Skocz do zawartości

Patusy, taser i gaz..


Taran

Rekomendowane odpowiedzi

Obczajcie to nagranie tutaj akurat już nie ma patusa tylko normalny obywatel potraktowany jak śmieć przez 4 mundurowych tylko dlatego, że nie miał maseczki.

Człowiek ewidentnie ma problemy ze zdrowiem a ci go kują i psikają gazem.

Macie swoją nową rzeczywistość gdzie za niewykonywanie poleceń kapo wymierzy Ci karę.

 

Galeria Ostrowiec... - Konfederacja - Ostrowiec Świętokrzyski | Facebook

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego znajomemu, który poszedł na krawężnika, powiedziałem, że jest kurwą i leniwą szmatą. Gość 0 ambicji, leń, w żadnej robocie nie utrzymał się dłużej niż dwa miesiące. Dźwigać? Źlee. Nocki? Neee... Ale do policji przyjęli z otwartymi ramionami. Wymagania? Wysokie morale i gotowość do wykonywania najbardziej idiotycznych poleceń. I brak wstydu.

Edytowane przez zychu
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Iceman84PL napisał:

Obczajcie to nagranie tutaj akurat już nie ma patusa tylko normalny obywatel potraktowany jak śmieć przez 4 mundurowych tylko dlatego, że nie miał maseczki.

Człowiek ewidentnie ma problemy ze zdrowiem a ci go kują i psikają gazem.

Macie swoją nową rzeczywistość gdzie za niewykonywanie poleceń kapo wymierzy Ci karę.

 

Galeria Ostrowiec... - Konfederacja - Ostrowiec Świętokrzyski | Facebook

Przez debilizm psów mogło dojść do tragedii, dobrze że nic się nie stało. Kolejny raz krawężniki pokazały na co ich stać. 

Mój znajomy też ostatnio wstąpił w szeregi milicji. Wcześniej latał na mecze i z trybun jebał swojego teraźniejszego pracodawcę. Nie miał jednak pomysłu na życie i poszedł na łatwiznę, bo skusiła go wczesna emerytura i dodatek mieszkaniowy. Co ciekawe nie udało mu się za pierwszym razem, oblał testy psychologiczne. Na drugi rok już problemu nie było i przyjęli go.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Gościu napisał:

Przecież na nagraniu widać, że to policjant atakuje gazem bezbronnego człowieka...

 

Owszem interwencja zaczął się od braku maseczki. Prawdziwy "dym" zaczął się od machania łapami w kierunku policjanta. Do tego wróbelki ćwierkają że para jest "znana" w Zamościu.

 

Nie było mnie tam więc z daleki jestem od ferowania wyroków.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.