Skocz do zawartości

Lek na covid istnieje już od dawna, amantadyna


Leniwiec

Rekomendowane odpowiedzi

Polski lekarz wyleczył już 100 osób. Ale eksperci są sceptyczni, chcą osądzić lekarza za przekroczenie uprawnień lekarskich !!! Bo lek nie ma badań naukowych. Śmierdząca sprawa, chyba komuś nie zależy na wyzdrowieniu ludzi. Amantadyna stosowana już od dawna w leczeniu grypy oraz parkinsona.

Reportaż w TVN:

 

https://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/amantadyna-cudowny-lek-na-koronawirusa,330510.html

Edytowane przez Leniwiec
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Leniwiec zmienił(a) tytuł na Lek na covid istnieje już od dawna, amantadyna

Wirus powsał w warunkach labolaoryjnych a więc został on zaprojektowany.

 

Gdy produkuje się wirusa pracuje się też nad serum czyli anyciałami.

 

Idąc tą logiką szczepionka jest od czasu powstania wirusa ale nie dla stłamszonego plabsu który ma sie troche przeżedzic i żyć w strachu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, smerf napisał:

Wirus powsał w warunkach labolaoryjnych a więc został on zaprojektowany.

 

Dowody?

Coś kiepsko im wyszedł ten wirus, ostatnio słyszałem, że wykosił ok 800 osób od początku pandemii. Dziennie w Polsce umiera ponad 1000. Do tego wykrywanie wirusa testem PCR to jak rzut monetą. Super broń biologiczna.

 

1 godzinę temu, EMKEJ napisał:

A są jakieś badania naukowe skuteczności tego "leku"?

Na razie ciężko o dowód czy ktoś jest chory na koronę. Co test to inny wynik, przykładów jest dużo.

 

 

Najbardziej zatrważający jest fakt, że zwyczajnie przyjmuje się jeden słuszny sposób leczenia. Już mniejsza o to na co Ci ludzie chorują, ważne że dana forma terapii im pomaga. Kogo się próbuje zrobić z lekarzy? Ludzi niosących pomoc, czy roboty wykonujące nawet bezsensowne procedury?

Edytowane przez Imiennik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Imiennik said:

Dowody?

 

To że źródło wirusa było jakiś kilometr od Instytutu wirusologii w Wuhan które było finansowane zarówno przez UE jak i przez USA to przypadek :D

 

5 hours ago, Imiennik said:

Coś kiepsko im wyszedł ten wirus

 

Wyszedł na tyle dobrze żeby nie wykosić 20% populacji, ale żeby wystarczył na zasianie strachu i reset gospodarek zachodnich. 

 

5 hours ago, Imiennik said:

Na razie ciężko o dowód czy ktoś jest chory na koronę. Co test to inny wynik, przykładów jest dużo.

 

Utrata węchu, i smaku. @Turop opisywał jak to wygląda. Testy są do bani to fakt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, smerf napisał:

Wirus powsał w warunkach labolaoryjnych a więc został on zaprojektowany.

 

 

Osobiście nie kupuje teorii, że wirus został stworzony sztucznie. Czy inne wirusy też zostały stworzone sztucznie ? Przecież SARS COV 1 miał śmiertelność 30%, a ten ma 0,2% i to ma być broń biologiczna? Przecież bakterie, wirusy istnieją z nami od początku istnienia.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Panowie jak wy sobie wyobrażacie ,że jakakolwiek tabletka wyleczy cokolwiek, przecież nie jej brak był/jest powodem symptomów co by nie powiedzieć tego znienawidzonego terminu "choroby" (w angielskim jest lepsze określenie dis-ease, brak harmonii).

Ciało potrzebuje minerałów, witamin, naturalnego jedzenia ,a nie chemicznych substancji. Jeśli jest zatrute, organizm uruchomi postawy obronne w postaci przeziębienia, grypy czy wirusów aby się toksyn pozbyć.
Nie ma w tym wielkiej filozofii ale dorobiono do tego cały system "publicznej- martwej" służby.

Edytowane przez TruthInPlainSight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Trevor napisał:

To że źródło wirusa było jakiś kilometr od Instytutu wirusologii w Wuhan

Nawet go nie wyizolowano to raz, a dwa koronawirus odkryto już bardzo dawno. Żadna nowość

6 godzin temu, Trevor napisał:

Wyszedł na tyle dobrze żeby nie wykosić 20% populacji, ale żeby wystarczył na zasianie strachu i reset gospodarek zachodnich. 

Ale to wina wirusa czy działań rządów i propagandy? Serio uważasz, że jakiekolwiek wirus jest tu potrzebny? Ile zamknięto biedronek, lidlów, żabek? 

Jeśli coś nas wykasza, to jest to utrudniony dostęp do służby zdrowia i błędne procedury, karetki wożą pacjentów ze szpitala do szpitala, nie jedna osoba wykończyła się przez teleporady zamiast zostać przyjętą na SOR, respiratory dobijają chorych.

6 godzin temu, Trevor napisał:

Utrata węchu, i smaku.

Ja praktycznie co roku tracę węch i smak przy grubszej infekcji, w tym roku także. Rzeczywiście specyficzny objaw. Oczywiście, miałem kontakt z bliskimi, wszyscy zdrowi. Nie raz będąc zdrowym zajmowałem się chorymi, też się nie zaraziłem. Jak to jest? Ja mam swoje regularne pory roku na odchorowanie, bliższy jestem teorii o oczyszczaniu organizmu niż zarażaniu się drogą kropelkową.

6 godzin temu, Leniwiec napisał:

Osobiście nie kupuje teorii, że wirus został stworzony sztucznie.

To jest bardzo wygodna teoria do straszenia. Coś na miarę obcej formy życia z kosmosu. 

 

Stworzyli coś co nie jest wyizolowane i nie idzie tego wykryć na 100%, hmmm.

4 godziny temu, TruthInPlainSight napisał:

Ciało potrzebuje minerałów, witamin, naturalnego jedzenia ,a nie chemicznych substancji. Jeśli jest zatrute, organizm uruchomi postawy obronne w postaci przeziębienia, grypy czy wirusów aby się toksyn pozbyć.

Też się ku temu skłaniam. Bardzo fajny artykuł:

https://portal.bioslone.pl/istota-chorob-infekcyjnych/grypa-choroba-prozdrowotna

 

Ale jak fajnie się zarabia na szczepionkach, antybiotykach, tabletkach, sprayach, syropkach. Najpotężniejszy biznes na świecie, Big Pharma.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.11.2020 o 12:45, Imiennik napisał:

Ale jak fajnie się zarabia na szczepionkach, antybiotykach, tabletkach, sprayach, syropkach. Najpotężniejszy biznes na świecie, Big Pharma.


Właśnie tak. Na pacjentach ,którzy wiedzą jak działa organizm raczej mało się zarobi, a tak kult Juno Moneta trwa i trwa.
Oczywiście BF to jeden z wielu elementów tej układanki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Minister wyzdrowiał z COVID-19, bo zastosował terapię zakazaną Polakom przez Niedzielskiego. „Piorunujący efekt!”

 

 

 

Dlaczego zakazaną terapię?

 

 

 

 

Jeszcze się dzban do tego przyznaje, że stosuje zakazane przez ministra leki.

 

Wiadomo - co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie suwerenie.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.