Skocz do zawartości

Myślę na poważnie o zostaniu buddyjskim mnichem


Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Proszę o wszelkie wskazówki, do jakiego bractwa mogę ja przynależeć jako kobieta

oboz+na+bagnie+2.jpg

 

Polecam bractwo Śniącego.

 

Niby bagna dookoła i błotne węże, ale poza tym panuje tam miła atmosfera, można palić bagienne ziele, medytować i zgłębiać tajniki magii.

 

Nie widziałem tam żadnych nowicjuszek, ale jaśnie oświecony mistrz Y'Berion ma dwie służące, które go wachlują na zmianę i zapewniają rozrywkę w obozie zdominowanym przez mężczyzn. Trzecią na pewno nie pogardzi xD

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi

 

Mam przeczucie, że jesteś osobą współzależna - przyjrzyj się temu.

 

Poza tym odosobnienie a izolacja i dojście do jakiegoś bractwa to różne kwestie. Spróbuj wziąć wolne i wyjechać sama nad morze, w góry, nad jezioro - gdzieś gdzie mogłabyś pobyć sama.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.08.2021 o 14:24, Yolo napisał:

Tutaj jednak ciężko nie patrzeć na @deomi przez pryzmat zblazowanej deomi. 

Deomi jest inteligentna, trochę pogubiona, ale kto z nas nie jest choć odrobinę pogubiony ;)

Najtrudniejsze to otworzyć się szczerze na takie doświadczenie, nie wyrokowałabym, że by się jej to nie udało. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, sol napisał:

nie wyrokowałabym, że by się jej to nie udało. 

 

Bo Ty ogólnie wyrokować nie lubisz;)

 

Moje uwagi tutaj to rodzaj motywacji odrobiną złośliwości.

Przyzwyczailiśmy się do takiego a nie innego wizerunku koleżanki, choć mam wrażenie że jego część jest znacznie naciągana przez próby wzbudzenia kontrowersji. 

Czas pokaże. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.