Skocz do zawartości

Maseczki zbiorowisko bakterii na zawsze


Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, Imiennik said:

Nie będę czekał aż ciemna masa się obudzi, bo to się nigdy nie stanie. 

 

No to zginiesz z siłą ciążenia tej masy. Sam nic nie zdziałasz - to tak nie działa, chyba że uciekniesz na jakieś odludzie. Poza tym przepisy zostały domknięte. Już prawnie zasadne jest nakładanie mandatów i egzekwowanie noszenia szmaty na gębie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minutes ago, Imiennik said:

Dzisiaj mijałem zaparkowany radiowóz z policjantami w środku, bez maski. Spojrzeli tylko i dalej robili swoje...

Jechali za mną radiowozem na trasie. Bez masek, na 90 jechali 80 a we wioskach na 50 musieli mieć po 70, bo mnie doganiali.

Jeden założył maskę w mieście dopiero. Policja nie przestrzega prawa, obserwowałem to już wielokrotnie. Ich mocodawcy też mają w pompie przepisy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Orybazy napisał:

Jechali za mną radiowozem na trasie. Bez masek, na 90 jechali 80 a we wioskach na 50 musieli mieć po 70, bo mnie doganiali.

Jeden założył maskę w mieście dopiero. Policja nie przestrzega prawa, obserwowałem to już wielokrotnie. Ich mocodawcy też mają w pompie przepisy.

 

Ja dokładnie to samo zaobserwowałem tylko że jechałem za nimi. Dostałem ostatnio mandat to napiszę kiedyś post jaki cyrk robią teraz policjanci. Na razie mam dużo paczek do wysyłki to dziś już postingu nie bedzie :) kochane forum BS, moje ulubione miejsce w sieci !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.