Skocz do zawartości

Brak satysfakcji


VasKes

Rekomendowane odpowiedzi

A więc po zgłębieniu wiedzy o PUA, nabraniu pewności siebie, ogarnięciu wyglądu i ogólnie SMV pojawiają się pewne sukcesy jeśli chodzi o intymne relacje z kobietami. Jednak po przespaniu się z jakąś dziewczyną nie czuje żadnej satysfakcji. W sensie było przyjemnie, nawet bardzo ale czuję jakiś bliżej nie określony bezsens tego całego uwodzenia kobiet. Nic szczególnego, trochę jak z jedzeniem. Masz ochotę coś zjeść dobrego to jesz, chcesz kogoś poznać do łóżka poznajesz. Tu konsumujesz, tam konsumujesz ale życie toczy się dalej. Żadnego w tym sensu nie ma.  Też macie podobnie czy ja szukam głębi tam gdzie jej nie ma. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, VasKes napisał:

Też macie podobnie czy ja szukam głębi tam gdzie jej nie ma. 

 

To jest normalne, kiedy bzykasz co popadnie. 

Spróbuj być bardziej selektywny, bierz do łóżka dziewczyny które jesteś w stanie przynajmniej polubić. 

 

Piszę o normalnym funkcjonowaniu. Jeśli masz deficyty i chcesz je wypełnić kobietami, nigdy Ci się to nie uda. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, VasKes napisał:

A więc po zgłębieniu wiedzy o PUA, nabraniu pewności siebie, ogarnięciu wyglądu i ogólnie SMV pojawiają się pewne sukcesy jeśli chodzi o intymne relacje z kobietami. Jednak po przespaniu się z jakąś dziewczyną nie czuje żadnej satysfakcji. W sensie było przyjemnie, nawet bardzo ale czuję jakiś bliżej nie określony bezsens tego całego uwodzenia kobiet. Nic szczególnego, trochę jak z jedzeniem. Masz ochotę coś zjeść dobrego to jesz, chcesz kogoś poznać do łóżka poznajesz. Tu konsumujesz, tam konsumujesz ale życie toczy się dalej. Żadnego w tym sensu nie ma.  Też macie podobnie czy ja szukam głębi tam gdzie jej nie ma. 

Masz odpowiedź że przelotny seks/ wizyta u divy nigdy nie zastąpi ci seksu który masz w relacji z kobietą, to że o normlaną relację z kobietą dzisiaj ciężko to już swoją drogą :P

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, VasKes napisał:

 ale czuję jakiś bliżej nie określony bezsens tego całego uwodzenia kobiet. 

Brawo!!!

 

Czyżbym miał jakiegoś zaginionego bliźniaka?

 

Ps. Nic dziwnego, że nie czujesz przebywając z dzisiejszymi kobietami to tak jak byś przebywał z typowym robolem, żyjącym na najniższych wibracjach tylko w ładniejszym opakowaniu.

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam, po prostu seks jest przereklamowany. Przez redpilla dostrzegłem jak bardzo bezsensowne jest gonienie za ci*ą. Dawno w dziale nofap nic nie pisałem, a to przez to że na bieżąco podnosze swoje SMV. A co za tym idzie? Ogarnąłem sobie relacje FWB, laska robi wszystko co zechce :D Do tego lubimy się, a jedyna głębia jaką czuję to jak w niej jestem :D Wprowadzam aktualnie taktykę obracania talerzy i szukam kolejnych.

 

Także bracie, to normalne. Jak jesteś PUA to poznałeś zasady gry i po prostu nie możesz uwierzyć ze seks jest tak kurew*ko okrzyczany. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem wywiad jakiejś sarenki z Andrew Tate'm (polecam obejrzeć, któryś z braci wrzucił w dziale o wojnie płci bodajże). Gość o wysokim smv, milioner, mógłby mieć każdą. Stwierdził dokładnie to samo, seks jest przereklamowany i użył nawet tego samego porównania z jedzeniem i zaspakajaniem głodu.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Król Jarosław I napisał:
5 godzin temu, 3nd3x0 napisał:

Też tak mam, po prostu seks jest przereklamowany.

 

4 godziny temu, Chcni napisał:

seks jest przereklamowany

 

Ja tak nie uważam ale do tanga trzeba dwojga.

A do seksu trojga.

 

W 2 osoby to już nudne jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się już wiele razy seks uprawiało z kobietami można dojść do wniosku, że seks trochę przereklamowany. Bara bara jest potrzebą fizjologiczną. Po akcie seksu i przyjemności następuje powrót do rzeczywistości i da się zauważyć, że kobieta głównie ma do zaproponowania ciałko :) Choć nie da się powiedzieć znajdą się panny co czasem potrafią być czułe (tak kobieco) dla faceta oraz rozmowa z nimi nawet ujdzie.

Dojść do wniosku (zamiast nawet skali smv u kobiety) po prostu czy jest ruchable albo not ruchable dla nas ułatwić może życie, ja ostatnio tak podchodzę do tego w przypadku pańc :)

Edytowane przez nowy00
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.