Skocz do zawartości

Dziewczyna mojego kumpla - dziwne zachowanie


Rekomendowane odpowiedzi

Mój dobry kumpel ma dziewczynę/narzeczoną.

Od pewnego czasu zastanawia mnie jej zachowanie. Trochę się znamy ogólnie, a ona na każdej okazji pyta mnie, czy kogoś mam, czy spotykam się z kimś, jak tam życie uczuciowe. Na każdej. Na grillach etc., czasami przysiada się do mnie wypytuje o mieszkanie (kupilem nowe i ona ma troche hopla na tym punkcie), o pracę, o awans etc. 

Bywa, że też do mnie czasem pisze na fb, raz pisała z przeprosinami za zachowanie swojego faceta, pozniej czy będę na imprezie jego urodzinowej, ostatnio napisała z prośbą o poradę w jednej branżowej rzeczy (mamy innych znajomych z tej branzy, więc czemu mnie?).

Niby nic, a jednak od pewnego czasu mnie to zastanawia.. Niby nic, ludzie komunikują się ze sobą, nawet zwykli znajomi, ale.. Co sądzicie o tym, a zwłaszcza o wypytywanie o status matrymonialny (baby mają fioła na tym punkcie)?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ma wolną koleżankę dla ciebie 😅 jak dobry kumpel to olać i tyle po co robić jakieś kwasy.

Zająć się sobą a nie rozkminy jak baba🤣

Z reguły zauważyłem że jak kumpel ma kolegów, to dziewczyna zwraca uwagę czy są wolni a dlaczego?

Dlatego że jak jesteś wolny😁  to możesz go ciągać na imprezy itp. a tam zawsze są inne kobiety.😀

Zrozumiał?

 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lupus napisał:

Może jestem naiwny nie szukając podtekstów,ale to co mi przychodzi na myśl,to że jest wścibska. Jest taki typ,że musi wszystko wiedzieć, żeby potem plotkować z koleżankami, zastanawiać się ,a i wiedzieć jak komu wbić szpile.

No wlasnie nie, bo ona tylko do mnie się tak zachowuje. To bardziej przychylnosc niż wscibstwo. Ostatnio napisała do mnie na fb z prośbą o poradę branżową, a na miejscu ma kilku naszych znajomych którzy też w tym wiedzą

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jankowalski1727 napisał:

Trochę się znamy ogólnie, a ona na każdej okazji pyta mnie, czy kogoś mam

 

Z tego co pamiętam pisałeś, że masz żonę😆

To jak to z tobą chłopie w końcu jest?

No chyba, że szukasz dodatkowo kuciapy na boku😁

 

3 godziny temu, jankowalski1727 napisał:

Co sądzicie o tym, a zwłaszcza o wypytywanie o status matrymonialny (baby mają fioła na tym punkcie)?

 

Tyle czasu na forum i tak prostych sygnałów zainteresowania twoją osobą nie zauważasz?

Tak kobieta chce zamienić swojego gacha na lepszy model akurat ty w jej oczach wypadasz lepiej.

 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Iceman84PL napisał:

 

Z tego co pamiętam pisałeś, że masz żonę😆

To jak to z tobą chłopie w końcu jest?

No chyba, że szukasz dodatkowo kuciapy na boku😁

 

 

Tyle czasu na forum i tak prostych sygnałów zainteresowania twoją osobą nie zauważasz?

Tak kobieta chce zamienić swojego gacha na lepszy model akurat ty w jej oczach wypadasz lepiej.

 

 

 

Przez chwilę tak pomyślałem ale zastanawiałem się czy sobie nie dopowiadam. Dopiero od pewnego czasu mam te rozumiem. I to napisanie na fb z prośbą o poradę, u nich na miejscu mamy 2 znajomość wspólnych którzy też siedzą w branży.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla niej takie zachowanie rzeczywiście może być niewinne, bez drugiego dna, i pewnie w jej głowie to tak wygląda. Jednak dobrze wiemy już że świadomie wykorzystujemy mała cześć naszego mózgu, więc na tej podstawie wyciągnij wnioski sam nt jej zachowania które ma na celu dokładny skan Twojej osoby :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, slusa napisał:

Dla niej takie zachowanie rzeczywiście może być niewinne, bez drugiego dna, i pewnie w jej głowie to tak wygląda. Jednak dobrze wiemy już że świadomie wykorzystujemy mała cześć naszego mózgu, więc na tej podstawie wyciągnij wnioski sam nt jej zachowania które ma na celu dokładny skan Twojej osoby :)

No wlasnie dlatego pytam o te wnioski

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz żonę i rozkminiasz takie bzedety ?😂

Dziewczyna kumpla nawet by mi przez myśl nie przeszło 🙄

Nie wiem po co ludzie zawierają te związki małżeńskie w tych czasach.

Ojej dziewczyna do mnie pisze, ojej ona mnie pyta o ważne sprawy 🤣😂, zachowanie jak młode nastolatki.

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, jankowalski1727 said:

No wlasnie dlatego pytam o te wnioski

 

Ta dziewczyna podświadomie traktuje Cie jako opcje, potencjalną lepsza gałąź. To całkowicie normalnie zachowanie, tak je ukształtowała natura. Tylko broń boże nie mów jej tego wprost bo się wyprze i może się zacząć robić nieprzyjemnie (zacznie Cie dyskretytować wśród wspólnych znajomych), no chyba że tego chcesz. Tak naprawdę problem tutaj sprowadza się to tego co Ty chcesz z tym fantem zrobić. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, slusa napisał:

 

Ta dziewczyna podświadomie traktuje Cie jako opcje, potencjalną lepsza gałąź. To całkowicie normalnie zachowanie, tak je ukształtowała natura. Tylko broń boże nie mów jej tego wprost bo się wyprze i może się zacząć robić nieprzyjemnie (zacznie Cie dyskretytować wśród wspólnych znajomych), no chyba że tego chcesz. Tak naprawdę problem tutaj sprowadza się to tego co Ty chcesz z tym fantem zrobić. 

Sam nie wiem, od niedawna o tym myślę właśnie, podejrzewałem monkey branching

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Pablo85 napisał:

JPRD... im więcej czytam tego typu historii i im więcej poznaję w realu kobiecych zagrywek i ich sposobu funkcjonowania to tym bardziej z butów mnie wyjebywuje... Qwa.., co za świat. 

Pytanie jak jej zachowanie wyglada z boku i czy wyglada na podryw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takiego kumpla. Pracujemy razem. Znaczy się za kumpla go nie uważam. Siedzimy na śniadaniu. On patrzy w telefon. Podnosi głowę. I spokojnym asekuracyjnym tonem do mnie "czy się z kimś spotykam?" 

Ja yebie. A chuj go to obchodzi. Mówię mu, że nie. 

Po czym nic nie odpowiada. Podnoszą mu się delikatnie usta w gescie uśmiechu. I dalej zaczyna patrzeć w telefon. 

Już wiadomo co to za człowiek jest, który tylko czeka aż się noga człowiekowi podwinie.

 

A Na laske bym szczał cieplym moczem. Na chuj Ci laska która będąc z twoim kumplem się podwala do ciebie. Będąc z tobą będzie się pod waląc do innego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Montella26 napisał:

Ja mam takiego kumpla. Pracujemy razem. Znaczy się za kumpla go nie uważam. Siedzimy na śniadaniu. On patrzy w telefon. Podnosi głowę. I spokojnym asekuracyjnym tonem do mnie "czy się z kimś spotykam?" 

Ja yebie. A chuj go to obchodzi. Mówię mu, że nie. 

Po czym nic nie odpowiada. Podnoszą mu się delikatnie usta w gescie uśmiechu. I dalej zaczyna patrzeć w telefon. 

Już wiadomo co to za człowiek jest, który tylko czeka aż się noga człowiekowi podwinie.

 

A Na laske bym szczał cieplym moczem. Na chuj Ci laska która będąc z twoim kumplem się podwala do ciebie. Będąc z tobą będzie się pod waląc do innego. 

Uważasz że się podawała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jankowalski1727 napisał:

Uważasz że się podawała?

Nie wiem. Jakie to ma znaczenie? Dziewczyna kumpla cie nie powinna interesować. Nawet jeśli. To robi to i ma frajdę. Ciekawe czy byłaby taka zachwycona gdyby jej misio podwalalby się do jej koleżanki w jej obecności. 

 

Pani ma bzika na punkcie mieszkania? 

Ciekawe czy coś robi w tym kierunku. Czy misiowi słyszy łeb żeby wziął i kupił i oczywiście pół na pół. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.