Skocz do zawartości

Rezerwatki atencjuszki


Lalka

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadły mizoginy, wpadły też mizoandryczki, wpadli wszyscy.....w pułapkę nienawiści między płciowej, a przecież potrzebujemy siebie nawzajem i nie pierdolcie że tak nie jest.

Kto się czubi ten się lubi (a może lepiej nie, bo widać tu same skrajne toksyki).

 

1526641_614257921973762_1368062517_n.jpg

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Jonash napisał:

@Giętkawiartarka

Idealny przykład trolla, muszę zacząć bardziej obserwować twoje ruchy (posty), tylko więcej popcornu dorobię, poczekaj. 

Jestem baczną obserwatorką tego forum i jeśli ja jestem trolka to pan nie przestrzega regulaminu współpracy między ludźmi na naszym forum, bo jest jaśnie rozpisane że czarny awatar jest surowo zabroniony pod groźbą surową i karą również surową. 

Pan nie respektuje zasad moralnych i gra na nerwach opiekunom forum bo nie wiedzą co z panem zrobić.

 

@Egregor Zeta 

Mądry jesteś, podobasz mi się.

 

Dobra idę, bo zjadłam dzisiaj 2 razy shejka czekoladowego i jeden raz shejka bananowego i mam problemy gastryczne i to się źle może skończyć a chciałam dzisiaj jeszcze się porozciągać. 

 

Dobranoc.

Edytowane przez Giętkawiartarka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo rzadko udzielam się  na forum głównie dlatego, że najciekawsze tematy prowadzone są poza rezerwatem i ja to doskonale rozumiem. Gdybym była tu stałym bywalcem to zablokowałabym dokladnie te same Panie, które wymienił @mac

Ten post jest najlepszym przykładem poziomu rezerwatu. Oburzam się na słowo "atencjuszka", dlatego założę osobny temat, żeby mieć więcej atencji :D tak trzymać! 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panów atencjuszy też jest kilku 🤣 nie chcę pokazywać palcami, ale szczególnie ten oświecony, co się martwił któregoś razu, że swoją zayebistością prześcignie samych Moderatorów lub Marka, oczywiście z wrodzonej skromności 😆

 

@Lalka Szkoda Twoich nerwów, nie warto 😗

Edytowane przez deomi
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

4 godziny temu, Lalka napisał:

A co, nie przyznasz, że były tu fajne babki? Nie podobały Ci się komiksy bruxy?

 

To że Bruxa zrobiła fajny komiks na temat forum, oznacza tylko i wyłącznie, że ma potencjał artystyczny, a nie, że jest fajną babką:P

To trzeba zweryfikować inaczej, ale obawiam się, że już nie będzie mi to dane;)

 

1 godzinę temu, Giętkawiartarka napisał:

zjadłam dzisiaj 2 razy shejka czekoladowego i jeden raz shejka bananowego i mam problemy gastryczne

Pani właśnie przyznała, że się wypróżnia.

 

A kukold na to: niemożliwe:(

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten post to taki shit-test " a może jednak wejdę im na głowę " W sumie nawet twoj awatar ukazuje że lubisz "drapnąć"

 

Moderatorzy raczej pilnują porządku niż uczestniczą w spisku "piekło kobiet." Natomiast pewne kobiety najczęściej nie potrafią się po prostu zachować (zupełnie jak w realu), ani szanować zasad forum.

 

Prowadziłem kiedyś pewną społeczność na Whatsupie, największy rozpierdol robiły kobiety - także standardzik... 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Lalka napisał:

naucz się szacunku do siebie to od razu zaczniesz szanować innych.

Nie zacznę szanować innych, jeżeli na ten szacunek nie zasłużyli.

Na tym forum są użytkownicy, którzy swoimi wpisami udowodnili, że są warci co najwyżej spuszczenia w kiblu. Ciebie w ogóle nie kojarzę - wiem jedynie, że jesteś atencyjna w chuj, czego dowodem ten wątek. Winszuję - udało ci się zrobić odrobinę szumu wokół siebie, możesz czuć się dopieszczona.

My zaś popełniliśmy błąd - bo powinniśmy wszyscy solidarnie zignorować twoje głupawe wynurzenia. Trolli nie dokarmiamy, chyba że chcemy, aby nas zabawiały. :)

 

A zatem - bywaj. I szukaj atencji gdzie indziej. :)

Edytowane przez zychu
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.