Skocz do zawartości

Pocisk kobiety a bierność faceta


Rekomendowane odpowiedzi

23 hours ago, smerf said:

widziałem jak pani robiła jakaś scenkę, bo mąż akurat nie chce iść tam gdzie ona. Często po prostu obracała się taka pani plecami i szła w swoją stronę a misu stał i nie wiedział, co robić....

 

Jak to co? Życzyć powodzenia, zabrać ręcznik i zostać. A jak się znudzi pojechać do domu.

A pani? Sama przyjdzie, przecież nie będzie spędzać mocy na swojej plaży, i to bez ręcznika.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz sobie przypominam sytuację z marketów i również tam też się spotkałem jak kobieta do swojego faceta coś jedzie po nim:

- Pchaj szybciej wózek

- co z tymi zakupami

- pakuj szybciej na taśmę zakupy

 

Chłopy w pośpiechu słuchają swej pani wykonując polecenia. Po twarzach tych gości widać, że nie ma mowy o jakiejkolwiek zmianie ich podejścia do tego a kobietka (niewinna istota słaba) gani coraz śmielej faceta. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.07.2022 o 17:32, bzgqdn napisał:

Myślę że tak jest. Wielu z nas w związku gnuśnieje

 

W dniu 8.07.2022 o 16:52, Brat Jan napisał:

Może im na swój sposób wygodnie tak żyć.

Nie dźwigają na sobie ciężaru odpowiedzialności za rodzinę bo to przeszło na ich kobietę.

Zgadza się, też to przerabiałem. Sielanka przez lata, potem dzieciaki, rutyna itd. Natomiast pierwszy podniesiony głos o jakieś pierdoły z jej strony był jak strzał na otrzeźwienie i zapalenie lampki, że przestało być różowo i jak przy kolejnej sytuacji przy dzieciach podniosła na mnie głos to był to ostatni raz jak to zrobiła. Wymagało to pewnego wysiłku, zwłaszcza że przez lata nie było powodów do poważnych konfrontacji, ale tak na prawdę wystarczyło pozwolić sobie uwolnić gniew, do którego masz prawo, a czego nie każdy ma świadomość i stąd też to się bierze w pewnej mierze.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kobieta sobie pierwszy raz pozwoli z jakimś atakiem słownym a facet od razu nie zareaguję wówczas pańcia wyczuwa krew i później ataki stają się coraz bardziej regularne.

U mnie z takimi sytuacjami spotyka się wujek, który ma staż małżeński dłuższy jak 50lat. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, nowy00 napisał:

Jak kobieta sobie pierwszy raz pozwoli z jakimś atakiem słownym a facet od razu nie zareaguję wówczas pańcia wyczuwa krew i później ataki stają się coraz bardziej regularne.

U mnie z takimi sytuacjami spotyka się wujek, który ma staż małżeński dłuższy jak 50lat. 

Prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kobietka wyczuję słabość u faceta raz, później drugi wówczas nie ma powrotu i ataki słowne różnego rodzaju bierno-pasywna agresja staje się czymś na porządku dziennym. Legendarny polski Messi pokazał przykład jak jego kobieta weszła mu na głowę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że nie zawsze to od razu zauważysz, potem moze byc juz za późno. Początkowo jak strzeli fochem to olejesz, bedziesz sie nawet ciwszyl spokojem, "przejdzie jej". Po fakcie człowiek zauważa ile subtelnych sygnałów przeoczył. Chyba dlatego tak wazne kest obcowanie z kobietami, żeby nauczyć się je czytać chociaż w połowie jak one czytają nas.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.