mało, prawda jest taka, ze wielu ludzi nie jest task głupich jak się wydaje, są jeszcze głupsi.

  • Like 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, romi99 napisał:

Jakie wartości mają te kobiety młode jakieś wymyślne lgbt, które jest sponsorowane przez różne władze aby upodlić katolików

Proszę zapoznać się z raportem:

 

https://www.mamaitata.org.pl/gfx-upload/Organizacje_LGBT_w_Polsce_01102019_do_druku.pdf

 

 

Oraz z tym:

https://stronazycia.pl/homoseksualizm-a-pedofilia-zobacz-rzetelne-informacje/

 

Oraz kupić sobie, wypożyczyć ta książkę i wszystkim co tam jest napisane wraz z bibliografią:

https://multibook.pl/pl/p/Dariusz-Rozwadowski-Marksizm-kulturowy.-50-lat-walki-z-cywilizacja-Zachodu/9484

 

Wypowiedzią Kaji Godek oraz wszystkimi artykułami na temat środowisk lgbt , które są zawarte na https://stronazycia.pl/

i zawartymi tam artykułami na temat tych środowisk wraz z bibliografią.

 

 

I ten artykuł jaka jest różnica miedzy ludźmi LGBT a organizacjami, ideologią LGBT w skrócie:

 

https://www.pch24.pl/8-roznic-miedzy-homoseksualistami-a-ideologia-lgbt,74381,i.html

 

1 godzinę temu, Januszek852 napisał:

A ja myślałem, że to portal dla samców - o samczych sprawach... a tu jakieś teorie spiskowe widzę.

Polecam artykuły, które udostępniłem.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Boromir napisał:

Chciałbyś, żeby twoja, żona dziewczyna, po badaniach prenatalnych wyszło, ze dziecko będzie mocno zdeformowane, z ciężkimi wadami ciała, bez mózgu i twoja kobieta będzie musiała urodzić, jak się sprzeciwi to ma urodzić i koniec, słyszę taki argument, ze może oddać po tym jak urodzi, to pomyśl sobie o społeczeństwu tam gdzie mieszka, czy nie zostanie zaszczuta, nikt nie będzie się z was śmiał, ze małego potworka cyklopa twoja kobieta urodziła. Czy nie pójdzie wam na psyche, ze oddaliście dziecko na wychowanie, albo, ze umrze po porodzie, albo po kilku latach, pooglądaj sobie zdjęcia zdeformowanych płodów, które przyszły na świat. Nikomu czegoś takiego nie życzę

 

 

Kolejna rzecz, jak wygląda sprawa badań prenatalnych, gdzie wychodzą fakty, że zabijane są zdrowe dzieci, a miały być chore. Tak samo sprawa środków antykoncepcyjnych, czy powodują uszkodzenia DNA, przyszłego płodu. I czy nasi kochani Niemieccy bracia prócz braku spłaty reparacji wojennych, sprzedawania żarcia 2 kategorii, nie oddania wszystkich zrabowanych dzieł sztuki w czasie II wojny światowej. Nie sprzedają Polsce, polskim kobietom środków antykoncepcyjnych 2 kategorii.

 

8 lat gnojenia Polski i polaków przez PO PSL widać jednak mało, prawda jest taka, ze wielu ludzi nie jest task głupich jak się wydaje, są jeszcze głupsi.

Źle mnie zrozumiałeś bardziej mi chodzi o to kobiety są bardzo lewicowe teraz nie miało to dotyczyć aborcji. Ja to się bym bardziej bal na naszym miejscu bykowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, romi99 napisał:

Źle mnie zrozumiałeś bardziej mi chodzi o to kobiety są bardzo lewicowe teraz nie miało to dotyczyć aborcji. Ja to się bym bardziej bal na naszym miejscu bykowego

To trzeba im to wybić z głowy argumentami, jak gdzieś wykłócasz się w internecie, to zacznij punktować ich błędny tok myślenia merytorycznie. Dla mnie bykowe przy obecnych zarobkach, podatkach, nierównym prawie pomiędzy kobieta a mężczyzną np. w prawie rozwodowym, emerytalnym to jest jakiś chory żart, chcą, żeby więcej dzieci rodziło się, niech wprowadzą ustawę wilczka, oraz to co proponował poseł Wójcikowski.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Boromir Moim zdaniem akurat  Godek ma rację w sprawie związku pedofilii z homoseksualistami. Połowa pedofili gwałci dziecko tej samej płci,. co oznacza, że połowa pedofili to homoseksualiści. Więc o co lgbt ma ból dupy skoro to jawne fakty, że pedofilia  często ma tło homoseksualne.

Edytowane przez fikakowo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego że te całe ruchy LPG i ch*j co jeszcze nie reprezentują praw mniejszości.

Oni są tylko od tego by dzielić społeczeństwo i robić szkodę tym mniejszością. 

Znam gościa który jest Gejem i sam twierdzi że te dziwadła z marszy LPG powinno się zanykać w psychuszce bo oni robią więcej szkody gejom.

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, romi99 napisał:

gdyż zauważyłem na social mediach

 

13 godzin temu, romi99 napisał:

Przeraża mnie to. 

Przeraża mnie to, że ktoś ma kąto na socjalnych mediach. Nigdy nie miałem, nigdy nie założę.

 

W tych mediach to tylko kaja godek, trzask, lpg i inne zboczenia. Sodoma i Gomora. Zamiast pójść na mszę świętą i się wyspowiadać. Bezbożniki. ?

 

I mówimy cudzysłowie.

 

@Boromir, wyluzuj. Po co się unosisz? Złość piękności szkodzi. Tego świata nie zbawisz. Bykowego też nie chcę, jam kawaler bezdzietny. ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość kobiet na studiach to dziennikarstwo, marketing, socjologia, polonistyka, generalnie lanie wody wykładowcy, który udaje że pracuje i robi ważne rzeczy i po drugiej stronie studencie, którzy też udają że robią coś wartościowego. Niestety tacy ludzie wchodzą na rynek pracy nie mając nic do zaoferowania i są najbardziej podatni na takie ruchy, nasiąkają nimi jak gąbka, bo widzą że za tymi QWERTY idą pieniądze, dofinansowania, programy itd.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, spacemarine napisał:

ziennikarstwo, marketing, socjologia, polonistyka

Po co iść na takie studia, bez sensu. szkoda czasu i pieniędzy, nie dodałeś kulturoznwstwa albo administracji.

Edytowane przez Boromir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba w sumie to nikogo nie powinno dziwić. Przecież to forum w sumie jest o tym, jaka obecnie jest większość młodych kobiet, więc się nie dziwmy, że takie akcje odwalają stare i młode feministki. Raczej czegoś dobrego ciężko się po nich spodziewać. 

 

Teraz się znowu Igi Świątek uczepiły, że przyjęła odznaczenie od prezydenta. One są jak mały piesek, który ciągnie za nogawkę. Ale wystarczy je kopnąć, a uciekną daleko. Po prostu mają na to przyzwolenie, na swoje rozbestwienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem? Przynajmniej potrafią powalczyć o swoje. Nawet, jeśli "swoje" wydaje nam się głupie. Albo obiektywnie jest głupie i szkodliwe.

 

Bezdzietni samcy pokornie płacą na 500+ z podatków i jakoś nie protestowali przeciwko rozdawnictwu, chociaż dotyka to bezpośredniego każdego jako "ukryte bykowe".

 

Ps. w dyskusje polityczne nie wchodzę, bo to i tak nie ma sensu - i tak nikt nikogo w ten sposób nie przekona. Jestem jednak w 100% przeciwko pisowi i uważam całą tę grupę za najgorsze co mogło spotkać nasz kraj (gospodarczo, oczywiście, reszty nie tykam), więc podejrzewam, że z częścią kolegów w temacie i tak bym się nie dogadał. ;)

Edytowane przez Januszek852
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.10.2020 o 22:41, Boromir napisał:

Co się dziwisz. Lewicowość to stan umysłu, gdzie świat faktów nie ma najmniejszego znaczenia.

Chłopie porzuć więc kulturę zachodnioeuropejską przestań słuchać muzyki rockowej , hip-hopu, oglądać Monthy Pytona, czytać literaturę iberoamerykańską, oglądać filmy z Hollywood, filmy niezależne z Sundance - to wszystko i jeszcze milion innych to rezultat rewolucji kulturowej marca 1968 która za cel nie wzięła sobie "zniszczenia cywilizacji zachodniej " bo tą zniszczyły obie wojny światowe, tylko obnażenia hipokryzji społeczeństwa i OCZEKIWAŃ młodych ludzi.
Polska nie załapała się w 1968 na rewolucję kulturową a do dzisiaj za "lewadztwo" uważa się Tomasza Lisa i Pawła Wrońskiego. No to młodzi nam teraz pokażą lewactwo i nawet gdyby przyszło 1000 Bąkiewiczów i każdy ubrałby się w zbroje księdza Kordeckiego a z drugiej strony 1000 Grzeńków Braunów i Krzysztofów Karoniów,  pewnych rzeczy się już nie zatrzyma.
Kultura konserwatywna ( cokolwiek to znaczy ) poza lamentem za "starymi dobrymi czasami" ( hmm ciekawe jakimi czy w Polsce chodzi o  "kulturę dworków szlacheckich" na które zapierdalały tabuny chłopstwa? ) nie ma do zaprezentowania nic - albo NIC w stylu importu węgierskiego nazi zespołu Hungarica, Jerzego Kaliny i jego śmiesznego papieża oraz filmu Smoleńsk.
Jest trochę dobrej publicystyki i myśli w Polsce prezentowanej przez Teologię Polityczną czy Kronosa ale wybacz nie widzę jakoś spotkania profesora Piotra Nowaka z tegoż Kronosa z  Robertem Bąkiewiczem o symbolice muzyki Gustawa Mahlera czy czymkolwiek innym. Takiego wiesz, programu  prezentowanego w konwencji programu "Jaka to melodia" w publicznej TVP
Powtórzę -ci którzy protestowali wczoraj to efekt wychowania Giertycha i wszystkich ministrów edukacji, przymusowej religii w szkołach, katolickiej indoktrynacji i podlewanej grubym sosem (w ostatnim roku było to 450 mln PLN) działalności IPN.
Kościół miał ćwierć wieku aby uformować pokolenia - widać wczoraj kogo musiał prosić o pomoc w dialogu. 
To nie jest wina żadnego marksizmu kulturowego i tego, że umarło ostatnie pokolenie które formowało młodych czyli nasi dziadkowie urodzeni przed wojną albo czegokolwiek innego co barwie opisuje w swoim tomiszcze Karoń.  
Ludzie mają totalny wkurw na kościół, podobny do tego w 68 kiedy Baader z dwiema stukniętymi laskami, podpalał supermarkety we Frankfurcie i na koniec zajebał jakiegoś prezesa korpo. U nas też tak będzie - miesiąc temu pomniki z flagami które "obrazały uczucia" są juz niczym przy tym co było wczoraj. Taka to eskalacja.

Edytowane przez Personal Best
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Personal Best napisał:

Ludzie mają totalny wkurw na kościół, podobny do tego w 68 kiedy Baader z dwiema stukniętymi laskami, podpalał supermarkety we Frankfurcie i na koniec zajebał jakiegoś prezesa korpo. U nas też tak będzie - miesiąc temu pomniki z flagami które "obrazały uczucia" są juz niczym przy tym co było wczoraj. Taka to eskalacja.

A co im niby ten kościół zrobił złego? Może one po prostu dawno chłopa nie miały - cytując klasyka? ;) Skończy się dobrobyt od mamusi i tatusia, to zapomną o protestach, a wskoczą na traktory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Anonim84 napisał:

A co im niby ten kościół zrobił złego? Może one po prostu dawno chłopa nie miały - cytując klasyka? ;) Skończy się dobrobyt od mamusi i tatusia, to zapomną o protestach, a wskoczą na traktory.

Jeśli nie masz czasu na studiowanie historii to obejrzyj sobie film Sekielskich albo posłuchaj wywiadu Kraśki z Dziwiszem. Włącz też "Rozmowy niedokończone" i posłuchaj ich kilka godzin w towarzystwie swojej umierającej babci - tak to wielka pociecha dla starych schorowanych ludzi - słuchać historii masonów Ryszarda Nowaka albo antymarksisty Guza.
Resztę Twojego wpisu zostawię bez komentarza. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Personal Best napisał:

Jeśli nie masz czasu na studiowanie historii to obejrzyj sobie film Sekielskich albo posłuchaj wywiadu Kraśki z Dziwiszem. Włącz też "Rozmowy niedokończone" i posłuchaj ich kilka godzin w towarzystwie swojej umierającej babci - tak to wielka pociecha dla starych schorowanych ludzi - słuchać historii masonów Ryszarda Nowaka albo antymarksisty Guza.
Resztę Twojego wpisu zostawię bez komentarza. 

Moja babcia ma się świetnie, dziękuję.

 

A Ty nie zdołałeś uciec przed księdzem w dzieciństwie, czy jaki jest powód tej nienawiści do kościoła? Bo podejrzewam, że u tych młodych dziewczyn z kolorowymi włosami to po prostu moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy owak, koledzy -  "lewactwo" to słowo-wydmuszka. Znaczy mniej więcej tyle, co "żydomason" - nic. Pod "lewactwo" podpinana jest już taka masa ruchów i filozofii, że konia z rzędem temu, kto się w tym łapie.

 

Natomiast to, co łapie się pod klasyczne ruchy lewicowe - na przykład typowe dla pis silne państwo i rozbudowany socjal - z jakiegoś tajemniczego powodu nie budzi żadnych kontrowersji wśród antyfanów mitycznego "lewactwa". Hm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 26.10.2020 o 10:20, Personal Best napisał:

na które zapierdalały tabuny chłopstwa?

W dniu 26.10.2020 o 10:20, Personal Best napisał:

Chłopie porzuć więc kulturę zachodnioeuropejską

Jest zasadnicza różnica między kulturą Europejską a Unijną, zobacz, jakie wartości miała Europa, a jakie UE, to jest przepaść.

 

Na zachodzie też zapierdalały

W dniu 26.10.2020 o 10:20, Personal Best napisał:

filmu

i co ?

Tematów na film jest całą masa, tylko brak hajsu, co robi TVP PiS , kupuje tureckie seriale i depsacito z plejbeku, wiedząc, ze z podatków bierze 2 miliardy złotych.

W dniu 26.10.2020 o 10:20, Personal Best napisał:

marksizmu kulturowego

Poczytaj ksiąkę Rozwadowskiego Marksizm Kulturowy, a jeśli tobie to nie pasuje bibliografię.

 

W dniu 26.10.2020 o 10:20, Personal Best napisał:

kościół, podobny do tego w 68

A jak mają nie być o Pedofilii w kosciel umyka fakt, ze wielu homoseksualistów to geje.

 

https://stronazycia.pl/homoseksualizm-a-pedofilia-zobacz-rzetelne-informacje/

 

Polecam raport Prof. Ragnarusa, który jest dostępny w bibliografii, kolejna rzecz pedofilia dotykała, tylko 1, góra 3 % księży podczas , gdy w w związkach homoseksualnych, jeśli chodzi o gejów nawet co 4 relacji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Papież Benedykt w 2005 chciał zrobić z tym porządek, był potwornie atakowany przez środowiska lewicy.

 

Kolejna rzecz, wielu księży to zwykli karierowicze, którzy pławią się w luksusach, a zwykłego Janusza nawet nie stać, żeby kupić najtańszy samochód z salonu , nowy, czy pojechać z cała rodziną do Chorwacji na wakacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/6/2020 at 5:56 PM, Boromir said:

Polecam raport Prof. Ragnarusa, który jest dostępny w bibliografii, kolejna rzecz pedofilia dotykała, tylko 1, góra 3 % księży podczas , gdy w w związkach homoseksualnych, jeśli chodzi o gejów nawet co 4 relacji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Powaga? Bo w USA jest wiele diecezji gdzie za pedofilie skazano 50% katolickiego kleru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.