Skocz do zawartości

Mąż dał po łapkach żonce. DNA test.


Rekomendowane odpowiedzi

Fake czy nie i tak pomysłowe rozwiązanie sprawy😀

Co do chłopaka niech się uczy za w czasu co to jest kobieta, jak działa i do czego jest zdolna.

Najgorsze co może być dla tej kobiety zawód w oczach własnego dziecka i wyjście przed nim na szona.

Dobrze, że takie filmiki coraz częściej się pojawiają może to otworzy oczy społeczeństwu i nakreśli problem. 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Iceman84PL napisał:

Dobrze, że takie filmiki coraz częściej się pojawiają może to otworzy oczy społeczeństwu i nakreśli problem. 

Rozwiązanie tego problemu jest proste.

 

Skoro TEST doprowadził rodzinę do rozpadu i przede wszystkim - kombiemtkę do łezek, to trzeba zakazać testów.

 

Tyle.

  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

Przecież...

Chyba pod warunkiem , jak będzie z ta kobieta miał swoje genetycznie, tylko, że będzie musiał płacić za dziecko z poprzedniego związku, temat zmienia się, gdy facet sam został z dzieckiem, kobieta odeszła np. do mokebe a poznaje samotna matkę z dzieckiem. Taka przewrotna sytuacja do analizy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Boromir napisał:

Taka przewrotna sytuacja do analizy.

Nie brzmisz jak MĘŻCZYZNA...

 

Powiedz prawdę, jakaś kombiemtka Cię skrzywdziła, prawda?

Nie martw się, kiedyś się wreszcie zmienisz i może jakaś Cię pokocha....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

jakaś kombiemtka Cię skrzywdziła, prawda?

Nie skrzywdziła, tylko widzę różnice, bo mam przykład ze swojego otoczenia, gdzie znajomy wychowuje swoje dziecko, a żona poszła w tango, zostawiając na lodzie gościa i dziecko, kiedy koleś (Przeciętny z wyglądu i zarobku szukał dziewczyny do związku, to widział duży problem w znalezieniu wolnej dziewczyny, ze względu na dziecko wiele kobiet nie chcę się wiązać, samotna matka jeśli chodzi o to, ma dużo łatwiej (Jeśli jest atrakcyjna oczywiście, albo przeciętna), znalazł kobietę, rozwódkę, maja swoje dziecko, trzecie :)

Tak że są równi i równiejsi.

 

Mi też proponowano, żebym związał się z rozwódką, odmówiłem, gdyby to była mega atrakcyjna dziewczyna, wiesz figura, wcięcie w talii, duży, okrągły, jędrny biust, zgrabny tyłek, ogarnięta, kumata dziewczyna, inteligentna, dodatkowo gość, z którym rozstała się jest już w nowym, stałym związku i ma dziecko, to może bym pomyślał, a tutaj patrze, po ścianie, roszczeniowa, pierwsze pytanie, jakie mi zadała, jak znajomi zaaranżowali spotkanie przy "okazji" i pierwsze pytanie, czym się zajmujesz w życiu, podziękowałem. Kuurrrła jesteś po 30, ustatkuj się, niedojrzały, takie teksty teraz słyszę od co niektórych moich znajomych. Mógłbyś spróbować, co ci szkodzi. więc bardzo sceptycznie podchodzę, do wiązania się z samotną mama czyjegoś dziecka, tym bardziej, ze nie jestem ustatkowany.

Edytowane przez Boromir
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

Rozwiązanie tego problemu jest proste.

 

Skoro TEST doprowadził rodzinę do rozpadu i przede wszystkim - kombiemtkę do łezek, to trzeba zakazać testów.

 

Tyle.

 

A gdzie w tym wszystkim miłość? wierność? lojalność? wspólne rozwiązywanie problemów? 

Aaaaa... No tak, zapomniałem.

Zapomniałem że kobiety zamiast rozwiązywać (nawet wspólnie) problemy, to są generatorami problemów :]

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stary_Niedzwiedz Sobie śmieszkuje a Wy jak dzieci się nabieracie :D

 

23 godziny temu, samiecżeta napisał:

Trochę lipa że gówniaka w to zaangażował

Im więcej bliskich tym lepiej. Nie wnikam czy to fake czy nie, ale lepsza jest najgorsza bolesna prawda, niż najlepsze kłamstwo. Winna w takim przypadku jest kobieta i brat jej męża, bo nie wierzę że nie wiedział o ich związku. Liczy się dobro każdego, nie tylko dzieci, faceci za takie akcje powinni otrzymywać spore odszkodowania, 13 lat życia w plecy, normalnie jak obudzenie się ze śpiączki.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że nie wiem czy w przypływie złości nie zrobiłbym czegoś głupiego za zmarnowane życie... Tak czy inaczej ten proceder istniał od zawsze a najczęściej w czasie wojny kiedy to zaborcy dymali nasze panie jak chcieli i kiedy chcieli, a dostępność testów nie była możliwa tak jak dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dyletant napisał:

Tak sobie myślę, że nie wiem czy w przypływie złości nie zrobiłbym czegoś głupiego za zmarnowane życie...

To strzeliłbyś sobie w stopę i mógłbyś pogorszyć sytuacje, która i tak byłaby zła.

2 godziny temu, dyletant napisał:

dymali nasze panie jak chcieli

My tak samo robiliśmy, gdzie walczył Polski żołnierz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Boromir napisał:

Nie skrzywdziła, tylko

Chyba nie zaczaiłeś 😄

 

2 godziny temu, Imiennik napisał:

@Stary_Niedzwiedz Sobie śmieszkuje a Wy jak dzieci się nabieracie :D

Cssiiii!
Nie odbieraj mi tej radości XD

 

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.03.2021 o 08:48, samiecżeta napisał:

Trochę lipa 

No najlepsze to jest to że ona zaczęła najpierw przepraszać swojego syna, tamten mężczyzna jest tylko... I aż dostarczycielem dóbr. 

Zajebiście zmarnowała mu 13 lat życia... Nie mówię już nawet o innych sprawach. 

 

Każdy jest tu przegranym łącznie z dzieckiem. Kochał jak swoje a teraz wyłącz to uczucie na zawołanie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, spitfire napisał:

No najlepsze to jest to że ona zaczęła najpierw przepraszać swojego syna, tamten mężczyzna jest tylko... I aż dostarczycielem dóbr. 

No ale dlaczego miałaby go przepraszać?
Przecież ta cała sytuacja to jego wina!

Bodaj od drugiego zdania pani zaczyna spychać winę na innych. Co tu dziwnego? BIOS wykonuje prawidłowo program antykryzysowy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie przejebana sytuacja. Dziecko ma najgorzej, w najgorszym możliwym wieku dowiaduje się o tym, lepiej gdyby poznał prawdę w wieku 18 lat, choć też żyłby kilka lat w kłamstwie. 

 

Mąż, wiadomo. No i baba rozwaliła życie trzem, a prawdopodobnie większej liczbie osób życie (kochanek też mógł mieć żonę i dzieci, i nagle dowiedzieli się że mają braciszka).

 

Mamy wiedzę jakiej nie ma 90 procent społeczeństwa, trzeba robić testy DNA po cichu i tyle, jak nasze to spalić test i morda w kubeł, nie mówić nic komukolwiek. Jak nie nasze to możemy zbierać dowody, wyciągać pieniądze z wspólnego konta, "sprzedać" auto komuś z rodziny itd, zabezpieczyć majątek i przygotować się do prawnej batali. 

 

Najlepiej wydane kilka stów, zaiste może zwrócić się po stokroć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Boromir napisał:

został wrobiony w wychowanie nieswojego dziecka, wina faceta, nie kobiety zarąbiście.

Powtórzę się:

 

UWAGA RAK INSTANT #logikarozowychpaskow... - MarianSkrzypek - Wykop.pl

 

Skoro zgłosił jakieś reklamacje, ZNISZCZYŁ DZIECKU życie, ZNISZCZYŁ JEJ życie, nie wykazał się elementarnym zrozumieniem dla tragedii, jaka spotkała w życiu kombiemtkę i na dokładkę doprowadził ją do płaczu (!) to co to za mężczyzna?

PRAWDZIWY mężczyzna CIESZYŁBY się,  że spotkało go takie szczęście. Że kombiemtka wybrała go na ojca dla swojego dziecka!

I po co taki w ogóle żyje, ja się pytam? Smalec nędzny, koniobijca. Incel.


Tak jest.

Nie zmyślam.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.