Skocz do zawartości

Sylwester, razem czy osobno?


Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Pancernik napisał:

 

Jak tak sobie myślę, to w sumie teksty typu "ale Pancer, ja mam chłopka" tylko dodadzą wszystkiemu pikanterii, czuję że to będzie wspaniała noc sylwestrowa.

Skąd wy macie takie smutne doświadczenia. 

 

Czytając to forum można się sporo dowiedzieć ciekawych rzeczy. Ale czy serio każdą waszą pannę czy żonę przylapaliście na tym jak posuwa ją inny koleś? Bo takie można odnieść wrażenie czytając posty jak ten zacytowany?

 

Wiadomo są różne panny czasem ma się pecha no ale bez jaj wszystkie laski nie marzą tylko o tym aby je rypał sąsiad gdy wy jesteście w pracy. 

 

Johnngoodboy mądrze prawi. Jak ktoś chce przyprawić rogi to czy ty ją puścisz na drugi koniec Polski czy na 15 minutowe zakupy do sklepu 500 metrów od domu efekt będzie taki sam.

 

Co do samego wątku jeśli dziewczyna z 3 letniego związku woli jechać do znajomych niż posiedzieć z facetem to nie wygląda to ciekawie. Chyba że serio wieje tam nudą na kilometr. Ale też nie znaczy to , że panna jedzie 600 km po to aby się bolcować?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie w tej kwestii jest takie twoja kobieta potrzebuje emocji i powiewu świeżości 

skoro nie liczy się z twoim zdaniem to znak ,że ta relacja to równia pochyła.

Dodatkowo pokazanie słabości poprzez kompromis w stylu ja zostaje w domu a ty jedź 

i się baw to gwóźdź do trumny waszego związku.

Musisz wiedzieć ,że tam czekają na nią atrakcje. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.