Skocz do zawartości

Jestem już pewien - Polki to w dużej mierze chamki pod płaszczykiem księżniczek


Rekomendowane odpowiedzi

On 11/13/2020 at 10:47 PM, Mroczek said:

Mnie irytuje ten mit, że polki to jedne z najpiękniejszych kobiet na świecie. 

Chyba pomysł z PRLu, gdy nie było można wyjeżdżać. 

On 11/14/2020 at 6:59 PM, prod1gybmx said:

Jest jeszcze państwo, które "pomoże". ;)

Dlatego kryzys był by dobry, nic tak nie uczy pokory jak bieda i głód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.11.2020 o 01:21, GriTo napisał:

 

To jeszcze dziecko niepełnoletnie jest :)

 

 

Czyli Ty 25 a Ona 17 (25-8). No dobrze, ale co, chcesz sobie dziecko wychowywać?

Ona miała na to rodziców swoich. Jeśli, i, w ogóle. :) 

 

 

 

I taka 17 latka  ,gdy staje się pełnoletnia to  nagle dostaje olśnienia i się zmienia z charakteru ?  ?  Przykro mi, ale tak nie jest. Doskonale pamiętam jak chodziłem do liceum bo mam 25 lat więc nie było to tak dawno temu. Te dziewoje ,które  miały po 16-18 lat  i były księżniczkowate i podłe, dzisiaj  mając 25 lat dalej takie są . Niewiele się zmieniły i nie mam większej ochoty  z nimi rozmawiać bo one dalej siedzą z głową w chmurach , na instagramie udają wielkie modelki i żaden nie jest ich godzien.. ?  Miałem w klasie też takie koleżanki, które będąc takimi siksami już miały sporo oleju w głowie  . Potrafiły być zwykłymi, miłymi dziewczynami. Oczywiście do dzisiaj takie pozostały i tylko z nimi warto trzymać kontakt .

 

Jak siksa w wieku 16-18 lat ma nawalone w głowie i jest zepsuta to już o zmianę charakteru w przyszłości jest jednak ciężko bo w tym w wieku ludzie mają już mniej więcej ukształtowaną osobowość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Brat Jan napisał:

Kto je utrzymuje?

Żyją tylko z Instagrama?

Jeżeli tak to nieźle się ustawiły, oczywiście póki młode.

 

Wiem ,że niektóre z nich mają jakąś pracę ,itp. 

 

Ja też liczyłem ,że jak będą po 20-dziestce to życie je zweryfikuje ,przynajmniej te przeciętniaczki z wyglądu. Ale myliłem się . Ale co zrobisz jak pod byle którym ich zdjęciem pojawia się przynajmniej 6-8 wpisów od jakiś napalonych gości którzy zrobią wszystko, żeby taka księżniczka zwróciła na nich uwagę.  To im nabija atencje i nie pozwala zejść trochę na ziemie. Życie je zweryfikuje dopiero jak skończą 30-dziestkę bo u większości polek w tym wieku wygląd zaczyna się sypać. Efekty nadużywania papierosów i tony chemicznych kosmetyków. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Everson napisał:

16-18 lat ma nawalone w głowie i jest zepsuta to już o zmianę charakteru w przyszłości jest jednak ciężko bo w tym w wieku ludzie mają już mniej więcej ukształtowaną osobowość.

 

16-18 letnie dzieci. Nie, nie mają jeszcze ukształtowanej osobowości, poglądów, przekonań. 

Nie, to tak nie działa. To wszystko jest procesem.

 

Masz dopiero 25 lat. Jeszcze nie raz zmienisz kierunek bo wiatr lubi wiać z różnych stron.

Nie myl wiatru z wiatrami...

 

Ale myślę, że w tym co mówisz może być trochę prawdy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, GriTo napisał:

 

16-18 letnie dzieci. Nie, nie mają jeszcze ukształtowanej osobowości, poglądów, przekonań. 

Nie, to tak nie działa. To wszystko jest procesem.

 

Masz dopiero 25 lat. Jeszcze nie raz zmienisz kierunek bo wiatr lubi wiać z różnych stron.

Nie myl wiatru z wiatrami...

 

Ale myślę, że w tym co mówisz może być trochę prawdy :) 

 

Mówię ze swojego doświadczenia. Miałem kolegę co w wieku 16 lat uważał się za prawicowca i był zadeklarowanym zwolennikiem Korwina .Cały czas nawijał nam o jego poglądach. Jakoś dalej nim jest mimo, że ma 25 lat . Miałem też  może nie kolegę ,ale znajomego z innej klasy co w wieku już 17 lat zaczął latać na parady równości. Dzisiaj widzę ,że dalej na nie uczęszcza , na jego profilu na facebooku aż tęczowo.. Wiec jakoś się im poglądy nie zmieniły.   Chociaż oczywiście mogą być przypadki ,gdzie ludzie rzeczywiście się zmieniają tylko ,że ja takich przypadków z własnego podwórka znam bardzo niewiele . 

 

18 letnie osoby prawnie to nie są uznawane za dzieci w żaden sposób. Ci ludzie biorą już udział w wyborach i mogą się przyczynić, że do władzy dojdzie taki Trzaskowski. 

Edytowane przez Everson
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2020 o 10:26, mac napisał:

A kim jest pani profesor?

Cytat

Przeprowadzone na dowód tego badania psychologa społecznego Stanleya Mil-grama dotyczyły porażenia prądem młodych psiaków. Okazało się, że tylko 54 procent mężczyzn zdolnych było wymierzyć zwierzęciu silny wstrząs elektryczny, natomiast 100 procent kobiet, mimo że szczeniak płakał wniebogłosy, poraziło go prądem o maksymalnej sile!

Miazga

Czytaj więcej: https://polskatimes.pl/polki-najbardziej-agresywnymi-kobietami-na-swiecie/ar/297019/2

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.11.2020 o 22:47, Mroczek napisał:

Mnie irytuje ten mit, że polki to jedne z najpiękniejszych kobiet na świecie. 

 

Jest kompletna bzdura. 

Tak było za czasów Gierka. Wtedy to Angole, Francuzi, Włosi i Skandynawowie przyjeżdżali do roboty w Polsce. W latach 70 tych i 80 tych, inwestycje były tutaj, no bo niby gdzie miały być  na Litwie czy Białorusi których wtedy nie było? To my robiliśmy wszystko na licencjach z Zachodu a częściami tamtych  umów byli serwisanci i wdrożeniowcy z tych krajów które opierdalały nam za grube $ licencje i know how. To oni w znacznym stopniu byli autorami tych mądrości o niezwykłej urodzie P0lek. I tak już zostało.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.