Skocz do zawartości

Maseczki zbiorowisko bakterii na zawsze


Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Orybazy napisał:

Nawet im na dobre wyszło, bo teraz złote łańcuchy noszą! Może dzięki maskom my też będziemy takie wysadzane diamentami kiedyś mieli. 

A swoją drogą, właśnie widziałem dziewczynę z taką małą czarną maseczką z koronką. Wyglądała jak przerobione majteczki. Fajna ta nowa moda. ;)

Może ona sobie przerobiła bo nie miała już zapasów maseczek 10ciu jak kapitan Skok ;)

 

Kreatywna syrena !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.onet.pl/styl-zycia/onetkobieta/polacy-bardziej-wierza-w-suplementy-niz-w-szczepionki-co-jest-smutne/sx7mq1g,2b83378a

 

Rząd będzie prowadził akcję propagandową mającą na celu przekonanie do szczepień.

 

Cytat

Ekspert dodał, że zastanawianie się nad tym, czy szczepienia nie wywołają jakichś skutków za 5 lat, jest niezbyt racjonalne, bo największe prawdopodobieństwo wystąpienia istotnej reakcji niepożądanej występuje w godzinie po szczepieniu.

"Takie refleksje przecież moglibyśmy rozciągnąć na wszystkie sfery życia. Czy wiemy z całą pewnością, czy za 5 lat nie będziemy mieli minimalnej, ale jednak szansy jakiejś odległej niepożądanej reakcji organizmu na jedzenie papai dzisiaj albo na nowy lek, czy przechorowanie banalnej infekcji wirusowej? Bo przecież ktoś może być uczulony na ten egzotyczny owoc i jego organizm może go źle tolerować. Mówię to, aby pokazać pewien absurd sytuacji" – mówi prof. Kuchar.

 

I co, ćwoki? Czego się boicie? Ekspert uspokaja, a poza tym nie macie pewności, czy za 5 lat nie pieprznie was tramwaj czy madka z wózkiem.

 

A zatem szczepcie się, ćwoki. Ktoś musi tę szczepionkę 1.0 przetestować, c'nie?

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Brat Jan napisał:

Tam to chyba przeciw smogowe z wymiennym wkładem?

 

Smogowe może też, ale osoby z infekcją w miejscach publicznych noszą zwykłe jednorazowe (zapewne atestowane) maseczki, tak przynajmniej widziałem. Może ktoś zna więcej szczegółów.

 

Ja wiem, że południowi koreańczycy to znane fleje, w ogóle nie dbają o zdrowie, a do tego ignoranci w przeciwieństwie do Polaków, no ale może jednak coś w tym jest, że nie padają masowo od zakażeń bakteryjnych, grzybicznych itd. mimo tego paskudnego zwyczaju noszenia maseczek? Jak już wiedzą wszyscy świadomi Polacy, w istocie zabójczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, tytuschrypus napisał:

 

Smogowe może też, ale osoby z infekcją w miejscach publicznych noszą zwykłe jednorazowe (zapewne atestowane) maseczki, tak przynajmniej widziałem. Może ktoś zna więcej szczegółów.

 

Ja wiem, że południowi koreańczycy to znane fleje, w ogóle nie dbają o zdrowie, a do tego ignoranci w przeciwieństwie do Polaków, no ale może jednak coś w tym jest, że nie padają masowo od zakażeń bakteryjnych, grzybicznych itd. mimo tego paskudnego zwyczaju noszenia maseczek? Jak już wiedzą wszyscy świadomi Polacy, w istocie zabójczego?

Tak, zabójczy jak cegła spadająca z dachu gdy spacerujesz po ulicy.... śmiertelność jest znikoma. Bujda na resorach i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Libertyn napisał:

bo dojrzalsze społeczeństwo. 

A nie bardziej uległe ? Przecież oni mają całkowicie inną mentalność od Europejczyków ? 

6 godzin temu, Jonash napisał:

ale wydaje mi się, że to dopiero początek zabawy. 

Najpierw muszą zarobić ci, co muszą zarobić, wtedy jak zarobią wrócimy do normalności :)

3 godziny temu, Adrianoob napisał:

Jeszcze gorzej by postępowali?

Ci obecni są do dupy, tam ci jeszcze gorsi, wybór miedzy dwoma chorobami, dżumą a cholerą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minutes ago, zychu said:

Czego się boicie? Ekspert uspokaja

A jak Ekspert to sorry, już się nie boję. :)

43 minutes ago, Adrianoob said:

Kreatywna syrena !

Ja już czekam na lato, skoro majteczki na twarzy, to jak wiatr zawieje będzie co podziwiać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Boromir napisał:

A nie bardziej uległe ? Przecież oni mają całkowicie inną mentalność od Europejczyków ? 

Hmm. A jaki mental mieli Rzymianie podczas budowy imperium. Jaki mieli podczas upadku? Jaki mental mieli starożytni Ateńczycy? 

 

A jaki mental miały polskie kurwy piszące do Riepnina z prośbą o interwencję i uchwalające rozbiory w imię chwilowych korzyści majątkowych? 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Boromir napisał:

A nie bardziej uległe ? Przecież oni mają całkowicie inną mentalność od Europejczyków ? 

Najpierw muszą zarobić ci, co muszą zarobić, wtedy jak zarobią wrócimy do normalności :)

Ci obecni są do dupy, tam ci jeszcze gorsi, wybór miedzy dwoma chorobami, dżumą a cholerą.

Właśnie to jest najgorsze, że nie ma na kogo głosować  :(

11 minut temu, Orybazy napisał:

A jak Ekspert to sorry, już się nie boję. :)

Ja już czekam na lato, skoro majteczki na twarzy, to jak wiatr zawieje będzie co podziwiać. :)

Haha no dokładnie  :) no chyba że będzie jakaś plus size to wtedy bleeeee.... niezbyt będzie co podziwiać.  O jakby taka Ariana Grande szła to spoko niech wieje :)

 

Jeśli  Sylwia Spur to proszę niech będzie bezwietrznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Libertyn napisał:

A jaki mental mieli Rzymianie podczas budowy imperium.

Patrzysz przez pryzmat, tego jaki mamy mamy teraz mentalność, a jaką teraz z naszej perspektywy, w tamtych czasach to było normalne, społecznie akceptowalne, coś normalnego, teraz to tak jeszcze średnio, kolejna rzecz była zastępowalność pokoleń, teraz jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Boromir napisał:

Patrzysz przez pryzmat, tego jaki mamy mamy teraz mentalność, a jaką teraz z naszej perspektywy, w tamtych czasach to było normalne, społecznie akceptowalne, coś normalnego, teraz to tak jeszcze średnio, kolejna rzecz była zastępowalność pokoleń, teraz jest ?

Teraz nie ma. Bo przecież to się jednostce nie opłaca. Jednostka jest nosaczem który oczekuje że inni będą jak mrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Adrianoob said:

Ja wam powiem że my z dziewczyną już chyba przebyliśmy tą słynną mocną grypę ale rok wczesniej. Był to chyba luty 2019 więc około rok wcześniej.  Nie wiem czy to możliwe

 

Nie jest możliwe. Skończ.

Paru znajomych, którzy się przeziębili i spędzili 3 tygodnie "w łóżku", a poszli się testować, i wyszli negatywnie. Nie każde przeziębienie to covid.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minutes ago, Adrianoob said:

no chyba że będzie jakaś plus size to wtedy bleeeee...

No i zepsułeś zabawę. Teraz będę miał przed oczami wyobraźni wieloryby, zadowolony? ;)

15 minutes ago, wrotycz said:

Nie każde przeziębienie to covid.

Trzy miesiące temu obudziłem się w nocy z drgawkami przez pół godziny, rano byłem zdrowy. Teraz mogę mówić że jestem "Covid survivor". :)

37 minutes ago, Adrianoob said:

Jeśli  Sylwia Spur to proszę niech będzie bezwietrznie :)

To jeszcze nie tak źle, a co jeśli wpadniesz na Grodzką? :)

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, wrotycz napisał:

 

Nie jest możliwe. Skończ.

Paru znajomych, którzy się przeziębili i spędzili 3 tygodnie "w łóżku", a poszli się testować, i wyszli negatywnie. Nie każde przeziębienie to covid.

 

Mocna grypa, ból mięśni i brak apetytu to nie zwykłe przeziębienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja żadnego ścierwa nie noszę, w sklepach zero problemów, często kasjerki same przy mnie ściągają jeśli nie ma ruchu. 

 

Nie wiem jaki jest sens zakrywania twarzy jeśli się tego nie chce robić. Rozporządzeniem to można się najwyżej podetrzeć, masa kancelarii podsyła papiery ZA DARMO jeśli dojdzie do sprawy w sądzie. Nie przyjmujcie mandatu i tyle. Sam czekam na jedną sprawę, drugi miesiąc leci i nic do mnie nie przyszło. Zastanawia mnie, czy nie zostałem spisany "na pokaz". W sklepie nadal muszą obsłużyć KAŻDEGO, w razie problemów warto grozić policją i uczyć chamstwo kultury. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minutes ago, Imiennik said:

W sklepie nadal muszą obsłużyć KAŻDEGO

To akurat jest złe, przedsiębiorca powinien móc odmówić obsługi kogo chce. To nie jest urząd, sklep to teren prywatny. Jednocześnie państwo nie powinno mieć prawa mówić komuś co mają nosić wizytujący jego własność ludzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--

 

1 hour ago, Kpt. Skok said:

Pytanie na serio: jaki masz w tym interes, żebym ja nie chodził w maseczce, względnie żebym zrozumiał jej bezużyteczność bądź szkodliwość? Czemu chcesz mnie do tego przekonać?

 

Odpowiedź na serio. Sam tej wojny nie wygram a to, że to wojna, tyle, że bez dział, to trzeba zrozumieć czytając "Sztukę wojny" Sun Tzu, Koran, czy tez wypowiedzi naszych umiłowanych przywódców.

 

Quote

Kiedy przyszli po Palestyńczyków, nie protestowałem. Nie byłem przecież Palestyńczykiem.

Kiedy przyszli po nacjonalistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież nacjonalistą.

Kiedy przyszli po rewizjonistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież rewizjonistą.

Kiedy przyszli po alterglobalistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież alterglobalistą.

Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wrotycz Skończyły mi się lajki na dziś więc odpisuję - dziękuję za odpowiedź. Niemniej jednak póki co nie jestem przekonany co do szkodliwości maseczek. Sam też tej niedogodności nie odczuwam (nie musze zresztą jej nosić cały czas, a jedynie okazjonalnie). Czy wygodniej z nią czy bez? To oczywiste że bez. Ale przekonują mnie argumenty za noszeniem, a nie te przeciw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Adrianoob napisał:

Czyli serio wierzysz w tą epidemię i nie jesteś trollem? 

 

Semantyka średnio odpowiednia. Wierzący wierzą w płaską ziemię, mordercze nadajniki 5G, polityków - jaszczurki itp. brewerie.

 

To jest jak powietrze. Albo siła grawitacji. Ona (epidemia) po prostu jest. Nie da się na logikę zachowywać jak ten facet z dowcipu, który tu wielokrotnie przytaczałem (o nosorożcu w zoo, bo widział go pierwszy raz na oczy) i wrzeszczy - nieprawda, takie zwierzę nie istnieje.

 

Sars ma wyjebane, czy ktoś w niego wierzy, czy nie. I tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.