Skocz do zawartości

Ewolucja zaczyna się cofać


maroon

Rekomendowane odpowiedzi

A ja go nie szanuję, lubie zarabiać kasę ale gdzieś powinna być granica. To co on robi stawiam na tym samym poziomie co robienie reklam z zabawkami dla dzieci żeby maksymalnie wykorzystać ich naiwność, czyste skurwysyństwo. Robienie kasy na czymś co tworzy wartość dodaną jak najbardziej, ale nie na robieniu z małolatów debili, oni kiedyś podrosną i zaczną głosować, uczestniczyć w życiu społecznym.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie on to inni... Akurat to i tak dobrze, że tego Friza oglądają. Gość może niczego dzieciaków nie nauczy, ale też jakoś szczególnie nie zepsuje. 

 

Poza tym oglądałem z jeden odcinek ich kiedyś i kurwa zgłupiałem... Blond laska jakieś urodziny robiła, mieli gościa karła i nic więcej szczególnego się nie działo xD Jedyne godne zauważenia to luksusowy dom i samochody. 

 

Jaki to będzie miało wpływ na młodzież?

Kurwa no nie wiem. Obawiam się, że nie dobry. Mój ojciec chowany na Czterech Pancernych i Janosiku.

Ja chowany na Pokemon, Piłka nożna, Power Rangers jakieś takie o. Zawsze jakaś rywalizacja, dążenie do czegoś było. A ta Ekipa to się bawi, a dzieci też wanna have fun. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

 nie wiem w jakim celu, bo o ile samo wystawienie aukcji może być żartem, to wylicytowanie w niej

jest równoznaczne ze zgodą na umowę kupna sprzedaży. 

Od której można odstąpić do 14 dni bez podawania powodu, więc myślę (a raczej mam nadzieję), że to tylko żart ;).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, Carl93m said:

 

 

Jaki to będzie miało wpływ na młodzież?

(...) 

A ta Ekipa to się bawi, a dzieci też wanna have fun. 

- szlachta nie pracuje

- frustracje

- depresje

- dowolne upadlanie się dla sukcesu materialnego

- wybór "łatwych" dróg, np. prostytucja

- po co się uczyć

- kreacja przekazu, że życie ma być łatwe i przyjemne

- brak odpowiedzialności za swój los

- wzrost liczby samobójstw 

- brak zasad moralnych

 

To wszystko już widać, szczególnie u młodszych dzieciaków - w tym brak szkoły i obowiązków od 2 lat ogromne spustoszenie zrobił. 

Edytowane przez maroon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Xin napisał:

Od której można odstąpić do 14 dni bez podawania powodu, więc myślę (a raczej mam nadzieję), że to tylko żart ;).

 

Ogólnie wiedziałem, że od "kup teraz" można było odstąpić już w zamierzchłych czasach, a teraz sprawdziłem, że po nowelizacji ustawy w 2015r można odstąpić bezproblemowo również od licytacji w ciągu 14 dni

tak jak piszesz. Wcześniej to nie było możliwe. Czyli miałem nieaktualne dane w tej kwestii, bo na allegro działałem najintensywniej w latach 2012-2014r. ☺️

 

A teraz od niedawna wróciłem i wszystkie zmiany które zaobserwowałem na tej platformie są in minus heh, jeden wielki cyrk. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

 

A teraz od niedawna wróciłem i wszystkie zmiany które zaobserwowałem na tej platformie są in minus heh, jeden wielki cyrk. 

Racja, in plus zaliczyłbym program smart- naprawdę sporo kasy można na tym oszczędzić, szczególnie gdy ktoś dużo zamawia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maroon napisał:

Z tym, że zarówno popyt jak i podaż można kreować. W latach 80 oprócz polskiego rocka, to w zasadzie mało co było, a był bardzo wartościowy przecież. Dopiero potem przyszły

No i o to mi właśnie chodzi, cały czas. Kiepskie wzorce powielane przez jeszcze gorsze.

51 minut temu, maroon napisał:

To wszystko już widać, szczególnie u młodszych dzieciaków - w tym brak szkoły i obowiązków od 2 lat ogromne spustoszenie zrobił. 

Zaraz, brak szkoły zrobił spustoszenie? Czyżby rodzice nie mieli wpływu na wychowanie swoich dzieci? Może sami byli tak wychowani? 

 

Ta sytuacja doskonale pokazuje kondycję instytucji rodzicielstwa. Zerowy bądź szkodliwy wpływ na rozwój nowej jednostki.

 

 

Szacunek dla tego typu twórców to coś jak podziw dla typa z pękniętym słoikiem tam, gdzie słońce nie dochodzi. Fakt, show jest, ale czy godny podziwu?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Imiennik said:

 

Zaraz, brak szkoły zrobił spustoszenie? Czyżby rodzice nie mieli wpływu na wychowanie swoich dzieci? Może sami byli tak wychowani? 

Tego nie wiem. Obserwuję to co widzę. U wielu dzieciaków szkoła wymuszała jakąś obowiazkowość, systematyczność i równowagę. Teraz szkoły nie ma, a "moje księżniczki wszystko mogą", co widać i słychać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.