Skocz do zawartości

Ewolucja zaczyna się cofać


maroon

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy, że coś jest modne i promowane. Ok, tak się zarabia, no ale kurna za loda wartego 2 zeta płacić 20? 😂 Co trzeba mieć z głową? 

 

https://www.money.pl/gospodarka/lody-ekipa-w-internecie-mozna-kupic-nawet-za-kilka-tysiecy-zobaczylismy-kto-je-sprzedaje-6633532472765088a.html

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno na allegro były aukcje z papierkami po tych lodach, gdzie ludzie licytowali je do kwot rzędu milion złotych - nie wiem w jakim celu, bo o ile samo wystawienie aukcji może być żartem, to wylicytowanie w niej

jest równoznaczne ze zgodą na umowę kupna sprzedaży. Był wątek na forum o tym. Ogólnie z tymi lodami, to klasyczny owczy pęd. ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, RENGERS said:

, natomiast szanuję go jako multimilionera, chłop zrobił z niczego wielki majątek.

Samo zrobienie kasy na małolatach i durnych treściach, to jeszcze nie powód do szacunku. 

 

Panią co wodę z kąpieli sprzedaje też bedziesz szanował bo miliony zrobiła? 

 

Szacunek to jednak coś więcej i kwestia czyjegoś charakteru i postępowania, a nie ile zer na koncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, maroon napisał:

Samo zrobienie kasy na małolatach i durnych treściach, to jeszcze nie powód do szacunku. 

 

Panią co wodę z kąpieli sprzedaje też bedziesz szanował bo miliony zrobiła? 

 

Porównujesz  srebro do gówna.

 

Włożył na stówkę mnóstwo wysiłku i mu się chciało, był aktywny, pomysłowy, wiedział co się sprzedaje w danym momencie itd.

 

Grał ofensywnie.

 

Mi się to nie musi podobać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wygląda na ogarniętego. Najwięcej kasy zarobił na sklepie na gadżetach. Mówi, że z samych reklam z youtuba by nie miał tyle. Warto popatrzeć jak spieniężać markę osobistą. 

 

A miliony za papierki, to myślę, że jego ludzie sami mogą to nakręcać. Dużo rzeczy skopiował z amerykańskiego youtuba i mówi o tym wprost. Przez kilka lat wrzuca co dzień filmy, żeby ludzie nie odeszli od niego z kanału. Jak powiedział, wie że w dzisiejszych czasach chwila i może być bez fanów. Trochę pracy to jednak wymaga. 

 

Polecam filmik Watahy, o Fritzie. Jak usłyszałem o nim to nie wiedziałem, kto to jest. Niezłe rozeznanie daje właśnie filmik Wardęgi, można obejrzeć jeszcze Duży w maluchu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maroon napisał:

Panią co wodę z kąpieli sprzedaje też bedziesz szanował bo miliony zrobiła? 

 

Szanować może niekoniecznie, podziwiać talent marketingowo - biznesowy na zrobienie pieniędzy na takim gównie - jak najbardziej. Chcącemu nie dzieje się krzywda, handel bronią czy chemią to nie jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, niemlodyjoda napisał:

178477959_3971481296240189_6634954965060

 

W 2019 roku była jeszcze bitwa o młodą kapustę, przy której bitwa pod Grunwaldem jaki się jako niewinna przepychanka dzieci w piaskownicy.

 

A w Ełku koleś parę lat temu przypłacił życiem zajebanie dwóch puszek coli turkom z kebaba. Szkoda chłopa, nieironicznie to piszę.

Powstała piosenka "satyryczna" na ten temat, absolutnie obrzydliwa - ale ponieważ urodziłem się mendą, to mnie śmieszy. ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minutes ago, Obliteraror said:

 

Szanować może niekoniecznie, podziwiać talent marketingowo - biznesowy na zrobienie pieniędzy na takim gównie - jak najbardziej. Chcącemu nie dzieje się krzywda, handel bronią czy chemią to nie jest :)

Onegdaj jak studiowałem przyjechała na uczelnię Bardzo Ważna Persona z USA, patron i w ogóle. Oczywiście bogaty. To jak profesory i reszta uczelnianego plebsu mu w dupę właziły było żałosne. Dla mnie wtedy to była lekcja poglądowa, jak ludzie się potrafią upodlić, żeby "szacunek" okazać tak naprawdę za nic. Pomyślałem sobie wtedy, że ok, powiedzmy będę kiedyś bogaty i co? Będzie mnie ciągle otaczać taka sfora skamlących, usłużnych piesków? Never, ever. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, maroon napisał:

Oczywiście bogaty. To jak profesory i reszta uczelnianego plebsu mu w dupę właziły było żałosne

 

A kto tu mu wchodzi w dupę ? Co ma ta historyjka do rzeczy ?

 

 

 

Strasznie Cię @maroon boli wewnętrzne dziecko, widać to w twoich postach i w sposobie wypowiadania się.

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Imiennik said:

Mam ziomka siedzącego w rapie, nagrywa i robi bity. Coś ostatnio gada o autotunach, mówię mu że takie gówno obok rapu nie stało. Stwierdził że mam rację, ale właśnie gówno się sprzedaje. Nie patrzmy na podaż, tylko popyt. 

 

Wzorce, wzorce, wzorce.

Tia. Jeżeli chcemy rozrywki masowej dla tępawej tłuszczy, to i prawda. Ale chleba i igrzysk już było. Historia lubi koła zataczać. No i czym skorupka, bla bla bla. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, RENGERS said:

 

Strasznie Cię @maroon boli wewnętrzne dziecko, widać to w twoich postach i w sposobie wypowiadania się.

Nic mnie nie boli. Nigdy mnie nie jarało to co wszystkich i tyle. 

 

Za to u niektórych widać jakie rozpaczliwe ciśnienie mają na bycie zauważonym, na sukces, na uwielbienie u mas. 

 

Yt umożliwił kupie frustratów udowodnienie, że "coś" znaczą dla świata. W ich mniemaniu. A w istocie jedynie przyciągają podobnych sobie frustratów, którzy się na windę do nieba nie załapali. 

 

Ps. Moim największym sukcesem życiowym było, jak aula wypełniona 400+ profesorami i doktorami z uznanych światowych uczelni wstała i biła mi brawo za prelekcję. A działo się to w dziurze zwanej Oxford. 

 

W porównaniu do tego stado piesków skamlących do hajsu, który się na nich zarobiło, to jest gówno w czystej nierafinowanej postaci. 

 

Także obawiam się, że mamy po prostu inne punkty odniesienia do tego co jest warte szacunku. I niech tak zostanie. :)

Edytowane przez maroon
  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maroon napisał:

Tia. Jeżeli chcemy rozrywki masowej dla tępawej tłuszczy, to i prawda. Ale chleba i igrzysk już było. Historia lubi koła zataczać. No i czym skorupka, bla bla bla.

Napisałem by patrzeć na popyt, nie na podaż. To popyt kreuje podaż, czyli sprzewcy gonią to, czego oczekuje klientela. A czym skorupka nasiąkła tego później chce, czyli masowego badziewia że każda nuta brzmi tak samo, czyli do dupy.

 

Przypomnij sobie co myślałeś o przyszłości wraz z kolegami gdy dorośniecie, kim zostaniecie: strażakiem, policjantem, piłkarzem, rajdowcem, skoczkiem narciarskim, żołnierzem i innym terrorystą :D A teraz? YouTuberem, no ręce opadają. Oczywiście w zimę idzie się pomylić, patrzysz od tyłu, myślisz jakaś laska idzie a to koleś. Ja bym chciał by ewolucja się cofała, ona obecnie leci w bardzo złym kierunku.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minutes ago, Imiennik said:

Napisałem by patrzeć na popyt, nie na podaż. To popyt kreuje podaż, czyli sprzewcy gonią to, czego oczekuje klientela. A czym skorupka nasiąkła tego później chce, czyli masowego badziewia że każda nuta brzmi tak samo, czyli do dupy.

 

Przypomnij sobie co myślałeś o przyszłości wraz z kolegami gdy dorośniecie, kim zostaniecie: strażakiem, policjantem, piłkarzem, rajdowcem, skoczkiem narciarskim, żołnierzem i innym terrorystą :D A teraz? YouTuberem, no ręce opadają. Oczywiście w zimę idzie się pomylić, patrzysz od tyłu, myślisz jakaś laska idzie a to koleś. Ja bym chciał by ewolucja się cofała, ona obecnie leci w bardzo złym kierunku.

 

Z tym, że zarówno popyt jak i podaż można kreować. W latach 80 oprócz polskiego rocka, to w zasadzie mało co było, a był bardzo wartościowy przecież. Dopiero potem przyszły z zachodu jakieś Bananaramy, ale to nadal była nisza. Dziś powiedzieć, że DP jest niższą nijak nie da rady. A DP nie przyszło z zachodu, to nasz rodzimy wynalazek. 

 

E tam strażak. Maszynista, to było coś. Kierownica w takiej wielkiej maszynie, czujesz to? 😁 Mając chyba 6 lat "prowadziłem" po znajomości elektrowóz, EU coś tam. Ta duma jak się trąbiło nie do opisania 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, RENGERS napisał:

Nie lubię Friza i całej tej ekipy marksistowskich wykolejeńców, natomiast szanuję go jako multimilionera, chłop zrobił z niczego wielki majątek.

 

Najlepsze jest to że oni są tacy słodcy, zawsze zgodni "zawsze ekipa na forever" a gówno się wylało jak zwykle że mają ze sobą spiny jak w normalnym życiu...

Internet wiele mi pomógł (te forum, niektórzy ludzie z niego, ebooki, materiały psychologiczne np. jak wyjść z nerwicy, leczyć traumy) ale ta ciemna strona internetu (patostreamy, frize) która sprawia że drenuje się młodym mózgi przyprawia mnie o mdłości...

i..

co..

najgorsze..

wśród współczesnych nastolatków wzrosła liczba depresji i samobójstw...

to jest straszne :(

Edytowane przez Ramaja Awantura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.