Skocz do zawartości

Amadeusz Ferrari


NoHope

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze słyszę o tym człowieku? 

To z atakiem maczetami może być prawdą jeżeli chodziło o kobietę. 

Mężczyźni są terytorialni w tych sprawach. 

On sam bluepill gdzie na filmiku mówi do jakiegoś typa jak się odzywasz do kobiet i udaje kozaka😆 W dodatku ta Juleczka i jej zachowanie😁 Dla mnie to jakaś patola nie warta uwagi. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Iceman84PL napisał:

W dodatku ta Juleczka i jej zachowanie😁

Julka w sumie zasługuje na oddzielny temat, ale w skrócie typowe zoomerskie dziecko. Jej rodzina miała ją w dupie, ona od małego nagrywała na Youtubie, jej matka próbowała się na niej wybić wręcz. Później jakieś związki z badboyami, ćpanie, tona kasy od simpów którą przepieprzyła więc zaczęła scumować swoich fanów. Bodajże nasłała swoich fanów by wjebali jakiemuś typowi. Na instagramie w stories, płacze, nagrywa jak jest zjarana i tak dalej.

 

Można gadać, że julka zła, ale julki rodzice mieli ją w dupie, no bo karierę trzeba robić i chuj z dzieckiem xD

41 minut temu, Iceman84PL napisał:

Dla mnie to jakaś patola nie warta uwagi. 

Ja lubię poznawać młodych ludzi, ich sposób bycia, co lubią słuchać i oglądać. Niektóre rzeczy nawet mi się spodobały jak Leosia. Jednak to jest naprawdę całkiem inne pokolenie niż roczniki 80 i 90.

Edytowane przez NoHope
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tmr napisał:

wpdolu to nagrywa się filmik...okeeeej...

Nagrywa filmik i prosi o suby kolego 🤣 Ale prawie mln wyświetleń na filmu ma już prawie więc działa xd

 

@$Szarak$ A to widziałem xD Nie no wiadomo, "profesjonaliści" z maczetami pokroiliby go na kawałki. 

Edytowane przez NoHope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NoHope napisał:

Nagrywa filmik i prosi o suby kolego 🤣 Ale prawie mln wyświetleń na filmu ma już prawie więc działa xd

Nie spytam co to suby bo wyjde na ignoranta.

 

mln wyświetleń filmu jak jakiś gamoń chwali się, że go podrapali? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, NoHope napisał:

Jednak to jest naprawdę całkiem inne pokolenie niż roczniki 80 i 90.

 

Te nowe pokolenie milenialsów jest po prostu źle wychowane i zsocjalizowane do tego sprane mózgi propagandą gdzie robią i klepią to co modne.

Oni chcą być sławni, popularni bo brakuje im poczucia własnej wartości, samooceny i oczekują, że ktoś to potwierdzi, że są zajebiści otrzymując lajki czy miłe komcie😆

Ostatnie w miarę normalne pokolenie to roczniki 80 gdzie jeszcze uczono wartościowych rzeczy, przygotowano do życia, za złe zachowanie karano za dobre nagradzano.

W rocznikach 90 było już tego znacznie mniej, raczej parcie, oglądanie się na zachód i ich destrukcyjne rozwiązania.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, tmr napisał:

mln wyświetleń filmu jak jakiś gamoń chwali się, że go podrapali? 

1 050 484 wyświetleń. Tak się robi fejm. Dzisiaj wrzucił nagranie swojego mieszkania :d

 

14 minut temu, Iceman84PL napisał:

Te nowe pokolenie milenialsów jest po prostu źle wychowane i zsocjalizowane do tego sprane mózgi propagandą gdzie robią i klepią to co modne.

Źle jest wychowane, ale dlatego, że nikt ich nie chował. Dziecko jest angażujące? Daj mu tablet lub smartphone. I miałeś takie 12 latki które teraz mają 20 lat i możesz praktycznie prześledzić całe ich życie bo wszystko wrzucały do neta. Gdzie rodzice? Rodzice to jebane egoistyczne gnojki bo kariera w korpo sama się nie zrobi. Właśnie te roczniki 80 ale też i moje czyli 90.

 

14 minut temu, Iceman84PL napisał:

W rocznikach 90 było już tego znacznie mniej, raczej parcie, oglądanie się na zachód i ich destrukcyjne rozwiązania.

To jest mój rocznik ale się zgadzam.

 

Moim zdaniem wasze pokolenie czyli rocznik 80 dało dupy i w wychowaniu dzieci i w dbaniu o dobro kraju, ale moje pokolenie jest jeszcze gorsze, zoomerzy natomiast są po prostu zagubieni. Mam nadzieje, że kiedyś pojawi się pokolenie "antyhipisów" co odrzuci rozwiązłość, egoizm i głupotę swoich rodziców i dziadków xd

Edytowane przez NoHope
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, NoHope napisał:

Gdzie rodzice? Rodzice to jebane egoistyczne gnojki bo kariera w korpo sama się nie zrobi.

 

No niestety żeby dobrze wychować i socjalizować nowe pokolenie ludzi potrzeba przygotowanych, odpowiedzialnych, zabezpieczonych finansowo rodziców.

Większość niestety do tego się nie nadaje, jadą schematami, powielają bzdury, złe wzorce od poprzedników.

Bycie rodzicem to ciężka orka bo trzeba przygotować do życia nową istotę by sobie w tej dżungli ludzkości poradziła.

Zauważ, że Ci co podejmują decyzje o posiadaniu dziecka robią to pod wpływem chwili, presji społecznej czy obietnic rządzących jak 500+.

Ludzie, którzy powinni mieć dzieci nie wiążą się i odwlekają decyzję bo kalkulują czy to się im opłaca, jakie koszty poniosą, czy miejsce, świat im sprzyja czy rzuca kłody pod nogi.

Obecne pokolenie młodych ludzi to pokolenie straceńców, roszczeniowe, egoistyczne, przeświadczone, że im się wszystko należy.

I kto do tego doprowadził a no kobiety, które samotnie wychowują i przekazują swoje najgorsze cechy bo jak wiesz dziecko uczy się poprzez zapamiętywanie i przyglądanie jak

dorośli się zachowują, reagują czy funkcjonują. Bez winy też nie są nauczycielki w szkołach, które gloryfikują dziewczynki a chłopców karzą czy ganią.

Brak czynnika męskiego w postaci ojca alienowanego przez kobiety doprowadził obecnie do tego, ze chłopcy rosną na ofermy życiowe a dziewczynki na księżniczki,

którym się wszystko należy.

Dlatego w życiu dorosłym z tej mieszanki chleba nie będzie i pomału gatunek ludzi zacznie wymierać.

Trzeba wrócić do korzeni i wypełniać role nakreślone przez naturę bo inaczej ludzkość czeka dramatyczna przyszłość.

 

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.04.2022 o 19:05, NoHope napisał:

Ferrari jest trochę cuckiem. No chłop ma wielu wrogów xD

 

Kontekst:

Laska ma onlyfans i naciągała swoich fanów na insta na jakieś gówna. To celebrytka i ćpunka.

 

Śmieszne, że kiedy chłop przy ferrarim nazwał qotb słowem na "k" to amadeusz już nie miał tyle wigoru, żeby się z nim szarpać. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.04.2022 o 10:13, Dworzanin.Herzoga napisał:

Śmieszne, że kiedy chłop przy ferrarim nazwał qotb słowem na "k" to amadeusz już nie miał tyle wigoru, żeby się z nim szarpać. 

True, a film niżej to złoto. Julka pokazuje klasę i jeszcze adi dostał za nią maczetą więc xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, NoHope napisał:

True, a film niżej to złoto. Julka pokazuje klasę i jeszcze adi dostał za nią maczetą więc xD

 

Do tego Amadeusz powiedział, że nie będzie zgłaszał sprawy, mimo, że usiłowanie zabójstwa jest ścigane z urzędu, gdyby faktycznie do tego doszło i nic nie trzeba zgłaszać.

Jednocześnie teraz jakiś typ nagrał na yt, że rzekomo amadeusz razem z ojcem sobie urządzają orgie z fankami i, że jakaś typiara mu powiedziała żeby się nauczył ruchać od ojca, bo szybko

dochodzi, a ferrari napisał pod jego filmem, że już szykuje pozew. To jeden wielki cyrk i groteska, sytuacja i osoby które chcą się na tym wybić wymyślając jakieś bzdury.

 

Nie śledziłem tej sprawy Ferrariego, tylko piąte przez dziesiąte obserwując tag famemma na wykopie natknąłem się na ww wątki poboczne rodem z brazylijskiej telenoweli.

Na ostatnim fame obstawiłem kupon i wszedł, teraz też już na zaś obstawione i zerknę czternastego maja heh.

Wiem, igrzyska dla ludu, bla bla bla, ale lubię się zresetować przy takich treściach co jakiś czas. Z umiarem.

☺️

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja pierdole xD Adi po chuj człowieku zadajesz się z jakimś głupimi pizdami które latają za badboyami. Gnije z laski która się wyparła Adiego. I tyle są warte te "przyjaciółki" xD

 

Tak to jest jak sobie dobierasz takich znajomych xD

comment_1651076265D0QG7uMAzKKTdjUhlRv7as

Łobuz kocha najbardziej jak to mówią :D

comment_1651070531oeKtiemsCxExKr3tmMkiKx

Edytowane przez NoHope
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.