Skocz do zawartości

Ty jakiś dziwny jesteś Lambert...


Lambert

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,  pragnę się z wami podzielić spostrzeżeniami mojej Myszuni na mój temat. Ostatnio organizowaliśmy grilla. Na imprezce oprócz nas jeszcze jedna para, więc kameralnie. 

Wiadomo jak to jest na grilu, trochę alkoholu i ludziom rozwiązują się języki. Tym razem język rozwiązał się mojej partnerce i co ciekawe, postanowiła się wypowiedzieć na mój temat. W sumie to zaciekawiło mnie to trochę, chciałem wiedzieć co o mnie sądzi. 

Usłyszałem następujące zarzuty:

- że ona myśli, że ktoś mnie kiedyś pewnie bardzo skrzywdził w życiu,  bo jestem strasznie nieufny, (nikt mnie nie skrzywdził, ale rzeczywiście jestem nieufny)

- że jestem strasznie dumny, zawsze mam swoje zdanie i zawsze go bronię i zawsze mam argumenty by go bronić,

- że jestem "męskim feministą", cholera ją wie o co jej chodziło, ale domyślam się że nie o przywileje dla kobiet, a raczej o to, że zawsze stoję w obronie praw facetów, szczególnie na jakiś imprezach rodzinnych (w jej rodzinie jest jeden facet któremu się rozpada małżeństwo, trochę go wziąłem pod skrzydełko i wytłumaczyłem jakie ma prawa)

 

W sumie to miło mi się zrobiło po tych jej wywodach. Fajnie w końcu usłyszeć jakiś komplement od serca.

 

  • Like 7
  • Dzięki 1
  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Krugerrand napisał:

Nie wstyd Ci Ty podła męska szowinistyczna świnio??? Jesteś przedstawicielem zatwardziałego patriarchatu, który blokuje potencjał kobiet xD.

Tak!😁

11 minut temu, mac napisał:

Wiesz, że twoja myszunia to idiotka, prawda?

Zdarza jej się nie błysnąć, ale nie jest też jakaś ultra głupia. Pewnie na trzeźwo by tego nie powiedziała, ale alkohol rozwiązał język i wyrwało się, że dla Pani wygodniejszy by był niewolnik...

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lambert napisał:

W sumie to zaciekawiło mnie to trochę, chciałem wiedzieć co o mnie sądzi.

 

Zawsze mogła opowiedzieć "fraszkę".

 

 

 

19 minut temu, mac napisał:

Wiesz, że twoja myszunia to idiotka, prawda?

 

Życie to sztuka kompromisów. Są kobiety piękne i takie które ceni się za walory intelektu :).

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

Bronisz jeszcze? Czuję miłość in the air xD Miłość do 🍑+🥒=👶.

 

Uważaj na siebie xD

Bronię godności mojej Pani jak na prawdziwego rycerza przystało! Stawaj waćpan w szranki! Na sąd Boży wzywam za obrazę Pani mego serca. Rozstrzygniemy kto ma rację!*

 

* luzik mordo. Jeszcze nie porą na dzieciaczka😄

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lambert napisał:

spostrzeżeniami mojej Myszuni na mój temat.

I to jest problem, czy to są szczere słowa czy shittest czy gównotok po pijaku :D 

 

2 godziny temu, Lambert napisał:

W sumie to zaciekawiło mnie to trochę, chciałem wiedzieć co o mnie sądzi. 

A  po co ? Prawdę powie XD Tutaj tak nie gramy. Z resztą one zmieniają zdanie co 5 minut- nie słuchaj niuni, bo zgłupieć można i cycki Ci urosną :D 

 

2 godziny temu, Lambert napisał:

- że ona myśli, że ktoś mnie kiedyś pewnie bardzo skrzywdził w życiu,  bo jestem strasznie nieufny, (nikt mnie nie skrzywdził, ale rzeczywiście jestem nieufny)

 

No wkurwia się, że nie można Cię wyjebać finansowo, psychicznie i społecznie, też bym się wkurwił :D 

 

2 godziny temu, Lambert napisał:

- że jestem strasznie dumny, zawsze mam swoje zdanie i zawsze go bronię i zawsze mam argumenty by go bronić,

 

No wkurwia się, że nie może rozjebać Ci poczucia własnej wartości i przemielić na niewolnika bez seksu, kto by się nie wkurwił :D 

 

2 godziny temu, Lambert napisał:

- że jestem "męskim feministą", cholera ją wie o co jej chodziło, ale domyślam się że nie o przywileje dla kobiet, a raczej o to, że zawsze stoję w obronie praw facetów,

No wkurwia się, że masz idee i o nie walczysz. Nie jesteś cipką, którą można zmienić za pomocą seksu i ciepłych słówek. Uważa Cię za lepszego partnera, stąd ta złość, że sama jest niezbyt silna. 

Chcę Cię ZDOMINOWAĆ ale wie, że nie potrafi, dlatego się wkurwia :D 

 

2 godziny temu, Lambert napisał:

W sumie to miło mi się zrobiło po tych jej wywodach. Fajnie w końcu usłyszeć jakiś komplement od serca.

Ja bym się nie cieszył.

Ona zapowiedziała, że i tak Cię zmieni w tych punktach cytowanych, więc nie byłbym szczęśliwy mając u boku kogoś, kto nie szanuje mnie, moich poglądów i podejścia do życia.

Więc, na prawdę ona zechce Cię zmienić albo robić w kidsa, ślub lub sprawa karna albo też majątkowo :D 

Więc nie wiem czy nie szkoda czasu na ten związek ?

Chyba że to jednostkowa sytuacja, ale wiesz laski trzeba czytać między wierszami.

Masz red alert moim zdaniem, no może nie red ale różowy.

Pilotuj związek, może jesteś zdradzany.

 

1 godzinę temu, Lambert napisał:

Zdarza jej się nie błysnąć, ale nie jest też jakaś ultra głupia. Pewnie na trzeźwo by tego nie powiedziała, ale alkohol rozwiązał język i wyrwało się, że dla Pani wygodniejszy by był niewolnik...

Czyżbym widział delikatny połysk zbroi ? :D Laska Cię ciśnie, w sposób subtelny a Ty się cieszysz- ok XD 

Gdyby babcia miała wąsy, to by była dziadkiem. Za dużo chcesz wykoncypować z jej zachowania, wywieść wnioski. Laski to istoty emocjonalne, nieprzewidywalne, głupie (często inteligentne).

Uważaj na się :D 

 

 

Edytowane przez Kamil9612
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Kamil9612 napisał:

Ona zapowiedziała, że i tak Cię zmieni w tych punktach cytowanych, więc nie byłbym szczęśliwy mając u boku kogoś, kto nie szanuje mnie, moich poglądów i podejścia do życia.

Być może tak jest.  Czas pokaże. Jak narazie prawie 3 lata razem i nie udało jej się mnie zmienić. Jednak forum ma na mnie większy wpływ niż jej magiczny narząd. Ale cały czas jestem uważny i wyłapuję właśnie takie kwiatki. 

 

Miło mi się zrobiło bo facet którego ona opisała to człowiek bystry, pewny siebie i asertywny. Prawda jest taka, że od najmłodszych lat chciałem takie cechy w sobie wykształcić bo tak jak większość młodych chłopców, rodzice wychowywali mnie na miękka kluchę. 

33 minuty temu, Kamil9612 napisał:

Czyżbym widział delikatny połysk zbroi ? :D Laska Cię ciśnie, w sposób subtelny a Ty się cieszysz- ok

Tak, niczym u Zbyszka z Bogdańca😁 moja baba nie jest "ultra głupia". Na pewno można to uznać za przejaw białorycerstwa 😄

Jeśli komukolwiek pocisnęła tymi tekstami to tylko sobie. 

 

35 minut temu, Kamil9612 napisał:

Nie jesteś cipką, którą można zmienić za pomocą seksu i ciepłych słówek. Uważa Cię za lepszego partnera, stąd ta złość, że sama jest niezbyt silna. 

Chcę Cię ZDOMINOWAĆ ale wie, że nie potrafi, dlatego się wkurwia :D 

Szczerze to nie chce mi się zagłębiać w jej motywy czemu to powiedziała i jak ona odbiera moje zachowanie. Rozkiminiac można, ale kogo to tak naprawdę interesuje.

Znając baby w ogóle i ją w szczególe to prawdopodobnie chodzi o przeciąganie liny władzy w związku. Klasyk.

 

Obserwuję i jestem ostrożny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Lambert napisał:

- że ona myśli, że ktoś mnie kiedyś pewnie bardzo skrzywdził w życiu,  bo jestem strasznie nieufny

Znaczy jej matriX nie radzi sobie z twoimi poprawkami w REJESTRACH?!

OJ co za pech.

....miś ty uważaj, niebawem zacznie szukać sobie swojego spawacza. 

9 godzin temu, Lambert napisał:

Obserwuję i jestem ostrożny.

Czy aby na pewno?

 

Edytowane przez Tornado
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Lambert napisał:

Być może tak jest.  Czas pokaże. Jak narazie prawie 3 lata razem i nie udało jej się mnie zmienić

Moim zdaniem, ona już dała Ci komunikat: "Albo niewolnikiem będziesz albo wypierniczaj ode mnie brutalu" :D To jest wstęp do ksiażki pt: " Laska wierci o dzieciaka i ślub- co robić ?".

22 godziny temu, Lambert napisał:

Jednak forum ma na mnie większy wpływ niż jej magiczny narząd. Ale cały czas jestem uważny i wyłapuję właśnie takie kwiatki. 

No i tak trzymać :) Obyś miał rację.

 

 

22 godziny temu, Lambert napisał:

moja baba nie jest "ultra głupia".

1/ nie jest Twoja, to Twoja kolej;

2/ Nigdy nie wiesz z kim masz do czynienia. "Bacz komu ufasz"-stary grypsera mi to powiedział, miał rację.

 

22 godziny temu, Lambert napisał:

Jeśli komukolwiek pocisnęła tymi tekstami to tylko sobie. 

Ona to siebie uważa za księżną, więc niezbyt kupuję ten punkt widzenia, ale ok-powiedzmy... :D 

 

22 godziny temu, Lambert napisał:

Rozkiminiac można, ale kogo to tak naprawdę interesuje.

Ciebie interesuje, ponieważ piszesz o tym na forum :D 

 

22 godziny temu, Lambert napisał:

Znając baby w ogóle i ją w szczególe to prawdopodobnie chodzi o przeciąganie liny władzy w związku. Klasyk.

Klasyka gatunku. 

 

22 godziny temu, Lambert napisał:

Obserwuję i jestem ostrożny.

To super. Laski potrafią się maskować latami. Są jak kameleony, dążą do ustalonego z góry celu.

"Gdzie diabeł nie może, tam babe pośle"

"Babie z wozu, koniom lżej"

"Najlepsza baba, to własna graba"

"Baba jest jak kot, kto pogłaszcze ten właściciel" 

Te przysłowia nie wzięły się znikąd :D 

Peace!

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.