Skocz do zawartości

Wspólne usunięcie tindera, ale co dalej?


Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Brat Jan napisał:

 

 

 

 

 

 

 

Komentować?

Czy lepiej nie.

:D:D:D:D:D:D:D:D:D

;););)

No tak pisałem to fakt , lecz niekorzy bracia tu doradzili abym nie robił az takich akcji bo nic takiego się nie stało i jest jeszcze młoda  i abym leciał z ta relacja dalej , ja tez to trochę przemyślałem na chłodno i może faktycznie to trochę wyolbrzymiłem zobaczymy porozmawiam z nią o tej sutuacji i powiem co mnie wkurwiło , i zobaczymy co dalej. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, nesq napisał:

Miłość jest wtedy kiedy jest seks analny. 

 

Kolejne potwierdzenie teorii, że żadna kobieta nigdy nie pokocha faceta tak, jak facet kobietę. xD

 

 

 

@powerade

1. Laska ma 19 lat - chce się ruchać, skakać po kwiatkach, przeżywać przygody i opowiadać o tym koleżankom.

Nawet jakby była z Amiszów, to i tak - tak samo.

Już wystarczająco nudziarscy są pewnie jej "starzy", bo pewnie coś bez przerwy brzęczą o maturze , studiach, przyszłości, itp.

A już na pewno nie potrzebuje kolejnego "wujka" który jej będzie suszył głowę pretensjami o nie odpisywanie.

2. Śmierdzisz desperacją.

Nie wiesz nawet co lubią zoomerki - zoomerki z reguły nie dzwonią, czasem piszą, a najczęściej robią tiktoki.

Możesz zaskoczyć pozytywnie młodą lambadziarę telefonem - o ile jesteś fajny - robisz coś fajnego (artysta), niebezpiecznego (kryminalista, MMA) masz fajny wóz, czy cokolwiek co imponuje koleżankom.

Ale jak nie odbiera - i potem nie ma kontaktu - no to kurwa dosyć jasny sygnał xD

 

Jak jej rura zmięknie i inaczej przekalkuluje sytuację - to sama przyjdzie, umówi się, zrobi lodzika, itp. A jak nie - cóż, next.

 

Co możesz zrobić - nic - żyj. Rób fajne rzeczy i olej kontakt totalnie. Zmień na inny talerz, jak tak lubisz małolaty.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, powerade napisał:

No tak pisałem to fakt , lecz niekorzy bracia tu doradzili abym nie robił az takich akcji bo nic takiego się nie stało i jest jeszcze młoda  i abym leciał z ta relacja dalej , ja tez to trochę przemyślałem na chłodno i może faktycznie to trochę wyolbrzymiłem zobaczymy porozmawiam z nią o tej sutuacji i powiem co mnie wkurwiło , i zobaczymy co dalej. 

 

Weż ty zagraj w dwa ognie, ciepło-zimno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@powerade A ja się trochę nie dziwię dziewczynie.  Przesadzasz w tej "relacji" a tak naprawdę znajomości. Nie było seksu, nic Was nie łączy. Na chwilę obecną jesteście kolegami tylko Ty sobie podpiąłeś temat, że z tego będzie związek i coś więcej. 

 

Niestety, nie tędy droga. Przede wszystkim dlatego, że jej nie znasz, nawet z nią nie spałeś i to idealizujesz. Takie wnioski o "dziewczynie" to można wyciągać po dłuższym czasie a nie teraz. Cały ten pomysł wyjazdu do Warszawy jest moim zdaniem nietrafiony. 

Nie możesz na takim etapie znajomości stawiać ultimatum. Ja rozumiem, że chciałeś ją traktować "partnersko" ale to kompletny niewypał wyszedł. Lepiej rzuć luźno na przyszłość "słuchaj, lecę do Warszawy w piątek chcesz jechać" i tyle. A tak na prawdę to przepaliłeś 2 pieczenie bo nie dość, że nie jedzie to jeszcze jest krzywa atmosfera.

 

Więcej luzu. Nie wymagaj od 19 latki co Was łączy parę godzin znajomości, że będzie się potrafiła określić jak 80% społeczeństwa z tym ma problem. 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dzisiaj pamiętam taką niezłą 20latkę co się spotykałem. Dla mnie była 9/10 albo 8/10. Z mojej strony myśli o związku a dopiero po czasie się zorientowałem, że laska chce korzystać z życia. Mam wrażenie, że u Ciebie jest tak samo. Inne priorytety u was występują. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.